عمل گوش برجسته

همیشه زیباتر شدن انسان را به دردسرهای فراوانی وا داشته است. از دیگر فاکتورهای تعیین کننده قیمت جراحی میتوان به محل عمل گوش برجسته اشاره کرد. برای انجام گوش برجسته با هر گونه جراحی دیگر می توانید با مشاوران ما به صورت 24 ساعته ارتباط برقرار نموده و مشاوره لازم را پیش از عمل گوش برجسته الو جراح زیبایی گوش دریافت نماید. کلینیک گوش تهران در خیابان ولیعصر با استفاده از روشهای نوین درمان میتواند این گونه از جراحی زیبایی گوش را به بهترین شکل انجام دهند.

اصلاح گوش برجسته

گوش برجسته( جراحی زیبایی گوش) هیچ گونه آسیبی به شنوایی فرد وارد نمی کند و همچنین محل قرارگیری گوش نیز تغییر نخواهد کرد. گوش برجسته (جراحی زیبایی گوش) به چه علتی انجام می شود؟ بخیه های اضافی برای بستن برش استفاده می شود. به همین خاطر ممکن است کودک در مدرسه اذیت شود و بزرگسالان نیز ممکن است سعی کنند با پنهان کردن گوش به وسیله موهایشان یا استفاده از کلاه، ظاهر نامناسب گوش خود را پنهان کنند.

در موارد اندکی ممکن است این تغییر احساس همیشگی شود. ممکن است در طول دوران نقاهت جایگاه گوشها متقارن نشود یا این که عدم تقارن قبلی با عمل گوش برجسته درست نشود. اتو پلاستی «Autoplasty» یک جراحی زیبایی است که با هدف ایجاد تغییر در فرم گوشها و زیبا سازی آنها انجام میشود. جراحان زیبایی سلام قادر هستند به زیبایی تمام جزئیات را در چهره و بدن شما جراحی نموده و برطرف کنند.

عمل گوش برجسته در تهران

ناهنجاری های گوش می تواند در موقعیت های مختلف رخ داده و افراد را به شکل های متفاوتی تحت تاثیر قرار دهد. از مورد تمسخر قرار گرفتن افراد به ویژه کودکان جلوگیری می کند. این کودکان تا سنّ ۵-۶ سالگی مشکل زیادی ندارند ولی از زمانی که وارد مدرسه میشوند مورد تمسخر بچههای دیگر قرار میگیرند.
درنتیجه انجام این عمل گوش برجسته جراحی کودکان توسط دوستان و اطرافیان خود مسخره نمیشوند. اما با این روش میتوان از جراحی آینده اجتناب کرد.
از آنجا که غضروف نوزاد نرم و قابل انعطاف است، با این روش میتوان آن را به طور دائمی اصلاح کرد. با داشتن یک رژیم غذایی ساده و سبک میتوان از بروز استفراغ و سرگیجههای ناشی از داروی بیهوشی پیشگیری کرد. از روز عمل گوش برجسته تا یک هفته پانسمان فشاری برای بیمار بسته میشود که بعد از یک هفته بیمار با یک گن مخصوص عمل گوش برجسته و یا هد بند میتواند به فعالیت روزمره و سبک خود رسیدگی کند.

حتما بخوانید:
YouTube مانع از بارگذاری محتوای نامحدود برای ترامپ می شود

هزینه اتوپلاستی

پس از برداشتن پانسمان ها استفاده از هد باند یا باند کشی روی گوش ها به خصوص هنگام خواب و ورزش به مدت 8 هفته ، جهت حفاظت گوش ها توصیه می گردد .
بعد از اتمام جراحی، از پانسمان برای پوشاندن گوش و محافظت آنها از عفونت و ضرب دیدگی استفاده میشود. منظور از هزینههای جانبی، بهایی است که باید برای بیمارستان، بیهوشی، داروهای مورد نیاز و سایر تجهیزات مورد استفاده برای عمل گوش برجسته پرداخت کنید.
داروهای تجویز شده توسط پزشک را به طور منظم و طبق دستور مصرف کنید. گوش آویزان که یک سوم بالایی گوش به سمت پایین تاخوردگی دارد. گوش ها به خصوص گوش های خانم ها با گوشواره هایی که آویزان می کنند. بسته به نیاز بیمار برش ها در نواحی مختلف ممکن است، انجام شود.
دقت داشته باشید که ورم گوش بعد از گوش برجسته امری طبیعی است و علت آن، دستکاری شدن بافت گوش در حین جراحی و فرمگیری است. ورم گوش بعد از گوش برجسته در هفته دوم به میزان قابل توجهی کاهش مییابد و فرد میتواند به راحتی در محل کار یا مدرسه حضور پیدا کند.

در این روش جراحی، می توان سایز و حالت گوش را به راحتی تغییر داد. یک جراح ماهر می تواند بهترین روش درمانی را برای گوش برجسته به شما پیشنهاد نماید. در برخی از روش ها غضروف ها سرجای خود باقی می ماند و در واقع با بخیه هایی که داخل گوش زده می شود فرم گوش تغییر پیدا می کند.

پزشک پس از عمل گوش برجسته گوش برجسته ، برای بیمار داروها و پمادهای آنتی بیوتیک تجویز می کند تا بدین ترتیب از بروز هرگونه عفونت و تجمع باکتری در محل زخم جلوگیری به عمل گوش برجسته آورد.

حتما بخوانید:
راهنمایی جوشکاری استیل (جوش استیل) با الکترود

سابقه عفونت گوش، داروهایی که اخیرا یا در حال حاضر مصرف می کنید و جراحی هایی که داشته اید. بنابراین، در روزهای اولیه بعد از جراحی، بیشتر از مایعات و غذاهای نرم استفاده نمایید. افراد سیگاری قبل از جراحی گوش برجسته باید مصرف سیگار را قطع نمایند زیرا استفاده از سیگار منجر به کند شدن روند ترمیم پوست می شود . علاوه بر این اگر بخیهها روی پوست ظاهر شود باید پزشک آنها را بردارد. اما با این حال بخیهها پشت گوشها پنهان میشود و قابل مشاهده نیست.

در روزهای نخست پس از عمل گوش برجسته برای کاهش فشار به گوشها و کم شدن ورم، به پشت خوابیده و سرتان بالاتر از بدن قرار بگیرد. پس از آن با استفاده از برش هایی در پشت گوش، یا داخل چین های درونی گوش، مشکل گوش را برطرف می نمایند. در بعضی موارد، ممکن است برخی غضروف ها را بردارند. مانند همه انواع عمل گوش برجستههای زیبایی، این جراحی نیز ممکن است خطراتی به دنبال داشته باشد.