[ad_1]

با تکنولوژی ، همیشه چیز دیگری وجود دارد که به آن نیاز دارید. این می تواند یک ابزار دیگر ، یک برنامه دیگر یا یک نرم افزار پولی دیگر باشد. به همین دلیل ماموریت من این است که به شما کمک کنم کارهایی را که در حال حاضر دارید انجام دهید.

به عنوان مثال ، اگر نیاز به ارسال فکس دارید – سلام ، این اتفاق می افتد – می توانید آن را بصورت آنلاین به صورت رایگان انجام دهید. برای گزینه های فکس آنلاین مورد علاقه من ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید. به اطراف خود سر نزنید وگرنه ممکن است به یک وب سایت کلاهبردار برسید که هزینه ای از شما دریافت می کند.

همچنین به احتمال زیاد اسکنر ندارید. هنگام دیجیتالی کردن عکس های قدیمی شما می توانند بسیار مفید باشند. روی ترفندهای من ضربه بزنید یا کلیک کنید تا پروژه آسان کمی آسان تر شود.

اما اگر فقط نیاز به گرفتن یک نسخه دیجیتالی از مجوز خود یا سند دیگر دارید ، به شما نشان خواهم داد که چگونه این کار را با تکنولوژی که دارید انجام دهید.

APPLE AIR برای سیب ها با 29 دلار می تواند یک مکان خوب و ارزان دزدیده شده انجام دهد

تلفن هوشمند خود را تهیه کنید ، اما برنامه های شخص ثالث را رها کنید

اگر iPhone دارید ، اسکن سریع با استفاده از برنامه Notes ، که از قبل نصب شده است ، سریع انجام می شود. این چگونه است.

 • برنامه Notes را باز کنید. با کلیک روی نمادی که شبیه آن است ، یک یادداشت جدید ایجاد کنید مربع با قلم در گوشه سمت راست پایین صفحه.
 • ضربه زدن نماد دوربین در انتهای یادداشت جدید خود و انتخاب کنید اسکن اسنادبه
 • تلفن خود را روی سند موردنظر برای اسکن نگه دارید. برنامه شما یک سند را شناسایی می کند و وقتی روی Auto تنظیم می شود ، آن را اسکن می کند. در حالت دستی باید روی عکس کلیک کنید. در گوشه سمت راست بالای صفحه می توانید بین حالت ها جابجا شوید.
 • ضربه زدن دکمه عکس گرفتن در پایین صفحه برای تکمیل اسکن.
 • بعد از انجام این کار می توانید تصویر را با کشیدن در گوشه و کنار صفحه ویرایش کنید. وقتی کارتان تمام شد ، روی ضربه بزنید صرفه جویی در گوشه سمت راست پایین صفحه. فایل شما به صورت PDF ذخیره می شود. سپس می توانید مستقیماً از Notes ایمیل یا پیامی به اسکن ارسال کنید.

توصیه های حرفه ای: این یک راه عالی برای نگهداری یک نسخه از کارت واکسن COVID است. روی مراحل ذخیره و سریع یافتن آن برای iPhone و Android ضربه بزنید یا کلیک کنید.

در Android ، برای انجام کار از Google Drive استفاده کنید. اگر کاربر Gmail هستید ، باید قبلاً نصب شده باشد.

 • برنامه Google Drive را باز کنید. ضربه زدن دکمه به علاوه در گوشه پایین سمت راست
 • ضربه زدن در حال اسکن کردن و اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، اجازه دسترسی به دوربین خود را بدهید.
 • از سندی که می خواهید اسکن کنید عکس بگیرید. بازدید ایکس دوباره امتحان کنید یا علامت برای تایید.
 • از آنجا می توانید برش دهید ، بچرخانید یا به سیاه و سفید تبدیل کنید. بازدید صرفه جویی وقتی کارتان تمام شد
 • یک نام فایل اضافه کنید و یک پوشه ذخیره سازی را انتخاب کنید. انتخاب کنید صرفه جویی از نو.

اگر مجبور باشید این سند را امضا کنید چه؟ ارزش بارگذاری یک امضای دیجیتالی خوب را دارد. اینجا را بزنید یا کلیک کنید و برای انجام مراحل قدیمی به 4 پوند بروید: با قلم و کاغذ.

یا گوشی خود را کاملاً از دست بدهید

بیا با آن روبرو شویم. گرفتن عکس ، برش دادن آن ، ارسال آن برای شما و سپس بارگذاری یا پیوست کردن آن به ایمیل دیگر درد آور است. فقط مراحل زیادی وجود دارد!

اگر به عکس در رایانه خود نیاز دارید ، تلفن را رها کرده و از وب کم خود استفاده کنید. خبر خوب این است که حتی یک وب کم مناسب نیز به اندازه کافی خوب است که می تواند یک سند را برای شما اسکن کند.

ریگا ، لتونی - 3 دسامبر 2019: زنی که از Apple iPhone 11 Pro استفاده می کند.

ریگا ، لتونی – 3 دسامبر 2019: زنی که از Apple iPhone 11 Pro استفاده می کند.

مطمئن باشید در صورت تمایل به تکمیل ، بررسی های تکنیکی خود را انجام می دهید

در مک:

 • غرفه عکس را باز کنیدبه وب کم شما به طور خودکار باز می شود.
 • سند خود را جلوی وب کم قرار دهید و آن را روی صفحه مرتب کنید.
 • بازدید نماد عکس قرمز عکس گرفتن. سپس در گوشه پایین سمت راست ظاهر می شود. آن را به دسکتاپ یا پوشه بکشید.

در رایانه Windows:

 • برنامه Camera را باز کنیدبه
 • سند خود را جلوی وب کم مرتب کنید ، سپس دکمه را فشار دهید نماد دوربین سفید عکس گرفتن.
 • عکس شما در گوشه پایین سمت راست ظاهر می شود. روی آن کلیک کنید تا باز شود ، سپس روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست
 • انتخاب کنید پوشه را باز کنید برای دیدن جایی که در رایانه شما ذخیره شده است ، سپس آن را به جایی که می خواهید منتقل کنید.

نکته مثبت: او فوت کرد. سپس آن را به یک ربات چت هوش مصنوعی تبدیل کرد.

پادکست Kim Komando Explains من را در Apple ، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود ببینید.

وقتی یک فاجعه رخ داد ، جاشوا باربو تصمیم گرفت با از دست دادن دوست دخترش با ایجاد یک چت بات بر اساس شخصیت او مقابله کند. در این پادکست ، من با او و همچنین توسعه دهنده هوش مصنوعی ، جیسون روهر ، صحبت کردم که برنامه ای را ایجاد کرد که می توانید از آن برای ایجاد چت بات های سفارشی خود با تنها 5 دلار استفاده کنید. این ترسناک و در عین حال اعتیاد آور است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پادکست را در اینجا یا هر کجا که پادکست خود را دریافت می کنید گوش دهیدبه فقط به دنبال نام خانوادگی من “Komando” باشید.

چه سوالاتی در مورد سبک زندگی دیجیتال دارید؟ با برنامه رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و روی آن ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید تا در ایستگاه رادیویی محلی خود پیدا کنید. می توانید The Kim Komando Show را در تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چند رسانه ای WestStar. همه حقوق محفوظ است. با کلیک روی پیوندهای خرید ، از تحقیقات من حمایت می کنید. من به عنوان همکار با آمازون ، کمیسیون کمی برای خریدهای واجد شرایط دریافت می کنم. من فقط محصولاتی را پیشنهاد می کنم که به آنها اعتقاد دارم.

با آخرین فناوری در The Kim Komando Show ، بزرگترین برنامه رادیویی آخر هفته کشور آشنا شوید. کیم در مورد شیوه زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک اطلاعات ، تماس می گیرد و مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و سایر موارد ، به وب سایت او در Komando.com مراجعه کنید.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر