[ad_1]

نویسنده قدیمی آبه ، جان کریب روز پنجشنبه به فاکس و دوستان گفت که تبلیغات تبلیغاتی رمان تاریخی او درباره آبراهام لینکلن توسط فیس بوک رد شده و این تصمیم را “پوچ” خوانده است.

کریب خاطرنشان کرد که غول شبکه های اجتماعی درخواست ناشر خود ، ناشر کتاب جمهوری ، برای تبلیغ کتاب “قدیمی آبه” در فیس بوک را رد کرده و همچنین شکایت آنها را رد کرده است.

وی گفت که در ماه دسامبر ، ناشران جمهوری خواه “تصمیم به انجام برخی تبلیغات در شبکه های اجتماعی گرفتند و تبلیغات بسیار خوبی را انجام دادند و آنها را به فیس بوک ارسال کردند و فیس بوک آنها را رد کرد و ما درخواست تجدید نظر کردیم و فیس بوک پاسخ منفی داد.

Cribb گفت که انگیزه های فیس بوک به او گفته شده است “این تبلیغات ظاهرا ، طبق گفته فیس بوک ، این ممنوعیت در مورد مسائل اجتماعی و سیاست ها و انتخاباتی را که درست قبل از انتخابات ریاست جمهوری معرفی کردند نقض می کند.”

فیس بوک بلافاصله به درخواست نظر فاکس نیوز پاسخ نداد.

روز پنجشنبه ، کریب خاطرنشان کرد که “این نوعی خسارت وثیقه ای است که شما هنگام ایجاد این قوانین گسترده به دست می آورید که میلیون ها و میلیون ها نفر راجع به آنچه در یک میدان عمومی گفته می شود یا نمی شود ، تحت تأثیر قرار می دهند.”

وی ادامه داد: “چه بخواهیم و چه نخواهیم ، شبکه های اجتماعی اکنون قسمت بزرگی از میدان اجتماعی است.”

Cribb سپس هشدار داد که “هرچه بیشتر تلاش کنید تا گفتار را کنترل کنید ، از مزایای آن بیشتر خواهید شد.”

در اوایل این ماه ، حساب رئیس جمهور سابق ترامپ در فیس بوک پس از اینکه وی ویدیویی را به معترضین حمله به ساختمان کاپیتول ، فوران در اعتراضات خشونت آمیز که منجر به مرگ تعداد زیادی شد ، گفت “به خانه بروید” ، در حالی که اظهار داشت که انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ” به سرقت رفته »توسط وی.

هیئت نظارت بر FACEBOOK برای بررسی تصمیم منع ترامپ

هیئت نظارت بر فیس بوک ، که در حال بررسی حذف حساب ها است ، قصد دارد تصمیم این شرکت در مورد تعلیق حساب ترامپ را بررسی کند و تعیین کند که آیا این ممنوعیت را تأیید می کند یا خیر.

روز پنجشنبه ، کریب خاطرنشان کرد که آبراهام لینکلن “کسی است که تلاش می کند برای نجات کشور ما هنگامی که به معنای واقعی کلمه از هم پاشیده شود” و “تلاش برای دفاع از اصول بنیانگذاری ما و کمک به هدایت تلاش ها برای آزادی میلیون ها نفر “آمریکایی های برده شده”.

وی گفت: “شما می توانید به زندگی هرکسی دهه ها یا قرن ها پیش نگاه کنید و مواردی را انتخاب کنید که با استانداردهای قرن 21 مطابقت ندارند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی افزود: “با این شخصیت های تاریخی ، شما باید آنها را از عمل و زندگی آنها با هم بگیرید.” “و با همه حساب ها ، آبراهام لینکلن زندگی بزرگی داشته و موفقیت هایش بسیار باشکوه است.”

فاکس نیوز “بروک سیگنمن و فاکس بیزینس” آدری کانکلین در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر