[ad_1]

تیپ لنسر ارتش ایالات متحده ماه گذشته در توییتر خود ویدیوی کوتاهی از “دوربین شکاری بهبود یافته در دید در شب” جدید خود را منتشر کرد که به نظر می رسد چیزی از یک هیجان علمی تخیلی باشد.

نیروهای با مرزهای نازک و روشن دیده می شوند که مواضع خود را گرفته و توپخانه ای را شلیک می کنند که شبیه اشعه های نوری است که به قاب نفوذ می کند.

“شما هرگز چنین دید در شب را ندیده اید!” با خواندن یک توییت.

در این توییت آمده است که این عینک ها بخشی از تلاش ها برای مدرن سازی نیروی جنگنده است.

گیزمودو ، وب سایت فنی ، گفت که تیپ لنس ، که از پایگاه مشترک لوئیس-مک کورد در نزدیکی تاکوما ، واشنگتن فعالیت می کند ، از عینک های ENVG-B استفاده می کند که برای مزیت میدان نبرد به نیروهای آمریکایی طراحی شده است.

شما نمی توانید آنچه را که نمی بینید بکشید و این عینک ها تصویر بهتری ایجاد می کنند و می توانند به سرعت با تغییرات نور سازگار شوند. در عنوان گزارش Gizmodo آمده است: “عینک های دید در شب جدید ارتش مانند فناوری دزدیده شده توسط بیگانگان است.”

این گزارش می گوید که عینک های دید در شب سنتی دارای پس زمینه ای سبز هستند ، اما تصاویر جدید سفید هستند و به کاربر اجازه می دهند موانع احتمالی مانند گرد و غبار ناشی از انفجار را ببیند.

Popular Mechanics گزارش می دهد که ارتش این سیستم را همراه با L3 Warrior Systems ابداع کرده است. این گزارش می گوید تصاویر تولید شده بسیار تازه هستند ، “به طوری که شبیه تکنیک های سایه زنی مورد استفاده در بازی های ویدیویی هستند.”

برنامه FOX NEWS را دریافت کنید

ارتش بر روی عینک های ارائه شده بیانیه مطبوعاتی صادر کرد:

  • سیستم دو چشمی با یک لوله دوتایی برای بهبود آگاهی از وضعیت و درک عمق
  • با وضوح بالاتر ، لوله های فسفر سفید به جای فسفر سبز سنتی ، کنتراست بهتری را ارائه می دهند.
  • تصویرگر حرارتی ذوب شده برای تشخیص بهتر هدف در محیط های تصویری تخریب شده (گرد و غبار ، دود ، نور صفر ، زیر زمین و غیره)
  • جنبه های واقعیت افزوده را از صفحه نمایش Nett Warrior استفاده کنید.
  • اتصال بی سیم با خانواده Target Weapon Family (FWS-I) ، شامل سلاح در ENVG-B ، به سربازان اجازه می دهد بدون تخلیه سلاح به طور دقیق درگیر شوند و در نتیجه قرار گرفتن در معرض آتش دشمن به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر