[ad_1]

مدیر عامل شرکت میلیاردر پیتر رکس به فاکس و دوستان گفت ، شرکت های بزرگ فناوری مانند فیس بوک و توییتر با سانسور آمریکا در طبقه کارگر “از مرز عبور کرده اند”.

بنیانگذار و مدیرعامل رکس ، یک شرکت فناوری ، سرمایه گذاری و املاک و مستغلات ، اوایل سال جاری شرکت خود را از سیاتل به تگزاس منتقل کرد و گفت که شرکت های فن آوری برای همسویی و تفکر خود با بقیه به رهبری جدید نیاز دارند. بخشی از آمریکا.

رکس به آینسلی ارهارد ، مجری برنامه ، گفت: “من به آمریکایی بودنم افتخار می کنم. ما هنوز هم بزرگترین کشور را در آنجا داریم.”

BIG TECH دارای مشکلات بزرگی است. این تنها راه انجام آن است: شرکت فنی PETER REX

“خانواده من و اجداد من از ایرلند آمده اند ، جایی که آنها به عنوان کاتولیک بازداشت شدند و من شاهد این نوع سانسور و بازداشت مردم هستم که سعی در حفظ طبقه کارگر دارند و من اجازه نمی دهم که این اتفاق بیفتد. کنار نخواهم ایستاد من برای آنها می جنگم. “

رهبر میلیاردر می گوید که رهبری فناوری “بد” است و باید جایگزین شود.

وی گفت: “ما به رهبری نیاز داریم که به مردم ایمان داشته باشد.” “رهبری که به ویژه به طبقه کارگر اعتقاد دارد ، که می خواهد از آزادی بیان خود دفاع کند و معتقد است وقتی به مردم فرصت دیدن دیدگاه های مختلف داده خواهد شد ، می توانند حقیقت را تشخیص دهند.”

DAN GAINOR: توییتر ، فیس بوک بخش بزرگی از تلاش سرکوب شده علیه ترامپ در انتخابات سال 2020 بود

او گفت دو چیز باید انجام شود برای به دست آوردن رهبری جدید در بزرگ فناوری.

وی گفت: “اول ، ما باید روی كارآفرینانی سرمایه گذاری كنیم كه مبتنی بر تفكر یهودی – مسیحی هستند. آنها متعهد به خدمت به مردم هستند. انواع افرادی كه دوست دارید با آنها درآمد کسب كنید.”

رکس گفت: “دوم ، ما باید یک ساختار قدرت جایگزین در خارج از سیلیکون ولی و سیاتل ایجاد کنیم ، در مکانی که آزادی ، ایمان و خانواده رشد می کند و هنوز مقدس محسوب می شود.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

شرکت وی پس از اینکه کارمندی نتوانست خانه ای در سیاتل بخرد ، به تگزاس نقل مکان کرد ، اما پس از انتقال ، کارمندان وی ، از جمله این یکی ، او را دوست داشتند و روحیه شرکتشان بهتر شد.

وی در این نشریه برای FOX Business نوشت: “دستیابی به این نوع تحول فناوری آسان نخواهد بود. این سالها به طول خواهد انجامید و دلارهای زیادی به طول می انجامد. اما سرمایه گذاری ارزش آن را خواهد داشت.”

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر