نیروی دریایی تا سال 2045 زیردریایی های جدید حمله را اضافه می کند


زیردریایی های تهاجمی کلاس ویرجینیا با افزایش بسیار زیاد قدرت شلیک ، بسیار حساس تر و قدرتمندتر تشخیص سونار و نسل جدیدی از سیستم های محاسباتی ، ناوبری ، فرماندهی و کنترل در حال ساخت هستند و نیروی دریایی به اندازه کافی از آنها برخوردار نیست.

چالش این است که نیروی دریایی اخیراً آزاد شده است برنامه 30 ساله کشتی سازی تلاش می کند تا با خواستار افزایش تولید و به دست آوردن زیردریایی ها در سال های آینده برای پاسخگویی به تهدیدهای ظهور ، پاسخگویی به تقاضاهای روزافزون از فرماندهان جنگ و تعدیل قابل توجه دامنه ماموریت حمله زیردریایی ها به منظور شناسایی بیشتر ، خود را تنظیم کند. و گشت های مخفی در زیر آب.

چشم انداز یک افزایش سریع حمله زیردریایی چندین سال است که این اقدامات توسط اعضای کنگره و مقامات ارشد نیروی دریایی ایالات متحده مورد بحث و پشتیبانی قرار گرفته و مدتهاست که در مورد اندازه و وسعت ناوگان زیردریایی این سرویس در سالهای آینده ابراز نگرانی کرده اند.

با بازنشستگی بیشتر زیردریایی های کلاس لس آنجلس که دهه هاست عملکرد خوبی دارند ، این تعداد نیز وجود خواهد داشت رشد سریع و نیاز فوری به زیردریایی های بیشتر برای جایگزینی آنها و همچنین بهبود منحنی فنی با طراحی نسل جدیدی از زیردریایی های مهاجم.

جنگ الكترونيك NAVAL بسياري از دشمنان را در برابر حملات متوقف كرد

“تجزیه و تحلیل به منظور دستیابی به هدف تأمین مداوم سه SSN ادامه می یابد [nuclear submarines] “طرح ساخت کشتی می گوید این ناوگان امیدوار است تا 72 زیردریایی حمله کننده ، از 54 مورد ، تا سال 2045 کار کند.

زیردریایی مهاجم USS ویرجینیا پایگاه زیردریایی دریایی نیویورک لندن را در حالی که در راه کشتی سازی نیروی دریایی پورتسموث در کیتری ، ماین بود ، ترک کرد - پرونده عکس.

زیردریایی مهاجم USS ویرجینیا پایگاه زیردریایی دریایی نیویورک لندن را در حالی که در راه کشتی سازی نیروی دریایی پورتسموث در کیتری ، ماین بود ، ترک کرد – پرونده عکس.
(عکس نیروی دریایی ایالات متحده / افسر تابع کلاس 1 استفان مایرز)

حتما بخوانید:
لوله و اتصالات پلیکا - فروشگاه لوله، اتصالات و شیرآلات -لوله پلیکا

این طرح از آنچه او “اصلاح” در تأمین بودجه خرید بزرگ چندین ساله 12 قایق کلاس جدید Block VI از ویرجینیا می نامد. این از لحاظ جنبه های کلیدی به عنوان قایق های بلوک VI در حال ظهور با ایده ، بسیار مهم است توسعه و نمونه سازی، شامل فن آوری های جدید حمله زیرآبی است که برای بهبود بهره وری و گسترش دامنه مأموریت طراحی شده اند.

به نظر می رسد کنگره و نیروی دریایی کاملاً متعهد به سازگاری با سه ساختمان در سال هستند که از سال 2025 و 2026 شروع می شود ، و این نشان می دهد که 1.7 میلیارد دلار از طرح ساخت کشتی برای حمایت از “تسهیل کارخانه کشتی سازی” اضافه شده است. این حرکت احتمالاً منعکس کننده است ارزیابی های فعلی و مطالعات پایه صنعتی ، که برای چندین سال نشان داده است که ظرفیت صنعتی ایالات متحده توانایی “خم شدن” موفقیت آمیز برای خریدهای بزرگتر را دارد.

در طرح ساخت کشتی نیروی دریایی تأکید شده است که ارزیابی های پایگاه صنعتی در مورد چگونگی حفظ نرخ افزایش تولید زیردریایی های کلاس ویرجینیا ادامه دارد.

NAVY “حرکت می کند” از فعالیت 11 وسیله نقلیه هوایی

“ما در حال ارزیابی توانایی پایگاه صنعتی برای ادامه تأمین سه SSN در سال پس از سال مالی 26 در طول تولید سری در کلمبیا هستیم. بعد از FYDP [Future Years Defense Program] مشخصات SSN همچنان در برنامه های بعدی به عنوان یک مشخصات صنعتی بررسی و به روز می شود ارزیابی های پایه در صورت دسترسی و نگهداری توسط پایگاه صنعتی ، به هدف سه SSN در سال ارتقا می یابند “، در برنامه ساخت کشتی نیروی دریایی آمده است.

حتما بخوانید:
لینک سازی شبکه ای یا PBN چیست؟

بخشی از نیاز روزافزون به زیردریایی های تهاجمی از پیشرفت های فن آوری در سال های اخیر الهام گرفته شده است ، که در آن سیستم های جدید “آرام بخش” اکنون قادر به بهبود توانایی پنهان کاری برای مانور زیر آب هستند. برخی از این برنامه ها ، که چندین سال پیش با حمله به زیردریایی USS South Dakota Block III Navy آغاز شده است ، از جمله آنتن های جدید ، مواد سقف و فن آوری های آرام سازی پیشرانه ، توسعه دهندگان ناوگان را در طول سال ها توضیح دادند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این نوع پیشرفت ها با بهبود توانایی حمله به زیردریایی ها ، بر معادله تاکتیکی تأثیر می گذارند دستور و کنترل ناوگان کوچک وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین زیر آب و انجام گشت های شناسایی مخفی در زیر آب در مناطق ساحلی پر خطر ، که کمتر برای کشتی های بزرگ و عمیق قابل دسترسی است. پیامدهای تاکتیکی قابل توجهی وجود دارد از نظر قدرت آتش همچنین ، با توجه به اینکه تا نه یا بیشتر از ویرجینیا آینده با ماژول های محموله به اصطلاح ویرجینیا ساخته خواهد شد ، یک بخش 80 فوت اضافی به قایق ها اضافه می شود تا قدرت آتش 12 توماهاوک را به طور گسترده افزایش دهد تا 40. این البته به قایق ها این امکان را می دهد تا حملات زمینی زیادی انجام دهند ، بالقوه در نزدیکی کشتی های بزرگتر زمینی.

“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و ویرایشگر امنیت منافع ملی


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme