لینک سازی شبکه ای یا PBN چیست؟

اگر سایت های زیادی به یک صفحه سایت لینک کنند، موتورهای جستجو طوری برداشت میکنند که این محتوا ارزش لینک کردن را دارد در نتیجه این محتوا را در نتایج جستجو نمایش می دهند. حتی اگر تنها در بخشی از سایت تخلف صورت پذیرد، گوگل کل سایت را جریمه می کند. با در نظر گرفتن این الگوریتم ها می توان به این نتیجه رسید که گوگل هیچ مشکلی با روش گرفتن رپورتاژ آگهی ندارد ، رپورتاژ ادز با تکیه بر دانش 10 ساله تیم سئوی خود روشی نوین را برای افزایش رتبه سایت شما در نتایج گوگل با استافده از رپورتاژ PBN ارائه می کند سایت های بسیار قدرتمند و در عین حال قیمت بسیار مناسب در طرح رپورتاژ PBN ارائه می شود ، برای خرید کمپین های رپورتاژ PBN شما می توانید به شماره تلفن های رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. اگر بتوانید از این قوانین پیروی کنید و بک لینک باکیفیت برای سایت خود بدست آورید ، در مدت زمان نه چندان طولانی به رتبه های برتر و صفحه اول گوگل خواهید رسید. بهترین زمان بعد از حدود 2 ماه فعالیت هست.

در پایان باید بگوییم رعایت همه این نکات نباید ما را از فعالیت بر روی وبسایت اصلی غافل کرده و به آن اسیب بزند. البته قبل از اینکه شروع به ساخت بک لینک هرمی کنید باید یک سری اصول را رعایت کنید. حتماً با انکر تکست های مختلفی برای سایتتان شروع به لینک سازی کنید. حالا فرض کنید که این یک هفته ۵۰ تا بک لینک با کیفیت ساخته اید. سعی کنید در محتوای تان تمام اصول سئو داخلی رعایت شده باشد. حتما سعی کنید محتوایی که تولید می کنید یک محتوای کامل و جامع باشد . برای اینکه گوگل متوجه نشود خودتان در حال ساخت بک لینک هستید باید کاملاً طبیعی عمل کنید. به یک کتاب یا مقاله اختصاصی نوشته شده بهوسیله خودتان یا یک کتاب از سطح نت نیاز دارید. اگر اصولی تمام نکات گفته شده در این مقاله را رعایت کنید و بک لینک های هرمی با کیفیت برای سایت تان بسازید می توانید در بیشتر کلمات کلیدی سایت تان به صفحه اول گوگل و یا حتی رتبه های اول گوگل برسید.

حتما بخوانید:
درباره اروزیل چه میدانیم؟

در اولین قدم شما باید روی کلمات کلیدی خیلی راحت و راحت کار کنید، بعد از اینکه روی کلمات کلیدی خیلی راحت رتبه گرفتید روی کلمات کلیدی متوسط کار کنید، بعد از اینکه روی کلمات کلیدی متوسط رتبه گرفتید روی کلمات کلیدی سخت کار کنید. به زبان خیلی ساده برای ساخت بک لینک هرمی در اولین مرحله باید یک سری سایت هایی که دارای اعتبار بسیار بالایی هستند و spam score پایینی دارند را پیدا کنید. یعنی اینکه سایت مورد نظر سایت شما را تایید می کند که اینکار اعتبار خیلی خوبی به سایت شما میدهد و تاثیر خیلی بیشتری نسبت به نوفالو دارد. اگر بخش About me نیز دارد، بهتر است متن مرتبط با سایت خود را در این قسمت هم قرار دهید تا اطراف لینک شما متن مرتبط با موضوع سایت شما هم وجود داشته باشد تا آن لینک ارزش بیشتری داشته باشد. نکته منفی در این مورد این است که شما آن را با یک موضوع ایجاد می کنید ، بنابراین لینک دادن به دیگران دشوار می شود.

بک لینک منفی عموما لینک های خریداری شده ای هستند که مدیران سایت بابت آن هزینه های زیادی پرداخت می نمایند، بک لینک های منفی با هدف فریب دادن موتور های جستجوگر به دنبال کسب رتبه در کمترین زمان و خالی کردن جیب مشتری هستند. حتماً برای صفحه ای که در حال ساخت بک لینک هرمی برای آن هستید آن صفحه را بروزرسانی کنید. سایت های قدرتمند عموما زمان زیادی از شروع فعالیتشان می گشته و تعداد صفحات ایندکس شده زیادی دارند سایت های قدرمنتد مرتب در حال تولید محتوای جدید و بروز رسانی هستند، داشتن لینک از یک سایت قدرتمند و قدیمی تاثیر بسیار زیادی بر سئو سایت دارد. به این نکته توجه کنید هر چقدر هم برای سایتتان بک لینک هرمی بسازید، اگر محتوای تان بی کیفیت باشد اصل نمیتوانید به نتایج اول گوگل برسید. همانطور که میدانید مهمترین و اصلی ترین فاکتور در سئو (SEO) و بهینه سازی سایت تولید محتوای هدفمند و جامع است.

حتما بخوانید:
فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی سدان مد

بک لینک PBN به زبان ساده ، داشتن چندین سایت با دامنه اعتبار بالا هستند که توسط حود ما مدیریت می شوند اما بصورت کاملا جداگانه و ناشناس ، که در نهایت تمامی این سایت ها به اصلی ترین سایت مد نطر ما لینک می دهند . هدف اصلی شما از تولید محتوا فقط و فقط باید رفع نیاز مخاطبان و کاربران تان باشد. گرچه بحث لینک های داخلی مربوط به سئو و بهینه سازی است اما لازم است گفته شود که تاثیر آن در بهینه سازی بسیار زیاد است و قبل ازساخت لینک های خارجی درابتدا باید لینک های داخلی را تنظیم نمود و صفحات هدف را مشخص کرد . زمانی که شما یک پست مهمان را در یک وب سایت معتبر ایجاد می کنید تنها به دستیابی به یک لینک در بیوگرافی نویسنده اکتفا نکنید! به این نکته توجه کنید که به هیچ عنوان در اوایل راه به سراغ کلمات کلیدی سخت نروید.