فیس بوک به دلیل “اشتباه” در تهدید به ممنوعیت بافنده خوک پشمی 81 ساله به دلیل نفرت پوزش خواست


فیس بوک پس از تهدید به ممنوعیت بافنده 81 ساله دائمی که عروسک های خوک پشمی را به دلیل اختلالات گفتار نفرت با کلمه “خوک” می سازد ، عذرخواهی کرد.

به گزارش تلگراف ، ریتا ریچ ملکاهی ، که در استرالیا زندگی می کند ، پس از مرگ همسرش در سال گذشته شروع به بافتن خوکچه ها برای کنار آمدن با غم و اندوه خود کرد.

اخیراً ، “خوک آلود” که خود توصیف شده بود ، توسط این شرکت فناوری به “سخنان نفرت آمیز” متهم شد زیرا او در اظهار نظری زیر عکس از خرگوش های سفید از اصطلاح “خوک های سفید” استفاده کرد و یکی از عکس های خوک های خود را “بالا – برچسب” خوک ها. “فیس بوک نیز پست ها را حذف کرد.

ریچ ملکاهی گفت که برای کسی که حتی هرگز چنین کتاب دیرهنگامی در کتابخانه نداشته است ، اتهام “سخنان نفرت” ترسناک است.

رهبران محافظه کار از وکلای ایالتی دعوت می کنند تا FACEBOOK ، TWITTER و GOOGLE را در مورد حفاظت از لیبرال جستجو کنند

“یکی از آنها در اول فوریه بود ، وقتی یکی از دوستانش در شروزبری” خرگوشهای سفید ، خرگوشهای سفید “را منتشر کرد ، همانطور که اول ماه بود. و من گفتم: “نه ، خوک های سفید ، خوک های سفید!” وی توضیح داد ، به گزارش Shropshire Star ، “همه افراد در سایت بافندگی و صفحه من می دانند که من یک خوک دوست هستم.” “فیس بوک به طور واضح از ربات برای خزیدن در فیس بوک استفاده می کرد ، و من دو اظهار نظر کردم ، کاملا بی گناه ، که ربات آن را به عنوان سخنان نفرت آمیز می دید.”

حتما بخوانید:
The Secret داروهای گیاهی

سرانجام ، فیس بوک به دلیل “اشتباه” عذرخواهی کرد و پست ها را بازیابی کرد. این شرکت پس از ساعات کاری از فاکس نیوز بلافاصله به نامه الکترونیکی پاسخ نداد.

“سیستم های ما در اینجا اشتباه کرده و نظرات قبلاً بازیابی شده است. گاهی اوقات هنگام بازبینی مطالب ، اشتباهاتی مرتکب می شویم که به مردم اجازه می دهد از تصمیمات ما درخواست تجدید نظر کنند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به گزارش تلگراف ، خوکهای ثروتمند مولکاهی از سال گذشته شروع به بافتن کردند و نام هایی مانند پیگاساسو و فرانسیس بیکن را به همراه داشتند و برای جمع آوری پول برای یک موسسه خیریه که به کودکان محروم کمک می کند ، فروخته می شوند.


منبع: router-news.ir