فضانوردان در فضای سوم کار بیشتری با صفحات خورشیدی انجام می دهند


فضانوردان روز جمعه روی نصب صفحه جدید خورشیدی مقابل ایستگاه فضایی بین المللی کار کردند و سومین راهپیمایی فضایی خود را در عرض بیش از یک هفته انجام دادند.

شین کیمبرو از ناسا و توماس پسک فرانسوی دومین سری از بالهای خورشیدی قدرتمند را کنترل کرده اند تا ایستگاه فضایی را تا پایان این دهه فعال نگه دارند زیرا گردشگری فضایی با شروع بازدید کنندگان از پاییز افزایش می یابد.

قرار بود این یک عملیات دو فضایی باشد ، اما لباس فضایی و سایر مشکلات مانع کار فضانوردان در 16 ژوئن شد. در نتیجه ، اولین بال خورشیدی تا یکشنبه از 19 فوت به طول کامل خود مستقر شد. ناسا روز جمعه سومین راهپیمایی فضایی را برای اتصال و بازشدن بال دوم به آن افزود.

ناسا ، SPACEX از طریق تجارب ایستگاه فضایی راه اندازی می شود

برای جلوگیری از شوک الکتریکی ، کیمبرو و پسک مجبور شدند بیشتر کارهای خود را در سمت شب زمین انجام دهند. به این ترتیب صفحات خورشیدی ایستگاه نور خورشید را جذب نمی کنند و انرژی تولید نمی کنند.

دو صفحه خورشیدی تحویل داده شده توسط SpaceX در اوایل ماه جاری به اندازه بال های اصلی ایستگاه نیستند. اما آنها به دلیل فناوری های جدید برق بیشتری تولید می کنند. ناسا قصد دارد چهار صفحه دیگر را سال آینده ارسال کند. بوئینگ آنها را تأمین می کند.

ماموریت احزاب ناسا برای “پایتخت”

این جفت اول مکمل قدیمی ترین بال های خورشیدی ایستگاه فضایی است که پس از 20 سال کار مداوم تخریب شده است.

حتما بخوانید:
نکات مهم قبل از خرید GPS و دزدگیر خودرو

برای استفاده از اخبار FOX اینجا را کلیک کنید

کیمبرو و پسکو یک ماموریت شش ماهه دارند. دو آمریکایی دیگر به همراه یک ژاپنی و دو روس در ایستگاه فضایی هستند.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme