مدیر عامل پارلر در مورد محدودیت های “تکان دهنده” از سوی آمازون ، اپل و گوگل: “شما هرگز فکر نمی کنید که این اتفاق بیفتد”


جان ماتز ، مدیر عامل پارلر امشب روز دوشنبه به تاکر کارلسون گفت که او و همکارانش پیشنهاد کرده اند که خدمات وب آمازون یا یکی دیگر از ارائه دهندگان شبکه های اجتماعی ممکن است خدمتی را برای آنها منکر شود.

“شما هرگز فکر نمی کنید که این اتفاق بیفتد ، مگر نه؟” میس به تاکر کارلسون میزبان گفت. “میدونی؟ آنچه واقعاً جالب است این است که همه آنها این سه را در یک روز انجام داده اند [Apple, Google and Amazon] بدون اطلاع قبلی ما در جمعه با فکر تجارت بیدار شدیم ، مثل همیشه تجارت. “

روز جمعه ، گوگل برنامه Parler را از فروشگاه Google Play خود منتشر کرد. اپل روز شنبه با حذف برنامه از فروشگاه App ، این کار را دنبال کرد ، در حالی که سرویس های وب آمازون Parler را از خدمات میزبانی وب خود معلق کرد.

ماتز به کارلسون گفت که وقتی گوگل پارلر را آزاد کرد ، “ما اعلانی از گوگل دریافت نکردیم. ما ابتدا آن را بصورت آنلاین در اخبار خواندیم. تکان دهنده است.”

پارلر در حالی که یک شرکت غیرحزبی است ، به پناهگاهی برای طرفداران ترامپ و دیگر افرادی تبدیل شده است که از فیس بوک و توییتر بیرون رانده شده یا در اعتراض از این شبکه های اجتماعی خارج شده اند.

ماتز گفت که از آنجا که گوگل ، اپل و آمازون دسترسی پارلر به کاربران را رد می کنند ، فروشندگان تیم او به این دلیل به این دلیل که شرکت های جایگزین از همکاری با شرکت وی امتناع می ورزند ، مراجعه کرده اند.

حتما بخوانید:
پروژه ساخت هدرز دست ساز - وب سایت خبری محمدرضا

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ماتز گفت: “من دیده ام که بسیاری از مردم می گویند ترسناک است ، اما من دیده ام که افراد زیادی در پنج دقیقه نفرت شرکت می کنند و به آن دامن می زنند.” “آن نفرت انگیز است.”

وی گفت: “مردم زندگی من را تهدید می کنند.” “من امشب نمی توانم به خانه بروم. بنابراین ، چیزهای زیادی است ، می دانید. این فقط آزادی های مدنی ما نیست. [Big Tech] می تواند یک شرکت میلیارد دلاری ، یک شرکت نیم میلیارد دلاری را یک شبه تعطیل کند. “


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme