لوئیس فراهان ادعا می کند که این واکسن علی رغم سیاست های اطلاعات غلط ، در توییتر منتشر شده است


ادعاهای گمراه کننده لوئیس فراهان ، رهبر ناسیونال اسلام در مورد واکسن ویروس کرونا ، علی رغم سیاست وی در برابر اطلاعات غلط ویروس کرونا ، در توییتر موجود بود.

اظهارات فراهان که اواخر ماه گذشته در جریان کنگره سالانه روز ناجی امت اسلام ضبط شده بود ، از شنبه شب هنوز در سایت موجود بود.

این پست به دلیل نقض قوانین آن در شب جمعه از فیس بوک حذف شد.

این موارد شامل ادعاهایی مبنی بر اینکه “واکسن” یک ویال مرگ است.

او همچنین آن را با کول ایدی از فاجعه مرگ جمعی جیم جونز در گویان در 1978 مقایسه می کند.

آمازون به عنوان سانسور محتواي محافظه کارانه به عنوان سانسور در مورد مستندات خود توضيحات عدالت را نشان مي دهد

فراهان گفت: “این خود مرگ است.”

وی گفت: “همانطور كه ​​ما به سرعت برای بیرون آوردن چیزی عجله می كنیم و مراحل طبیعی واكسن واقعی را پشت سر می گذاریم ، خدا واكسن شما را به سرعت به مرگ تبدیل خواهد كرد.”

هفته گذشته ، توییتر اعلام کرد که کاربران “نمی توانند از سرویس های توییتر برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات نادرست یا گمراه کننده در مورد COVID-19 که می تواند منجر به آسیب شود استفاده کنند.”

سایر سخنرانان رویداد ملت اسلام نیز به دروغ ادعا کردند که این واکسن باعث کشته شدن بیش از 900 نفر شده است و اظهار داشتند که ایالات متحده از واکسن برای کنترل جمعیت استفاده می کند و این ارتباط با اوتیسم است. هیچ مدرکی از این موارد وجود ندارد.

وزیر ملت اسلام لوئیس فراهان در تاریخ 16 نوامبر 2017 در واشنگتن سخنرانی کرد.  (گتی ایماژ)

وزیر ملت اسلام لوئیس فراهان در تاریخ 16 نوامبر 2017 در واشنگتن سخنرانی کرد. (گتی ایماژ)

حتما بخوانید:
آموزش طراحی سایت رایگان - آموزش جامع از صفر تا صد راهاندازی وبسایت❤️

واکسن های صادر شده توسط Pfizer ، Moderna و Johnson & Johnson توسط کارشناسان پزشکی بی خطر تلقی می شوند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جروم آدامز ، ژنرال سابق جراح آمریكا ، در ژانویه گفت كه “نگرانی های واقعی تاریخی” در مورد واكسن ها در جامعه سیاهان وجود دارد ، زیرا آزمایشات انجام شده با سیاه پوستان توسط دولت ایالات متحده در گذشته انجام شده است.

شرم آور ، مطالعه Tuskegee در مورد سیفلیس در دهه 1930 مردان سیاه پوست را بدون دانستن تحت درمان قرار داد تا دولت بتواند اثرات بیماری را کنترل کند.

به دلیل بی اعتمادی به برخی ، بسیاری از رهبران جامعه سیاهپوستان طی چند ماه گذشته برای بازگرداندن ایمان به واکسن تلاش کرده اند.

توییتر بلافاصله به درخواست فاکس نیوز برای اظهار نظر دیر پاسخ نداد.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme