مشاهیر مرده پیروان زیادی در توییتر ، اینستاگرام دارند – و حتی محصولات سیاست را تأیید می کنند


افراد مشهور مرده در شبکه های اجتماعی مرده نیستند و غالباً پیروان بزرگی را راهنمایی می کنند – اما وقتی نمایندگان مردگان توسط افراد زنده نمایان شوند ، اوضاع پیچیده می شود.

مرلین مونرو و الویس پریسلی پیروان زیادی در توییتر و اینستاگرام دارند. این بازیگر زن که تقریباً 60 سال از مرگش می گذرد ، حدود 1.7 میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد و پادشاه راک اند رول که تقریباً 45 سال از مرگ او می گذرد ، 1.1 میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد.

هر دو پیروان قابل توجهی در توییتر دارند.

AMAZON ، APPLE ، MICROSOFT در بین مارک های برتر مورد استفاده کلاهبرداران

اگرچه این ممکن است چندان تعجب آور نباشد ، اما وقتی مشاهیر مرده در تأییدیه ها شرکت می کنند ، عجیب می شود ، همانطور که در مقاله ای توسط اندرو گیلدون ، استادیار حقوق در دانشگاه ویلامت ذکر شده است.

این خبر ابتدا توسط TorrentFreak گزارش شد.

گیلدن نوشت: “مریلین مونرو امروز به عنوان یک تأیید کننده مشهور با درآمد بالا زنده می ماند ، حتی اگر تقریبا 60 سال درگذشت و” عمارت “او توسط افرادی کنترل می شود که هیچ ارتباط شخصی با او ندارند.”

گیلدن نوشت: “ممکن است تصویب پس از مرگ برای کسی غیرممکن به نظر برسد … با این وجود توصیه های پس از مرگ در بازاریابی شبکه های اجتماعی امری عادی شده است.”

این به این دلیل است که افراد حق استفاده از نام یک فرد مشهور را خریداری کرده اند.

و این را می توان به فعالیت های سیاسی نیز تسری داد.

حتما بخوانید:
استفاده از GPS خودرو چه مزایا و معایبی دارد ؟

به گفته گیلدن ، قوانین تصویب پس از مرگ به دارندگان حقوق اجازه می دهد تا با صدای رسمی مردگان صحبت کنند ، که پس از آن می تواند برای فعالیت های سیاسی مورد استفاده قرار گیرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گیلدون به نقل از مرلین مونرو ، محمد علی و الویس پریسلی درگیر اعتراضات # سیاهپوست سه شنبه برای خشونت پلیس شد ، علی رغم اینکه هیچ کس نمی داند در صورت زنده ماندن در مورد این مسائل چه احساسی داشتند.

گیلدون همچنین در جریان مبارزات انتخاباتی مجدد دونالد ترامپ ، به موضوعات مربوط به رونالد ریگان و تام پتی پرداخت.

بنیاد ریگان و عمارت پتی با برخی فعالیتهای مبارزات انتخاباتی ترامپ مخالفت کردند. بنیاد ریگان به توزیع سکه یادبود ترامپ-ریگان اعتراض کرد و عمارت پتی به استفاده از موسیقی پتی در تجمعات انتخاباتی اعتراض کرد. “، به گفته گیلدن .
منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme