مرکز پژوهشها – آیین نامه راهنمایی و رانندگی

ما به شما کمک خواهیم کرد صد در صد تضمینی و با بار اول در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی گواهینامه موتور سیکلت قبول شوید . خوشبختانه به تازگی با متخلفین و کسانی که گواهینامه موتور سیکلت ندارند برخورد جدی می شود و مخصوصا در شهر های بزرگ پلیس راهنمایی و رانندگی موتور سوارانی که که گواهینامه موتور سیکلت را ندارند می گیرد و موتور آن ها را توقیف می کند . این کار باعث میشود تا علاوه بر آشنایی با سؤالات، خود را قبل از روبهرو شدن با آزمون اصلی بهصورت جدی محک بزنید و همچنین با سؤالات پرتکرار بیشازپیش آشنا شوید. همچنین ما مجموعه ی کاملی از این سوالات را جمع آوری کرده ایم و همواره میتوانید سوالات جدید آیین نامه را از سایت ما دانلود کنید . نمونه سوالات آیین نامه جدید با جواب بانک سوالات آیین نامه تغییرات بنیادین در طی سالها نخواهد کرد اما باید توجه داشته باشید که نمونه سوالات آیین نامه رانندگی جدید در سبک طرح سوالات ممکن است تفاوتیهایی داشته باشد و در صورتی که هنرجویان پیش از آزمون با نمونه سوالات آیین نامه جدید آشنا نشده باشند ممکن است در مواجه با سوالات جدید دچار استرس شوند یا زمان را از دست بدهند تا به سوالات جدید عادت کنند که باعث کاهش راندمان آنها خواهد شد.

یکی از متغیرهای رانندگی تهاجمی را نام ببرید؟
این امتحان ایین نامه اصلی شامل ۳۰ سوال آیین نامه راهنمایی و رانندگی از کتاب جدید آیین نامه است . 2- چرا بعضی از سوالات که نیاز به توضیحات دارند شما توضیح نزاشتید؟ در نظر داشته باشید که برای شرکت در امتحان ایین نامه اصلی نیاز است شما قبل از آن امتحان آیین نامه آموزشگاه یا همان آزمون آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی را با موفقیت گذرانده باشید . یکی از متغیرهای رانندگی تهاجمی را نام ببرید؟ برای قبولی باید حدود 500 سوال غیر تکراری از جدیدترین سوالات آیین نامه اصلی را بخوانید. در هنگام پارک دوبل فاصله خودرو از اتومبیل جلویی به چه میزان باید باشد؟ حتی اگر به جدول برخورد کنید یا تماس کوچکی با آینه اتومبیل بغل داشته باشید از آزمون موفق بیرون نخواهد آمد. اما در این بخش سعی داریم سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی را باهم مرور کنیم در ادامه چندین سوال از سخت ترین سوالات آیین نامه را باهم مرور می کنیم . چگونه می توانم جواب های صحیح را پس از آزمون آنلاین مشاهده کنم؟ چگونه نمونه سوالات را قبل از آزمون آیین نامه اصلی بخوانم ؟ برای تسلط کافی بر بخش فنی حتما بر روی نمونه سوالات فنی با جواب کلیک کنید و مهم ترین نمونه سوالات فنی را ببینید تا بتوانید با تسلط کافی در آزمون آيین نامه اصلی حاضر شوید .

حتما بخوانید:
راز موفقیت چیست؟

علاوه بر این خواندن این نمونه سوالات و تستهای آنلاین زمان کمتری در برابر مطالعه کتاب گرفته و داوطلبان شرکت در آزمون آیین نامه اصلی که زمان کافی برای مطالعه کتاب را ندارند ین سوالها راب سیار راحتتر از کلمات کتاب به خاطر میسپارند. یکی از راه های قبولی در این آزمون تسلط کامل بر کتاب آیین نامه است اما همان گونه که میدانید خواندنی این کتاب بسیار سخت است و مطالب آن به خوبی در ذهن باقی نمی ماند و در زمان امتحان نمی توانید به خوبی به سوالات پاسخ دهید. دسته اول سوالات مفهومی از آن دسته سوالات است که شما با دانش مربوط به رانندگی خود به آن پاسخ میدهید. زیرا در صورتی که پاسخنامه در اختیار نداشته باشید و یک یا دو سوال را شک کنید مدت زیادی زمان تلف پیدا کردن پاسخ خواهد شد و از طرف دیگر نمیتوانید اشتباهاتی که خودتان متوجه آن نیستید را بیابید و تا روز آزمون هم سوالات اینچنینی را به اشتباه پاسخ میدهید. یکی از موارد مهم که نباید فراموش کنید اینست که نمونه سوالات فنی را حتما قبل از امتحان ایین نامه اصلی به طور خاص حل کنید چرا که سوالات فنی معمولا نقطه ضعف برای متقاضیان گواهینامه رانندگی می باشد و نیاز است که متقاضیان بر روی بخش فنی تمرکز بیشتری داشته باشند و این بخش را با دقت بیشتری بخوانند .

گواهی نامه رانندگی
شاید صحبت کردن از تضمین نتواند جان مطلب را ادا کند ولی آنچه کاربران سایت به ما منتقل کرده اند گویای یک چیز است که تقریبا همه افرادی که به این آزمون ها و سوالات دسترسی پیدا کرده و بخوبی و با صرف چند ساعت زمان آن را مطالعه کرده اند براحتی توانسته اند این آزمون را با موفقیت به پایان برده و قبول شوند . که از میان آنها پر تکرار ترین و بهترین سوالها انتخاب و در قالب چندی آزمون ارائه گردیده است. ⭐️ بله، اگر متقاضیان بهصورت کامل و با دقت نمونه سؤالات ارائه شده در سایت را مطالعه کنند، قبولی آنها در آزمون صد درصد خواهد بود. آنچه ما به عنوان بانک سوالات آیین نامه اصلی ۱۴۰۰ به همراه پاسخنامه ارائه میکنیم بارها مورد بازبینی و بررسی قرار گرفته است. این بسته تمام موارد مورد نیاز شما برای قبولی در آیین نامه مدارک لازم برای آزمون آیین نامه را داراست . بیایید ابتدا کمی در مورد امتحان ایین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی صحبت کنیم . امروزه با توجه به طراحی پیچیدهتر سوالات آیین نامه و همچنین سختگیری بیشتر راهنمایی و رانندگی در صدور گواهینامه برای داوطلبان پشت سر گذاشتن این مرحله و کسب نمره قبولی در آزمون آیین نامه به دغدغه بسیاری از متقاضیان تبدیل شده است.

حتما بخوانید:
NORAD و سانتا: نحوه ردیاب چگونه شروع شد