معمولا پس از حکاکی، رنگ زمینه سیاه می گردد که این به دلیل مغزی ورق سیاه است. ضخامت متداول در ورق های مولتی استایلهای رنگی نیز، 1.2 میلیمتر است که این امکان وجود دارد در صورت تمایل به استفاده از ورق های رنگی با ضخامت دیگر با ارایه سفارش در این زمینه ورق مورد نظر تهیه شود.

به تازگی طراحان استفاده خلاقانه ای از مولتی استایل ها کرده اند؛ به این صورت که با تا کردن و حالت دادن ورق مولتی ، آن را به شکل جعبه های بسیار زیبای گل و هدایا در می آورند. ورقهای مولتی استایل قابلیت حک و برش دارند و این موضوع باعث شده تا بسیاری از شرکت ها برای ساخت انواع تندیس ها و پلاک های تبلیغاتی از آن استفاده کنند. مزایای این ورق ها باعث شده تا کاربردهای زیادی داشته باشند.

این ورق ها زیبا، درخشنده و جذاب مولتی استایل سفید هستند. ضمنا ابعاد تایل ها بر اساس نیاز شما و با راهنمایی کارشناسان این مجموعه بصورت سفارشی تولید و عرضه میگردد. حمل و نقل و جا به جایی این ورق ها آسان است. وقتی روی یک سطح حکاکی انجام می شود سطح مورد نظر بسته به جنس روکش، تغییر رنگ می دهد. در ساخت انواع باکس های تزئینی و کاربردی هم از این ورق ها استفاده می شود.وقتی روی یک سطح حکاکی انجام می شود سطح مورد نظر بسته به جنس روکش، تغییر رنگ می دهد.

در ساخت انواع باکس های تزئینی و کاربردی هم از این ورق ها استفاده می شود. این ورق ها نور را به خوبی منعکس می کنند .برای لوح ها یا سطوح بیرونی هدایا از این ورق ها استفاده می شود. این ورق ها به اندازه مدل های براق نمی توانند انعکاس داشته باشند و به همین دلیل در فضاهایی که در معرض تابش نور مستقیم خورشید هستند از آن ها استفاده نمی شود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مولتی استایل طلایی لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر