برخی از آن ها حاصل تلاش و تجربه محققین فارسی زبان کشور عزیزمان هستند و برخی دیگر نیز که تعداد کمتری را به خودشان اختصاص می دهند، ترجمه مقاله های توصیفی – پژوهشی افراد خارجی هستند. همواره دسترسی به منابع علمی مانند مقالات و کتب منتشر شده ی بین المللی، برای محققین و دانشجویان داخل کشور که به دنبال رفع نیاز علمی و ارتقای دانش خود در جامعه ی امروزی هستند، مشکل و گاه ناممکن بوده است. دسترسی به نشریه ها و کتاب های این انتشارات در زمینه های علمی مختلف مانند زیست شناسی، علوم رایانه، علوم انسانی، اقتصاد وغیره میسر است. برای دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی به قسمت دسته بندی مقالات بخش گروه علوم پایه آیتم مدیریت و بازاریابی و اقتصاد مراجعه کنید و لیست مقالههای انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی را ملاحظه نمایید. اکنون اگر به پایین ترین قسمت مشخصات مقاله نگاهی بیاندازید،کد DOI اختصاصی این مقاله را مشاهده می کنید. اکنون عنوان یکی از مقالات را کلیک نمائید تا به صفحه مشخصات آن مقاله هدایت شوید. حدود ۱.۶ میلیون کتاب، رایگان و باقی کتاب ها با قیمت ۱ تا ۵ درصد فروش در فروشگاه های کتاب دنیا (۹۵ تا ۹۹ درصد تخفیف!)، به فروش می رسد.

سایت دانلود تحقیق و مقاله از اصول نوشتن پایاننامهای جامع و باکیفیت، همهجانبهنگری و گسترش زاویه دید پژوهشگر است؛ او باید از آخرین اطلاعات روز جهان استفاده کند و از همه دادههای علمی منتشرشده در پایگاههای علمی سراسر دنیا بهره ببرد. پس از تایید لینک ارسالی به ایمیل، اطلاعات کاربر فعال شده و امکان دانلود 5 پایان نامه در ماه فراهم می شود. شما می توانید پی دی اف انگلیسی این مقالات را از سایت ما به صورت رایگان دانلود کرده و همچنین از ترجمه این مقالات نیز استفاده نمایید. دانشجویان زبانهای خارجی غیرانگلیسی نیز ممکن است برای جستجوی مقالات به زبان موردنظرشان نیاز به شناخت منابع معتبر داشته باشند؛ در ادامه تعدادی از پایگاهها و موتورهای جستجوی مقالات خارجی را به اختصار معرفی میکنیم. برای دانلود پایاننامه خارجی به طور رایگان میتوانید به این سایت رجوع کنید که متعلق به دانشگاه تگزاس (TEXAS) است. بنابراین دانلود پایاننامه خارجی و مطالعه آن در نوشتن مبانی نظری تحقیق و سوابق خارجی تحقیق بسیار کمک میکند.

سایت دانلود مقالات زمین شناسی
پروپوزال یا همان پیشنهاد طرح پژوهشی، رکن اصلی هر پژوهش بوده و در آن پژوهشگر مسیر و اهداف تحقیق خود را مشخص میسازد؛ به بیان دیگر، پروپوزال طرحی است که پژوهشگر در ذهن دارد و میخواهد آن را عملی کند. این جویشگر سایت های نمایه کننده اسناد علمی مانند مگیران، نورمگز، SID.ir، ensani.ir، سیویلیکا، ایرانداک و همچنین سایت های اصلی نشریات علمی پژوهشی را ایندکس کرده و در قالب یک جویشگر تخصصی و یکپارچه در اختیار پژوهشگران قرار می دهد. همانند گوگل به راحتی می توانید موضوع یا عنوان دلخواه خود را در گوگل اسکلار سرچ کنید و پس آن مقاله ایی که پیدا کردید را روی لینک گوگل آن کلیک کنید تا به سایت اصلی ژورنال ارائه دهنده آن بروید . را وارد و از لیست فیلم Sully را انتخاب کنید تا تمام جزئیات آن در آرشیو imdb نمایش داده شود. در صفحه بعدی که با اعمال تنظیمات به آنجا هدایت شده اید، چندین مورد مقاله را مشاهده می کنید که اغلبف جهت دانلود باید هزینه آن را بپردازید تا لینک دانلود برای شما فراهم شود. از آنجا که قیمت مقالات پژوهشی و علمی مختلف بسیار زیاد است و دسترسی عموم به آنها کار دشواری به نظر میرسد، سای-هاب پا به میدان گذاشته تا امکان دانلود رایگان مقاله انگلیسی را فراهم کند.

مثلاً ما کلمه کلیدی «operation management» را وارد کرده، تا این عنوان را تنها در عناوین (Title) ژورنال های 2013 به بعد جستجو کند. به عنوان مثال اگر کاربر در جست و جوی مقاله ای است که در عنوان آن از سه واژه کودک، اختلال و کاربرد استفاده شده باشد با وارد نمودن این سه واژه در کادرهای عنوان و انتخاب عملگر “و” پس از کلیک کردن جست و جو به نتایج حاصل دست خواهدیافت. ۳٫ بر روی نام کتاب یا مقاله پژوهشی که دنبال آن هستید کلیک کنید. اما همه این امکانات پس از ثبت نام در اختیار شما قرار میگیرند. Scival به استنادهای خروجی علمی اختراع ها نگاه می کند و پیوند های مربوط به هر دو استناد پروانه های ثبت اختراع و استناد مقاله های پایگاه اسکوپوس را فراهم می کند. کلیه مقالات لاتین این سایت از ژورنال های معتبر استخراج شده و به صورت تمام متن و در قالب فرمت PDF عرضه می شوند. در این بخش مقالات ترجمه شده مهندسی برق برای تمام گرایش های رشته مهندسی برق وجود دارد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از دانلود مقاله انگلیسی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر