نیروی دریایی در نظر دارد طی 5 سال آینده 15 ناوچه کلاس جدید Constellation بسازد


پرتاب موشک های شلیک شده از عرشه ، شروع حملات جنگ الکترونیکی (ره) ، رهگیری دشمن ورودی آتش و خدمت به عنوان یک گره اصلی اطلاعاتی در سطح شبکه ، نیروهای هوایی و زیردریایی تنها تعدادی از مأموریت های برنامه ریزی شده ناوگان برای ناوگان در حال ظهور ناوچه های جدید هستند.

ناوگان 30 ساله طرح کشتی سازی یک طرح بلند پروازانه و سریع در حال تحول برای تأمین بودجه 15 کشتی جدید را فقط در 5 سال آینده تشریح می کند ، تلاش های سریع برای احیای کشتی جدید فقط در چند سال آینده. در این سند آمده است که نیروی دریایی قصد دارد “در FY2022 در ساخت مواد بادوام سرمایه گذاری کند و” سالن تماشای “در FY2023 بسازد تا تولید FFG را به سه کشتی در سال 2023 و به چهار ناوچه جدید تا سال 2025 افزایش دهد. د “

چندین سال در دست توسعه است ، کشتی های جدید FFG نیروی دریایی به منظور ایجاد ترکیبی ترکیبی جدید از جنگ های سطحی ، شناسایی و حمله به آب های عمیق طراحی شده اند. جنگ دریایی توانایی ها. قایق های جدید کلاس Constellation نامیده می شوند.

“جنگنده کوچک سطح FFG (X) سنسور نیروی آبی و ضربه سلاح را گسترش می دهد تا اطلاعات بیشتری در مورد تصویر کلی تاکتیکی ناوگان ارائه دهد ، در حالی که تلاش های دشمن در شناسایی ، نظارت ، شناسایی و ردیابی را به چالش می کشد ( ISRT) “، قبلاً اسناد FFG سیستم های دریایی دریایی (X) صادر شده است.

SEA ELECTRONIC WAR بسیاری از حمله های دشمن را متوقف می کند

کاربردهای جدید فن آوری سنسور و شناسایی قطعاً این احتمال را افزایش می دهد که ناوچه جدید از استراتژی عملیات توزیع نیروی دریایی نیروی دریایی پشتیبانی کند ، که علاوه بر این ، ناوگان زمینی شبکه ای پراکنده تر و بسیار بهتر را می طلبد. سنسورهای برد بزرگتر همچنین بخش بزرگی از این معادله هستند ، زیرا مأموریتهای تفکیک شده بیشتری که توسط شبکههای تبادل اطلاعات سخت شده فعال می شوند ، به برنامههای پیشرفته کنترل و کنترل متکی هستند.

پرونده بایگانی - وزیر نیروی دریایی کنت بریثوائیت USS Constellation (FFG 62) را به عنوان اولین کشتی از کلاس جدید کشتی های موشکی هدایت شونده در حالی که بر روی کشتی موزه Constellation در بندر داخلی بالتیمور ، بالتیمور ، میشیگان ، اکتبر بود ، اعلام کرد.  7 ، 2020

پرونده بایگانی – وزیر نیروی دریایی کنت برایت وایت ، ناو هواپیمابر یو اس اس (FFG 62) را به عنوان اولین کشتی از کلاس جدید کشتی های موشکی هدایت شونده در حالی که در کشتی موزه صورت فلکی در بندر داخلی بالتیمور ، بالتیمور ، میشیگان ، اکتبر بود ، اعلام کرد. 7 ، 2020
(عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی طبقه 2 ، لوینگتون لوئیس)

حتما بخوانید:
بسته بندی اصولی

ناوگان در حال رشد سریع هواپیماهای بدون سرنشین نیروی دریایی ، که به طور فزاینده ای قادر به سطح جدیدی از خودمختاری و خدمه بدون سرنشین هستند ، همچنین به عنوان کلید چشم انداز نیروی دریایی برای ناوچه جدید برجسته شده است.

“FFG (X) قادر به ایجاد یک شبکه حسگر محلی با استفاده از سنسورهای غیر فعال روی صفحه است ، سوار هواپیما شوید در این مقاله NAVSEA آمده است: “و سیستم های نصب شده / اتصال دهنده و وسایل نقلیه بدون سرنشین برای جمع آوری اطلاعات و سپس به عنوان ورودی به شبکه تاکتیکی ناوگان با استفاده از سیستم ها و شبکه های ارتباطی انعطاف پذیر عمل می کنند.”

برنامه های در حال تکامل ناوچه طی سالهای متمادی ، پیکربندی “زره پوش فضایی” را در نظر گرفته است ، روشی برای تقسیم بندی و تقویت زرهی کشتی در بخشهای خاص برای اینکه کشتی بتواند ادامه عملیات در صورت آسیب دیدگی منطقه در اثر حمله دشمن. ناوچه جدیدکه هم اکنون توسط کشتی ساز ایتالیایی Fincantieri ساخته شده است ، احتمالاً مجهز به هلی کوپتر MH-60R ، هواپیماهای بدون سرنشین Fire Scout و برخاست عمودی ، موشک های رهگیر SeaRAM و تعدادی سلاح زمین به زمین و زمین به هوا مانند اسلحه های 30 میلیمتری ، آتش جهنم و موشک خارج از افق برای حمله به اهداف در فواصل طولانی تر.

هواپیماهای بدون سرنشین دریایی برای حمله به اقیانوس

برنامه های نیروی دریایی برای FFG (X) همچنین نیاز به فناوری پیشرفته جنگ الکترونیکی همراه با عمق و نور متغیر دارند سیستم های سونار. کشتی جدید همچنین می تواند هفت قایق بادی 11 متری صلب برای مأموریت های جنگی کوتاه مدت یا اعزامی مانند بازدید ، جستجو و سوار شدن به کشتی های دیگر داشته باشد.

حتما بخوانید:
آموزش زبان انگلیسی آنلاین سریع در 50 روز برای مبتدی ها

جالب اینجاست که برنامه های نیروی دریایی برای افزودن تعداد زیادی ناوچه به نیروها تا حدی ناشی از طرح “آزاد سازی” کشتی های بزرگ جنگی است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“افزایش تعداد جنگنده های کوچک با بسیاری از مأموریت ها مانند FFG (X) امکان تخصیص کارآمدتر مأموریت های ناوگان زمینی ، آزاد سازی دارایی های با توانایی بیشتر (CG و DDG – رزمناوها و ناوشکن ها) را برای مأموریت های مهم کلاس بالا فراهم می کند.” ، ایالات طرح.

“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و ویرایشگر محافظت شده منافع ملی –


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme