[ad_1]

فیس بوک پس از تهدید به ممنوعیت بافنده 81 ساله دائمی که عروسک های خوک پشمی را به دلیل اختلالات گفتار نفرت با کلمه “خوک” می سازد ، عذرخواهی کرد.

به گزارش تلگراف ، ریتا ریچ ملکاهی ، که در استرالیا زندگی می کند ، پس از مرگ همسرش در سال گذشته شروع به بافتن خوکچه ها برای کنار آمدن با غم و اندوه خود کرد.

اخیراً ، “خوک آلود” که خود توصیف شده بود ، توسط این شرکت فناوری به “سخنان نفرت آمیز” متهم شد زیرا او در اظهار نظری زیر عکس از خرگوش های سفید از اصطلاح “خوک های سفید” استفاده کرد و یکی از عکس های خوک های خود را “بالا – برچسب” خوک ها. “فیس بوک نیز پست ها را حذف کرد.

ریچ ملکاهی گفت که برای کسی که حتی هرگز چنین کتاب دیرهنگامی در کتابخانه نداشته است ، اتهام “سخنان نفرت” ترسناک است.

رهبران محافظه کار از وکلای ایالتی دعوت می کنند تا FACEBOOK ، TWITTER و GOOGLE را در مورد حفاظت از لیبرال جستجو کنند

“یکی از آنها در اول فوریه بود ، وقتی یکی از دوستانش در شروزبری” خرگوشهای سفید ، خرگوشهای سفید “را منتشر کرد ، همانطور که اول ماه بود. و من گفتم: “نه ، خوک های سفید ، خوک های سفید!” وی توضیح داد ، به گزارش Shropshire Star ، “همه افراد در سایت بافندگی و صفحه من می دانند که من یک خوک دوست هستم.” “فیس بوک به طور واضح از ربات برای خزیدن در فیس بوک استفاده می کرد ، و من دو اظهار نظر کردم ، کاملا بی گناه ، که ربات آن را به عنوان سخنان نفرت آمیز می دید.”

سرانجام ، فیس بوک به دلیل “اشتباه” عذرخواهی کرد و پست ها را بازیابی کرد. این شرکت پس از ساعات کاری از فاکس نیوز بلافاصله به نامه الکترونیکی پاسخ نداد.

“سیستم های ما در اینجا اشتباه کرده و نظرات قبلاً بازیابی شده است. گاهی اوقات هنگام بازبینی مطالب ، اشتباهاتی مرتکب می شویم که به مردم اجازه می دهد از تصمیمات ما درخواست تجدید نظر کنند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به گزارش تلگراف ، خوکهای ثروتمند مولکاهی از سال گذشته شروع به بافتن کردند و نام هایی مانند پیگاساسو و فرانسیس بیکن را به همراه داشتند و برای جمع آوری پول برای یک موسسه خیریه که به کودکان محروم کمک می کند ، فروخته می شوند.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر