نکته ها و ترفندهای Gmail: 10 تنظیمات و ویژگی های دفن شده را امتحان کنید


ایمیل خیلی طول می کشد. من یک قانون دارم: اگر بیش از چند خط بنویسم ، تلفن را برمی دارم یا سریع تماس می گیرم.

من بعضی از تاکتیکهای دیگر برای صرفه جویی در وقت را دارم که مانند قانون یک دقیقه ای واقعا کارساز هستند. برای هکهای صندوق ورودی مورد علاقه من ضربه بزنید یا کلیک کنید.

به طور خاص ، برای Gmail ، باید حریم خصوصی خود را در خاطر داشته باشید. برای دیدن دقیقاً آنچه Gmail برای شما جمع می کند ، ضربه بزنید یا کلیک کنید. دیدن همه چیزهایی که به نمایش گذاشته شده تکان دهنده است.

اگر محکم در اردوی Gmail باشید ، گم شدن در پیچ و خم ویژگی ها آسان است. به 10 روش ادامه دهید تا صندوق ورودی خود را به سطح بعدی برسانید.

1. الگوها را تنظیم کنید

آیا ایمیل های زیادی با همان اطلاعات اولیه ارسال می کنید؟ برای صرفه جویی در وقت ارزشمند می توانید به راحتی الگویی در Gmail ایجاد کنید.

راه رفتن به تنظیمات (نماد دندان) > مشاهده همه تنظیمات > پیشرفته ارتباط. به پایین به برگه برجسته بروید الگوها و روی حلقه برجسته کلیک کنید فعال سازی.

اکنون می توانید حداکثر 50 الگوی منحصر به فرد ایجاد کنید. برای ایجاد الگو ، کلیک کنید ترکیبات ، سپس ایمیل خود را ، از جمله موضوع ، بنویسید. کلیک سه امتیاز در گوشه پایین سمت راست ، سپس الگوها. انتخاب کنید پیش نویس را به عنوان الگو ذخیره کنید.

برای درج الگویی که ایجاد کرده اید ، پیش نویس ایمیل جدیدی را شروع کنید. دوباره کلیک کنید منو با سه مورد > الگوها > و یکی از الگوهای خود را جای گذاری کنید.

فاجعه ارائه شده قبل از اینکه همه چیز را در iPhone خود از دست بدهید ، این تنظیمات مخفی را تغییر دهید

2. ایجاد و مدیریت برچسب ها

آیا شما یک نوع فوق العاده سازمان یافته هستید؟ احتمالاً قبلاً می دانید که Gmail از برچسب ها و نه پوشه ها برای مرتب سازی نامه های شما استفاده می کند. پس از ایجاد برچسب ، می توانید آن را در نوار جستجو جستجو کرده و ایمیل هایی را با نام برچسب پیدا کنید. همچنین می توانید برای حمل و نقل آسان چندین برچسب ایمیل اختصاص دهید.

برای علامت گذاری یک ایمیل خاص:

 • ایمیل را باز کنید ، سپس کلیک کنید نماد برچسب زیر کیسه جستجو به نظر می رسد یک برچسب کوچک است.
 • اگر برچسب موجود را از قبل تنظیم کرده اید ، یا با وارد کردن نام ، یک برچسب جدید ایجاد کنید.

برای ایجاد برچسب از صندوق ورودی خود:

 • کلیک تنظیمات دندانه دار> مشاهده همه تنظیمات > برچسب ها.
 • از اینجا می توانید برچسب ها را نشان دهید ، پنهان کنید ، حذف کنید و اضافه کنید.
 • توجه: حذف برچسب خود ایمیل های شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد ، بنابراین در صورت تمایل خود را تنظیم کنید.

قبل از اینکه با برچسب ها دیوانه شوید ، یک هشدار: دسته بندی هر چیزی بیشتر از فایده می تواند آسیب برساند. برای اشتباهی که با ایمیل خود مرتکب شدید ، هکرها آن را دوست دارند ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

3. از نامه دریافتی صرف نظر کنید

من ایمیل های زیادی می گیرم و شرط می بندم شما هم این کار را انجام دهید. برخی از آنها را می خواهید برای بعد ذخیره کنید یا سابقه دارید ، اما نیازی نیست که هر روز در صندوق ورودی خود مشاهده کنید. اینجاست که فیلترها وارد می شوند.

فیلترها می توانند به طور خودکار در ایمیل های ورودی اعمال شوند ، بنابراین به طور خودکار به جایی که می خواهید می روند. اینگونه است:

 • در جعبه جستجو در بالا ، کلیک کنید پیکان رو به پایین.
 • معیارهای جستجوی خود را وارد کنید. می توانید از طریق فرستنده مراجعه کنید یا کلمات کلیدی را انتخاب کنید که در ایمیل های مورد نظر شما باشد. اگر می خواهید تأیید کنید که جستجوی شما به درستی کار کرده است ، ببینید با کلیک روی چه نامه هایی نمایش داده می شود جستجو کردن.
 • در پایین پنجره جستجو ، کلیک کنید فیلتر ایجاد کنید.
 • کاری را که می خواهید فیلتر انجام دهد انتخاب کنید. گزینه ها شامل از نامه دریافتی صرف نظر کنید، به عنوان خوانده شده علامت بزن، آن را حذف کنید یا بفرستش.
 • کلیک فیلتر ایجاد کنید.
حتما بخوانید:
جک سقفی - ساخت و خرید و فروش انواع جک سقفی در ابعاد متفاوت

به خاطر داشته باشید که این فقط بر ایمیل های جدیدی که در صندوق ورودی شما هستند تأثیر می گذارد و به صورت عطف به ماسبق اعمال نمی شود.

4- تصویری دیدنی و جذاب به امضای خود اضافه کنید

علاوه بر متن مانند نام و اطلاعات تماس خود ، همچنین می توانید تصاویر را به امضای خود در Gmail اضافه کنید. اگر آرم ، عنوان ، امضا یا هر چیز دیگری برای اشتراک دارید ، آن را به امضای ایمیل خود اضافه کنید تا با هر پیام به طور خودکار ارسال شود.

برای افزودن تصویری به امضای خود:

کلیک تنظیمات دندانه دار> مشاهده همه تنظیمات.

بر جمع ، به پایین پیمایش کنید امضا.

روی دکمه ای که می گوید کلیک کنید یکی جدید ایجاد کنید، سپس امضای سفارشی خود را ایجاد کنید.

کلیک نماد تصویر برای بارگذاری یا کشیدن عکس در امضای ایمیل خود.

5. در حرکت یک نام مستعار ایجاد کنید

این نکته راحت ترین ویژگی حفظ حریم خصوصی است که در Gmail تعبیه شده است. با ایجاد نام مستعار به راحتی می توانید یک آدرس ایمیل جدید ایجاد کنید. فقط یک علامت بعلاوه و یک کلمه بعد از نام کاربری خود به آدرس ایمیل خود اضافه کنید ، مانند این: “نام کاربری + aliasname@gmail.com.”

یکی از کاربردهای مناسب این است که تمام سرویسهای اشتراک دوره ای خود را با یک نام مستعار مرتبط کنید ، مانند این: “نام کاربری + bills@gmail.com.” سپس می توانید به راحتی همه نامه های ورودی را به این آدرس ایمیل مرتب کنید یا یک فیلتر (مانند مرحله 2) تنظیم کنید تا آنها را به طور خودکار به یک مکان ارسال کنید.

این نیز یک روش خوب برای دیدن اینکه آیا یک شرکت آدرس ایمیل شما را می فروشد یا خیر. اگر پیام عجیبی دریافت کردید ، ببینید کدام آدرس ایمیل ارسال شده است.

6. ارسال پیام

اگر ایمیلی ارسال کردید که پشیمان هستید یا دارای اشتباه تایپی است ، وحشت نکنید. Gmail به شما امکان می دهد پیام ها را به طور کامل فراخوانی کنید – اما باید این ویژگی را از قبل تنظیم کنید.

برای فعال کردن لغو ارسال:

 • کلیک تنظیمات نماد چرخ دنده> مشاهده همه تنظیمات.
 • در کنار لغو ارسال ، یک دوره لغو 5 ، 10 ، 20 یا 30 ثانیه ای را انتخاب کنید. من 30 ثانیه را توصیه می کنم تا بیشترین زمان را برای تصمیم گیری داشته باشید.

اکنون ، پس از ارسال پیام ، در گوشه پایین سمت چپ “پیام ارسال شده است” و گزینه “لغو” یا “مشاهده پیام” را مشاهده خواهید کرد. برای لغو ارسال ، کلیک کنید لغو.

دقیق تر دیجیتال: 15 ترفند فنی که می خواهید از قبل بدانید

7. ایمیل خوانده نشده خود را به راحتی پیدا کنید

با ورود بسیاری از ایمیل ها ، پیام ها می توانند از بین شکاف ها عبور کنند. اگر چندین برچسب یا پیکربندی صندوق ورودی پیچیده دارید ، پیگیری هر مکالمه حتی دشوارتر است.

برای یافتن ایمیل های خوانده نشده ، به نوار جستجو در بالای حساب Gmail خود بروید. در قسمت جستجو “خوانده نشده” را وارد کنید و همه پیام های خوانده نشده ظاهر می شوند.

حتما بخوانید:
خرید موکاپات

8. ایمیل ها را برنامه ریزی کنید

برنامه ریزی از طریق ایمیل به شما امکان می دهد پیام ها را به موقع و با سرعت خود بسازید. اگر بعد از ساعت ها کار را تمام می کنید و می خواهید جواب خود را برای صبح حفظ کنید ، این یک روش آسان برای انجام آن است.

 • برای برنامه ریزی یک ایمیل ، پیام خود را مطابق معمول بنویسید. سپس ، به جای کلیک بر روی دکمه آبی رنگ ارسال ، کلیک کنید فلش درست کنار آن
 • کلیک برنامه ارسال، سپس یکی از روزها و ساعتهای پیشنهادی را انتخاب کنید ، یا خود را انتخاب کنید.

9. منظم شوید

برخی از مردم با برنامه مورد علاقه خود با یک لیست کار ، سوگند یاد می کنند. از جمله من ، دیگران یک دفتر کاغذی را ترجیح می دهند. اگر می خواهید ایمیل ها و وظایف خود را همگام سازی کنید ، ایجاد کننده لیست داخلی Gmail را امتحان کنید.

پس از اتمام موارد می توانید لیست کارهایی را ایجاد کنید ، وظایف را سازماندهی کرده و علامت گذاری کنید.

خواهید یافت وظایف در تابلوی کنترل سمت راست اگر آن را نمی بینید ، کلیک کنید پیکان کوچک در گوشه پایین سمت راست پنجره پانل را باز کنید. کلیک وظایف نمادی که مانند یک دایره آبی با علامت تیک سفید و زرد به نظر می رسد.

از اینجا به راحتی می توانید کارهای خود را اضافه و برجسته کنید.

آیا همه وزوز و بوق های ورودی شما را به دیوار می کشاند؟ برای توقف اعلان های آزار دهنده برای همیشه ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

10. طرح عالی را پیدا کنید

Gmail چندین طرح مختلف ارائه می دهد که می توانید اولویت پیام هایی را که می بینید تغییر دهد. اگر ترجیح می دهید ابتدا فقط فوری ترین پیام های خود را ببینید ، ممکن است بخواهید طرح خود را تنظیم کنید. اینگونه است:

 • کلیک تنظیمات چرخ دنده ای می توانید طرح جدیدی را از این قسمت انتخاب کنید تنظیمات سریع منو.
 • تراکم دلخواه خود را (چند ایمیل در یک زمان نمایش داده می شود) ، نوع صندوق ورودی یا خواندن نمای پنجره را انتخاب کنید.
 • به جز تاریخ و ساعت ، هر یک از آنها ایمیل های شما را به ترتیب دیگری نمایش می دهند. و اگر از یک طرح بندی خاص خسته شده اید ، همیشه می توانید همان مراحل را برای تغییر دوباره آن دنبال کنید.

به یک دست با WI-FI بد ، س PRالات چاپگر یا یک مشکل فنی که نمی توانید تخریب کنید ، نیاز دارید؟ س questionsالات فنی خود را برای پاسخهای خاص من و سایر متخصصان فنی ارسال کنید. از انجمن پرسش و پاسخ من دیدن کنید و اکنون از کمک فنی بهره مند شوید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای یافتن آن در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. شما می توانید نمایش کیم کوماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در مورد آخرین فن آوری ها اطلاعات کسب کنید کیم کماندو شاو، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور. کیم تماس می گیرد و در مورد سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در مراجعه کنید Komando.com.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme