[ad_1]

به یاد دارید که کامپیوتر خود را خریداری کردید؟ به سرعت شعله ور شد ، به محض فشار دکمه روشن شدن روشن شد و همه چیز تمیز و مرتب بود.

اگر دستگاه شما چندین ساله است ، سایش زیادی لازم است. بیرون و همه این درگاه های کوچک قطعاً به تمیزکاری خوبی نیاز دارند. روی راهنمای من ضربه بزنید یا کلیک کنید تا بهترین روش ها برای پاک کردن آلودگی دستگاه های شما بدون آسیب رساندن به آنها باشد.

سپس شما باید به داخل نگاه کنید. برای بازگرداندن زندگی به یک رایانه قدیمی که واقعاً کار می کند ، روی شش روش هوشمند ضربه بزنید یا کلیک کنید.

حال ، بیایید زمان راه اندازی را سریعتر کرده و رایانه را به شکل جنگی بازگردانیم.

زمان راه اندازی ویندوز را کاهش دهید

در بیشتر موارد ، می توانید زمان شروع طولانی را برای برنامه ها و برنامه هایی که در طول بیدار شدن از خواب بر روی رایانه خود نیازی ندارید ، مقصر بدانید. برای اجرای در پس زمینه احتمالاً نیازی به بزرگنمایی ندارید. از طرف دیگر ، برنامه VPN شما باید در حال اجرا باشد تا همیشه روشن باشد.

در اینجا نحوه مشاهده بارگیری برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز آمده است:

  • کلیک شروع کنید منو.
  • انتخاب کنید تنظیمات (نماد چرخ دنده) و کلیک کنید برنامه های کاربردی.
  • در منوی سمت راست ، کلیک کنید دارم شروع می کنم. باید آخرین گزینه باشد.

راه انداز همه برنامه های نصب شده بر روی دستگاه شما را نشان می دهد. اگر ویندوز تأثیر این برنامه را بر روی رایانه شما اندازه گیری کرده باشد ، رتبه بندی در کنار آن مشاهده خواهید کرد. گزینه ها شامل عدم تأثیر ، تأثیر کم ، تأثیر متوسط ​​و تأثیر قوی هستند.

یک برنامه با تأثیر بالا می تواند زمان راه اندازی را کند کند. لیست را مرور کرده و مشخص کنید که بلافاصله پس از راه اندازی به کدام برنامه ها نیازی ندارید. برای روشن یا خاموش کردن هر نوار لغزنده کنار برنامه ، آن را تغییر دهید.

درباره نوع: برای مشاهده مستقیم تر ، برنامه ها را از طریق ضربه فیلتر کنید. به این ترتیب می توانید به سرعت ببینید که کدام یک تأثیر زیادی دارند و بر این اساس تنظیم می شوید.

از شبکه خود محافظت کنید: 5 تنظیمات روتر برای محافظت از هکرها در برابر دوربین ، بلندگوی هوشمند و شبکه خانگی

راه اندازهای Mac را تغییر دهید

نگاهی به بارانداز روی Mac خود بیاندازید. شما احتمالاً یک سری برنامه ها و برنامه ها دارید که با هر بار شروع Mac شما باز می شوند. اطمینان حاصل کنید که هنگام راه اندازی Mac خود به همه آنها برای راه اندازی نیاز دارید.

  • کلیک کنید منوی سیب و رفتن به تنظیمات سیستم.
  • کلیک کنید کاربران و گروهها.
  • مال خودت را انتخاب کن حساب کاربری، سپس کلیک کنید موارد ورود بالا سمت راست.

در اینجا لیستی از برنامه ها را مشاهده می کنید که هنگام ورود به سیستم به طور خودکار باز می شوند.

برای جلوگیری از شروع خودکار برنامه ، روی کلیک کنید حذف عنصر ورودی. سپس نام برنامه مورد نظر برای مسدود کردن را انتخاب کرده و کلیک کنید دکمه حذف زیر لیست.

می توانید از کادر تأیید برای پنهان کردن مواردی که هنوز می خواهید اجرا کنید استفاده کنید. برای افزودن مورد جدید ، فشار دهید نماد بیشتر در زیر لیست پیدا کنید و آن را در رایانه خود پیدا کنید.

افزایش محرمانه بودن: داخلی بهترین مدیر رمز عبور رایگان برای iPhone ، iPad و Mac است.

به یک دست با رایانه آرام نیاز دارید ، س FORالاتی برای تلفن هوشمند یا مشکل نرم افزاری که نمی توانید از بین ببرید؟ س questionsالات فنی خود را برای پاسخهای خاص من و سایر متخصصان فنی ارسال کنید. از انجمن پرسش و پاسخ من دیدن کنید و اکنون از کمک فنی بهره مند شوید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای پیدا کردن او در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. شما می توانید نمایش کیم کوماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و در مورد سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر