یکی از پر مخاطب ترین محصولات امروزی در زمینه تولید پارتیشن به حساب می آید. شرکت سهلان نماد یکی از موفّق ترین گروه ها در زمینه ی تولید و فروش مبلمان اداری می باشد و تاکنون موفّق به تولید جدیدترین و خلّاقانه ترین مبلمان اداری برای شرکت های مختلف شده. بر روی شیشه سکوریت با استفاده از روش سندبلاست می توان طرح های متنوع و گوناگونی ایجاد کرد که این طرح ها معمولا مات کامل، راه مات، همراه با لوگو و غیره می باشند. همینطور طرح ها و رنگ های متنوع این پارتیشن ها باعث زیبایی محیط کار و افزایش روحیه کارمندان و درنتیجه افزایش راندمان کاری می شود. فروشگاه اینترنتی ساویس شما را با تنوع محصولات اداری خاص آشنا می کند. این طرح یک نقطه ی اختصاصی برای قرار دادن برخی گیاهان را فراهم می کند و در عین حال به عنوان یک پارتیشن اداری نیز عمل می کنند، هدف اصلی این ایده، ایجاد یک محیط کار دلپذیر است که به کارکنان این فرصت را می دهد تا هنگام انجام وظایف خود احساس خوشایندی از فضای اطراف خود داشته باشند به طوریکه ثابت شده است اداراتی که از پارتیشن های انباشته از گیاهان زینتی و زیبا استفاده می کنند همواره بازدهی کاری بالایی نیز دارند.

پارتیشن پاراوان اداری از طرفی این نوع پارتیشن ها بصورت سرتاسری بوده و از زمین تا سقف را پوشش می دهند. خوب بدون این که هیچ کار بنایی خاصی انجام دهیم و دوباره شرکت را کامل بازسازی کنیم، چرا از پارتیشن اداری برای این کار استفاده نکنیم؟ لذا این طرح می تواند به صورت پارتیشن چوبی نیز باشد چرا که گیاهان سازگاری بیشتری با بستر چوبی دارند و در مجموع احساس طبیعت گرایی خاصی به مخاطب القاء می کند. ضخامت شیشه های سکوریت به طور معمول ۱۰ میلیمتر در نظر گرفته می شود و از مقاومت خوبی در برابر ضربه و حرارت برخوردار هستند.

ضخامت این شیشه ها امکان افزایش یا کاهش را دارند اما ضخامت کمتر از ۱۰ میلیمتر بسیار نامطلوب می باشد زیرا از مقاومت شیشه بسیار کاسته می شود و در اتصالات به خوبی جاگیر نمی شوند. ۱۰ استفاده می شود. پارتیشن اداری دوجداره، می تواند تا سقف ادامه یابد. پارتیشن اداری سریع ترین، ساده ترین و موثرترین راه برای ایجاد یک فضای کاری مناسب می باشد به طوریکه با تفکیک کردن محیط می توانند یک تقسیم کار را بین کارمندان ایجاد کنند تا حداکثر استفاده از هر نقطه ی موجود در یک اتاق صورت گیرد. برخی شرکت ها همواره در تلاش هستند تا فضای اداری موجود را به حداکثر برسانند تا کارمندان بیشتری را در اختیار داشته باشند، در نتیجه پارتیشن های اداری با تقسیم بندی یک اتاق باعث تعادل بین فضاهای باز و خصوصی شده که در نهایت یک محیط کاری مناسب را برای کارمندان فراهم می کند.

پارتیشن مبلمان اداری
پارتیشن دوجداره با ام دی اف 16 میل ساخته می شود تمام لبه های ام دی اف پی وی سی و عایق رطوبت می شود همچنین ضخامت آن 13 سانت و در ارتفاع های کوتاه و بلند یا تا سقف جهت آکوستیک فضا اجرا می گردد. متراژ قیمت واحد برای هر متر مربع , پارتیشن اداری کارا نوع پارتیشن و نوع ام دی اف مصرفی و مشخصات کامل پارتیشن باید در پیش فاکتور و پروپوزال پارتیشن قید شود تا شک و شبهه ای برای مشتری باقی نماند . در پارتیشن بندی اداری شیشه ای از انواع متفاوتی از شیشه ها مانند شیشه های سکوریت به صورت ساده یا سندبلاست شده، شیشه لمینت به صورت ساده یا رنگی مات یا رنگی شفاف، شیشه لاکوبل، شیشه دوجداره و غیره به کار می رود.

ایندکسر