مدیر عامل میلیاردر قول می دهد که برای طبقه کارگر علیه سانسور Big Tech بجنگد


مدیر عامل شرکت میلیاردر پیتر رکس به فاکس و دوستان گفت ، شرکت های بزرگ فناوری مانند فیس بوک و توییتر با سانسور آمریکا در طبقه کارگر “از مرز عبور کرده اند”.

بنیانگذار و مدیرعامل رکس ، یک شرکت فناوری ، سرمایه گذاری و املاک و مستغلات ، اوایل سال جاری شرکت خود را از سیاتل به تگزاس منتقل کرد و گفت که شرکت های فن آوری برای همسویی و تفکر خود با بقیه به رهبری جدید نیاز دارند. بخشی از آمریکا.

رکس به آینسلی ارهارد ، مجری برنامه ، گفت: “من به آمریکایی بودنم افتخار می کنم. ما هنوز هم بزرگترین کشور را در آنجا داریم.”

BIG TECH دارای مشکلات بزرگی است. این تنها راه انجام آن است: شرکت فنی PETER REX

“خانواده من و اجداد من از ایرلند آمده اند ، جایی که آنها به عنوان کاتولیک بازداشت شدند و من شاهد این نوع سانسور و بازداشت مردم هستم که سعی در حفظ طبقه کارگر دارند و من اجازه نمی دهم که این اتفاق بیفتد. کنار نخواهم ایستاد من برای آنها می جنگم. “

رهبر میلیاردر می گوید که رهبری فناوری “بد” است و باید جایگزین شود.

وی گفت: “ما به رهبری نیاز داریم که به مردم ایمان داشته باشد.” “رهبری که به ویژه به طبقه کارگر اعتقاد دارد ، که می خواهد از آزادی بیان خود دفاع کند و معتقد است وقتی به مردم فرصت دیدن دیدگاه های مختلف داده خواهد شد ، می توانند حقیقت را تشخیص دهند.”

DAN GAINOR: توییتر ، فیس بوک بخش بزرگی از تلاش سرکوب شده علیه ترامپ در انتخابات سال 2020 بود

حتما بخوانید:
راهنمای انتخاب رنگ لباس بچگانه

او گفت دو چیز باید انجام شود برای به دست آوردن رهبری جدید در بزرگ فناوری.

وی گفت: “اول ، ما باید روی كارآفرینانی سرمایه گذاری كنیم كه مبتنی بر تفكر یهودی – مسیحی هستند. آنها متعهد به خدمت به مردم هستند. انواع افرادی كه دوست دارید با آنها درآمد کسب كنید.”

رکس گفت: “دوم ، ما باید یک ساختار قدرت جایگزین در خارج از سیلیکون ولی و سیاتل ایجاد کنیم ، در مکانی که آزادی ، ایمان و خانواده رشد می کند و هنوز مقدس محسوب می شود.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

شرکت وی پس از اینکه کارمندی نتوانست خانه ای در سیاتل بخرد ، به تگزاس نقل مکان کرد ، اما پس از انتقال ، کارمندان وی ، از جمله این یکی ، او را دوست داشتند و روحیه شرکتشان بهتر شد.

وی در این نشریه برای FOX Business نوشت: “دستیابی به این نوع تحول فناوری آسان نخواهد بود. این سالها به طول خواهد انجامید و دلارهای زیادی به طول می انجامد. اما سرمایه گذاری ارزش آن را خواهد داشت.”


منبع: router-news.ir