[ad_1]

مدیر ارشد برنامه مهندسی اپل گفت که روز چهارشنبه پس از ابراز نگرانی درباره جنسیت ، محیط کار خصمانه و شرایط خطرناک کار ، در مرخصی اداری نامحدود بود.

اشلی ام گوویک به The Verge گفت که او از اپل خواسته است تا محیط کار خصمانه را نرم کند زیرا آنها “ادعاهایی که او ماه ها مطرح کرده بود و درمان خود را از طریق برنامه پشتیبانی کارکنان یا ترک خط پزشک پیشنهاد کرد ، بررسی کردند.

او گفت: “من به آنها گفتم که منطقی نیست ، و من گفتم که با مدیریت من صحبت کنید و نظارت و محدودیت ها را تعیین کنید.” “من اضافه کردم که اگر گزینه دیگری وجود نداشت ، آنها می توانستند به من مرخصی اداری بپردازند. آنها بدیهی است که هیچ تلاشی برای تعیین حدود نکردند و در عوض گفتند که من را در مرخصی اداری می گذارند و اشاره کردند که من را در Slack نمی خواهند ، جایی که من خواننده بودم. در مورد نگرانی هایم در مورد سیاست های خاص در شرکت. ”

او افزود که این شرکت پیشنهاد می کند که نباید به طور جداگانه با سایر کارکنان زن اپل ملاقات کند تا نگرانی های خود را در مورد چنین موضوعاتی مورد بحث قرار دهد.

نیویورکی ها به گزارش آزار جنسی CUOMO پاسخ می دهند

اواخر ماه گذشته ، گوویک روایت روشی را در نیویورک تایمز روتوش کرد که در آن چندین زن که در گوگل کار می کردند گفتند که به جای شروع تحقیقات درباره اتهامات یا تمدید آن برای ماهها ، پس از صحبت در مورد اختلال ادعایی در محل کار ، به آنها EAP درمانی یا مرخصی اداری پیشنهاد شده است.

ژوویک در توئیتی نوشت: “این برای من در #اپل اتفاق افتاد.”

او همچنین روز چهارشنبه در توییتی گفت که منظور او “از نظر جسمی خطرناک است ؛ # مواد شیمیایی خطرناک ؛ #OSHA. به زودی اطلاعات بیشتری در مورد آن خواهید شنید.”

گوویک تصاویری از جنسیت زدایی ادعایی را که در اپل تجربه کرده است ، توییت می کند ، که شامل می شود در پایان اظهارات خود به او بگوید که از “اکتاو” بالا نرود زیرا کمتر معتبر به نظر می رسد.

و پس از ارسال ایمیلی از شرکت برای حمایت از زنان و اظهار نظر علیه سوء استفاده جنسی در جلسات جلسات برت کاوانا ، او گفت که پیوندی به مقاله ای برای او ارسال شده است که می گوید روت بادر گینزبورگ از آن به عنوان “بسیار شایسته” دفاع کرده است.

وی افزود که شرکت قبلاً تلاش کرده بود شکایات خود را “به سرعت” رد کند و “مانع از ابراز نگرانی های بیشتر” در تحقیقات قبلی شد ، که بعداً بسته شد و شرکت به این نتیجه رسید که اتفاقی نامناسب رخ نداده است. به گزارش The Verge.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او گفت که 558 سند برای بررسی این تحقیق به شرکت داده است.

Govik و Apple بلافاصله به درخواست Fox News برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر