بنابراین در چنین شرایطی هزینه درمان بیشتر خواهد شد. از آنجایی که لیفت با نخ تحت بیحسی موضعی انجام میشود، کسانی که واجد شرایط جراحی نیستند (افراد مبتلا به فشار خون بالا، دیابت نوع دو و بیماران قلبی و عروقی) میتوانند با خیال راحت این درمان را انجام دهند. برخی افراد ممکن است، دچار حساسیت به چسب لیفت بینی لیفت شقیقه کرج بشوند. البته تاثیر این نوع چسبها در طولانی مدت بررسی نشده است و ممکن است، در زمان طولانی مشکلات پوستی ایجاد کند. اما در هر صورت استفاده طولانی مدت از آن ممکن است عوارضی در پی داشته باشد و ظاهر بینی را تغییر دهد. برای جواب این سوال باید گفت که عمل های جراحی به هرگونه و شدتی که باشند چه بزرگ چه کوچک عوارضی را خواهند داشت ولی بسته به نوع و شدت عمل کم یا زیاد می باشد در اینجا اشاره میکنیم به برخی از عوارض عمل لیفت شقیقه ، به طور کلی این عمل سبک بوده و عوارض خطرناکی را بر جای نخواهد گذاشت . روشهای جراحی و بدون جراحی لیفت بینی که در بیمارستانها و کلینیکها انجام میشوند، تهاجمی بوده و عوارضی به همراه دارند. برای آشنایی با انواع لیفت در نقاط مختلف بدن، با ما همراه باشید و این مطلب را تا انتها بخوانید.

پزشکان حرفه ای، جراحی را به همراه تیم حرفه ای و دوره دیده انجام می دهند. لیفت شقیقه یکی از جراحی هایی است که معمولا با جراحی های دیگر از قبیل بلفاروپلاستی (جراحی پلک) انجام می شود. از این چسب عمدتا برای لیفت بینی یا لیفت شقیقه استفاده میشود. به نظر شما چه زمانی ما به سمت لیفت یا جوانسازی پوست میرویم ؟ شما می توانید با مراجعه به این سایت جراح پلاستیک واقعی را انتخاب و با اطمینان خاطر جهت انواع جراحی زیبایی همچون جراحی سینه، لیفت سینه، پروتز سینه و لیفت و پروتز سینه به طور همزمان اقدام نمایید. به طور میانگین قیمت چسب لیفت بینی در بازار حدود 20 تا 30 هزار تومان است. البته چسبهایی با قیمت پایینتر نیز در بازار وجود دارد. با استفاده از این لیفت میتوان افتادگیهای ارثی کناره خارجی چشم و گوشههای ابرو را نیز برطرف کرد. این روش برای از بین بردن چین و چروکهای پنجه کلاغی نیز بسیار کاربردی است. نخهای لیفتینگ مونو در واقع نوعی از نخهای pdo میباشند که برای از بین بردن چین و چروک دور چشم، گوشه لب، چشم و خطوط پیشانی به کار برده میشوند. ۲. عمل لیفت شقیقه به روش MACS (Minimal Access Cranial Suspension): در این روش لایههای زیرین و عمیقتر پوست کشیده میشوند و معمولا برای چروکهای بسیار عمیق مناسب بوده و پیشنهاد میشوند.

فردی که قرار است تحت عمل لیفت شقیقه قرار گیرد، باید ۸ ساعت پیش از انجام عمل ناشتا باشد و تا چند روز پیش از آن از مصرف داروهایی که مانع انعقاد خون میشوند خودداری کنند. برای انجام این جراحی ابتدا برشی در ناحیه شقیقه ایجاد می شود. با این روش علاوه بر رفع افتادگی پوست در ناحیه گردن زاویه سازی صورت هم انجام شده و ظاهر خوبی ایجاد میکند. علاوه بر این، لیفت شقیقه می تواند تکمیل کننده تأثیرات بوتاکس و سایر تزریق ها باشد، زیرا این موارد می تواند خطوط عمیق تری را در مرکز پیشانی و ابروها نشان دهد. لیفت شقیقه با نخ به جای اینکه فقط سطح پوست را لیفت کند، ساختار زیرین آن را هم بالا میکشد. جراحی زیبایی لیفت شقیقه انواع مختلفی دارد: لیفت پوست شقیقه برای افرادی که افتادگی پوست کمتری دارند، لیفت پوست و بافت زیرین (SMAS) که هم پوست و هم قسمتی از بافت زیرین پوست را مورد هدف قرار میدهد و لیفت ساب پریوستئال (MACS) که بافتهای عمیقتر را مورد هدف قرار میدهد.

از طریق این برش، بافت زیرین متحرک شده و سپس به حالت معلق در می آید تا قسمت خارجی ابرو و اطرف چشم کشیده تر شوند. از آنجا که در این نوع جراحی فقط دو برش کوچک در هر دو طرف سر وجود دارد، غالباً تحت بی حسی موضعی انجام می شود. بعد از بیهوشی، در ناحیه شقیقه برش هایی به طول ۲ الی ۵/۲ سانتی متر ایجاد می شود. از سوی دیگر جراحی لیفت شقیقه فقط طرفین صورت و پیشانی را لیفت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیفت پیشانی چیست و هر آنچه که نیاز است در این زمینه بدانید، شما را به خواندن مطالب این مقاله دعوت میکنیم. با استفاده از این چسب در قسمت ابروها، پیشانی و گونهها لیفت صورت انجام میشود. بسیاری از افراد از این نوع چسب برای لیفت نواحی مختلف صورت استفاده میکنند. اما برخی افراد تمایل دارند، مژههای بلندتری داشته باشند.

ایندکسر