نیروی دریایی تحویل به موقع زیردریایی مسلح به هسته ای کلاس کلمبیا را تسریع می کند


پیش فرض کل بازدارندگی استراتژیک زیرآب بر اساس نیاز به زیردریایی های دارای موشک های بالستیک با سلاح هسته ای است تا مهاجمان بالقوه را در معرض خطر نابودی فاجعه بار قرار دهد بدون اینکه دشمنان به هیچ وجه آنها را کشف ، کشف یا مشاهده کنند.

این واقعیت ، که برای توسعه دهندگان سلاح های زیر آب بیش از پیش پیچیده می شود ، ممکن است توضیح دهد که چرا موشک های بالستیک جدید با سلاح هسته ای به عنوان ساکت ترین و دزدترین زیردریایی های … طراحی شده اند.

این زیردریایی های جدید همچنین باید از نظر پیشرفته تر به این معنا که باید کمتر قابل ردیابی باشند ، بیشتر به دلیل این واقعیت است که سیستم عامل های دشمن با استفاده از برد بیشتر ، بسیار پیشرفته تر می شوند. ، سیستم های سونار حساس تر ، شناسایی دشوارتر ، هواپیماهای بدون سرنشین کوچک زیر آب با دوام طولانی برای شکار و روش های پیشرفته برای شناسایی هوایی زیردریایی ها. برخی از این سیستم های شناسایی شامل استفاده از سونوبوی هوا ، هواپیماهای نظارتی شکار با تکنولوژی پیشرفته و سایر سیستم ها ، از جمله استفاده از فناوری های اسکنر لیزری سطحی و عمق کم طراحی شده برای قرار دادن زیردریایی ها در گشت می باشد.

با توجه به این نوع معادلات جهانی ، به هیچ وجه تعجب آور نیست که متن CNO NAVPLAN رئیس مدیر عملیات دریایی. مایکل گیلدائی (طرح ناوبری) به طور خاص نیاز فوری تحویل قایق های جدید کلاس کلمبیا را “به موقع” عنوان می کند.

SEA ELECTRONIC WAR بسیاری از حمله های دشمن را متوقف می کند

استقرار سریع و گسترده وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین زیر آب ، که بسیاری از آنها کاملاً کوچک ، ساکت و کمتر از سازوکارهای دفاعی زیرآبی قابل توجه هستند ، محاسبه کاملاً جدید تهدید فرماندهان زیردریایی است که باید در سکوت در کمین کشف ، غیرقابل کشف اما مکان های حیاتی استراتژیک.

190306-N-N0101-125 واشنگتن (6 مارس 2019) هنرمندی که زیردریایی های آینده موشک بالستیک کلاس کلمبیا را به تصویر می کشد.  12 زیردریایی کلاس کلمبیا در اولویت ساخت کشتی هستند و جایگزین زیردریایی های کلاس اوهایو می شوند که بیشترین عمر را دارند.  دفتر اجرایی برنامه کلاس کلمبیا در آستانه شروع ساخت و ساز با USS Columbia (SSBN 826) در سال مالی 2021 ، تحویل در سال مالی 2028 و گشت در سال 2031 (تصویر نیروی دریایی ایالات متحده / منتشر شده)

190306-N-N0101-125 واشنگتن (6 مارس 2019) هنرمندی که زیردریایی های آینده موشک بالستیک کلاس کلمبیا را به تصویر می کشد. 12 زیردریایی کلاس کلمبیا در اولویت ساخت کشتی هستند و جایگزین زیردریایی های کلاس اوهایو می شوند که بیشترین عمر مفید را دارند. دفتر اجرایی برنامه کلاس کلمبیا در آستانه شروع ساخت و ساز با USS Columbia (SSBN 826) در سال مالی 2021 ، تحویل در سال مالی 2028 و گشت در 2031 (تصویر نیروی دریایی ایالات متحده / منتشر شده)

حتما بخوانید:
بررسی جامع دستگاه تصفیه آب خانگی و فواید استفاده از آن

چینی ها همچنین به سرعت در حال ساخت زیردریایی های جدید با موشک های بالستیک کلاس Jin هستند ، سکوهایی که به زودی به سلاح های هسته ای برد بلند JL-3 مجهز می شوند. این موشک های جدید JL-3 توانایی زیردریایی های چینی را در نگه داشتن مناطق بزرگتر از قاره ایالات متحده در معرض خطر حمله هسته ای قرار می دهد.

با توجه به همه اینها ، نیروی دریایی ایالات متحده به طور طبیعی به زیردریایی های جدید با عملکرد بالا با موشک های بالستیک بیشتر احتیاج دارد ، اما شاید حتی بیشتر از این ممکن است زیردریایی های جدید مخفی ترین سکوهای زیردریایی موجود باشند. جالب اینجاست که این ممکن است در واقع ناشی از تلاش های نیروی دریایی برای ادغام طیف وسیعی از فناوری های جدید نظامی زیر آب در کلاس کلمبیا باشد. این تلاش های فنی که پس از سالها کار علمی و فنی موفق دریایی پدیدار شد ، چند وجهی و گسترده است و حتی برخی از آنها از زیردریایی های دریایی کلاس III ویرجینیا به زیردریایی های کلمبیا منتقل می شوند. چندین نوآوری در حملات زیر آب بسیار بزرگتر از کلمبیا اقتباس شده است ، از جمله استفاده از کابل پریسکوپ نوری که به فرماندهان امکان می دهد محیط زیردریایی را از مکان های مختلف ببینند و اساساً لازم نیست که مستقیماً زیر منوی کشویی پریسکوپ باشند. کلمبیا همچنین شامل کنترل ناوبری رایانه ای می باشد که برخلاف سیستم هیدرولیک مکانیکی ، مبتنی بر اتوماسیون پیشرفته رایانه ای برای کنترل تنظیمات زیردریایی مانند عمق ، سرعت و سایر عناصر مأموریت است ، البته در صورت فرماندهی توسط یک فرمانده.

حتما بخوانید:
۲۴ ساعت در خواب و بیداری - ویکینبشته

SEA DANDS FOR SEA HANDS FOR OCEAN ATTACK

مطمئناً بسیار محتمل است که کلمبیا شامل بسیاری از فن آوری های آرام بخش هنوز ناشناخته باشد. یک نکته که اغلب توسط توسعه دهندگان ارشد نیروی دریایی مورد بحث قرار می گیرد ، فناوری پیشرانه الکتریکی آن است – شناخته شده است که سیستم پیشرانه الکتریکی با تکنولوژی پیشرفته بسیار ساکت تر از فن آوری های موجود است و همچنین مقدار زیادی از انرژی الکتریکی متحرک اضافه شده را به زیر دریایی ، سیستم های بسیار مهم با توجه به تعداد زیادی الکترونیک پیشرفته ساخته شده در این زیردریایی. انواع جدیدتر فرماندهی و کنترل ، سیستم های ناوبری رایانه ای یا خودکار و سلاح های برقی و رابط های حسگر.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

روش دیگر برای کمتر دیده شدن استفاده از لوله های موشکی شلیک شده توسط پهپادهای شناسایی زیر آب است. در حال حاضر بسیاری از این هواپیماهای بدون سرنشین توسط نیروی دریایی ساخته می شود تا سیستم های جدید پرتاب و بازیابی جنگ زیر آب را با استفاده از لوله های موشکی معرفی کند. توانایی فنی برای ارسال و ردیابی سیستم های شناسایی بدون شناور سونار و زیرآبی ، که به طور فزاینده ای قادر به اشتراک داده های زمان واقعی با سیستم عامل های زیردریایی میزبان بزرگتر هستند ، می تواند یک قایق بزرگ کلاس کلمبیا را قادر سازد تا در آنجا ایمن تر بماند مکان های “غیرقابل کشف” ، اجازه می دهد هواپیماهای بدون سرنشین زیردریایی که به جلو عمل می کنند ، برای تهدیداتی مانند زیردریایی های دشمن وارد مناطق گشت زنی پر خطرتر شوند.

“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و سردبیر دفاع ملی منافع


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme