استحکام بالای PVC-u باعث حداقل شدن ضخامت و سبکی این لوله ها میگردد. لوله هایPVC-u مزیت سبکی چشمگیری دارند که جنبه ایمنی مهمی محسوب می شود. لوله هایPVC-u (پلیکا) به گونه ای فرمول بندی می شوند تا استحکام کششی بلند مدت بالایی داشته باشند. یکی از مزیت های مهم این نوع لوله ها این است که هیچ گونه تاثیر منفی بر روی کیفیت آب نمی گذارد. قیمت این مواد دائما در حال تغییر بوده و یکی از معضلات تولیدکنندگان همین موضوع است و تاثیر مستقیمی بر روی قیمت نهایی محصول نیز دارد. لوله های پلیکا دارای شباهت های بسیاری با لوله های PVC هستند و تنها در یک مورد دارای تفاوت اساسی می باشند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. در حال حاضر جدای از زهکشی و ساخت کانال های بتونی در فاضلاب ساختمان و مجموعه های بزرگ ساختمانی میتوان از لوله کشی پلیکا یا PVC , پوش فیت , https://abrahpipe.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%84%d9%88%d9%84%d9%87-%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%d8%a7/ – به صفحه وب زیر مراجعه کنید – پلی اتیلن و حتی لوله های فلزی برای هدایت پسابهای خانگی و صنعتی استفاده نمود .

لوله پلیکا رجال تبریز در مرحله اول محصول تولیدی شرکت ناب زیست توسط پرسنل واحد کنترل کیفیت از لحاظ طول، قطر، شکل پروفیل، زبری داخل لوله و وزن هر متر لوله مورد بازرسی ظاهری قرار میگیرد. کشورهای تولید کننده لوله پلیکا در جهان کشورهای آسیا و اقیانوسه و کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشند، لوله های ساخت کشورهای دیگر به وسیله ی شرکت های وارداتی به داخل کشور راه می یابند، کیفیت این لوله ها نسبت به لوله های دیگر بهتر است اما قیمت آن ها تقریبا چندین برابر قیمت لوله های ساخت داخل می باشد، عوارض گمرک و حمل و نقل را اگر به قیمت لوله پلیکا ی وارداتی اضافه کنیم و بعد بخواهیم قیمت اصلی را محاسبه کنیم. توانید برای خرید انواع متنوع لوله شرکت پلیمر یزد به مراکز خرید ما مراجعه کنید.

عوامل مختلفی در بازار موجب تایین قیمت انواع لوله های پلیکا می گردد. عوامل موثر دیگری در تایین قیمت این کالا وجود دارند که از جمله آن ها موارد به کار رفته در تولید لوله ها می باشد. زبری هیدرولیکی پایین لوله های PVC-u ,با ممانعت از تشکیل بیوفیلم، علاوه بر کاهش افت فشار، مانع ته نشینی لجن در شبکه های فاضلابی شده است. با افزایش قیمت دلار در بازارهای جهانی و داخلی، قیمت انواع سایز لوله پلیکا افزایش یافته و با کاهش قیمت دلار در بازار های جهانی و داخلی، قیمت لوله نیز کاهش می یابد. همچنین با توجه به این که ضخامت لوله های فاضلابی بر اساس مقدار مدول الاستیسیته ی رزین مصرفی در ساخت لوله تعیین می گردد، بالا بودن مدول PVC-u باعث کاهش ضخامت لوله و افزایش سطح مقطع عبور جریان می شود. اما به منوال پیشرفت هر کسب و کاری، امروز شعبه یا نمایندگی فروش ما در تهران مشغول به کار و ارائه ی سرویس و خدمات است.

با مراجعه به کارخانه جات تولید نیز می توانید به صورت مستقیم و با نرخ بسبار پایینی نسبت به بازار خرید و فروش آن ها را تهیه نمایید. کارخانه جات تولیدی در سراسر کشور با طی تمامی مراحل تولید این کالا و البته با رعایت اصول کاملا ویژه و در برندهای بسیار فراوانی آن ها را تولید می نمانید که می توان با خیال آسوده از بهترین مراکز فروش در کشور آن ها را خریداری کرد. قیمت روز لوله های پلیکا بسیار مناسب می باشد که در عالی ترین کیفیت ممکن می توان آن ها را تهیه کرد. قیمت لوله کشی چدن بر حسب اتصال هر سر چدن محاسبه میشده است . کونیک های چدن کارخانه ای و آماده بوده و لوله های به اندازه لازم برش میخوردند .

ایندکسر