نیروی دریایی قصد دارد تا سال 2050 تعداد کشتی های هجومی را دو برابر کند.


عنصر قابل توجه و بالقوه کمتر شناخته شده ناوگان اخیراً معرفی شده برنامه 30 ساله کشتی سازی خواست وی برای “دو برابر شدن” ناوگان تهاجمی در ابعاد کامل است ، اقدامی که نشان می دهد نیروی دریایی انتظار دارد عملیات های ساحل به ساحل و حملات بزرگ دریایی در سالهای آینده برجسته باشد.

این طرح پیش بینی کرده است که ناوگان دوزیستان از 31 در سال 2022 به 62 در سال 2050 افزایش یابد ، که بسیار عظیم است افزایش قدرت این احتمالاً به برنامه نیروی دریایی برای شروع کلاس جدید کوچکتر ، سریعتر و طولانی تر اشاره دارد دوزیستان چابک. در متن این سند آمده است که این طرح “برنامه جنگی دوزیستان سبک در سال FY2022 و برنامه کشتی لجستیک نسل بعدی در سال مالی 2023 را برای حمایت از مفهوم عملیاتی پراکنده دریایی آغاز کرده است.”

اهداف نیروی دریایی احتمالاً شامل طیف وسیعی از متغیرهای قابل توجه مانند نیاز به عملیات پراکنده ، تفکیک شده ، تعداد بسیار بیشتری هواپیمای بدون سرنشین و ورود نیروی هوایی نسل پنجم خواهد بود. جنگ دوزیستی به شکل F-35B. برنامه های نیروی دریایی برای دوزیستان شامل تمرکز بر دوزیستان عرشه بزرگ مانند آمریکای نوظهور ، از جمله موارد دیگر ، تأمین بودجه برای تسریع در تأمین تجهیزات LHA 9 ، چهارمین کشتی کلاس آمریکایی است. این فشار برای یک عرشه بزرگتر یا بزرگتر است دوزیستان در حال تسطیح هستند اگر برنامه های مربوط به برنامه کشتی جنگی دوزیست سبک و درخواست تعداد زیادی از هواپیماهای بدون سرنشین بیش از حد نباشد.

جالب توجه است که بسیاری از توسعه دهندگان ارشد نیروی دریایی به سرعت در حال توسعه مفهوم استفاده از کشتی های عرشه بزرگ به عنوان “کشتی های مادر” هستند که توانایی انجام کار را دارند دستور و کنترل تعداد زیادی از سیستم های بدون سرنشین کشتی های بزرگ سرنشین دار می توانند اهداف مأموریت پهپاد را عملیاتی ، هماهنگ و هدایت کنند. این امکان را برای فرصت های حمله دوزیستی فراهم می کند ، زیرا هواپیماهای بدون سرنشین می توانند از قبل تماشا کنند ، دفاع از دشمن را برای نقاط ورود آزمایش کنند ، دارایی های اصلی نظامی را به ساحل تحویل دهند ، مانند وسایل نقلیه زرهی و حتی هنگام حمله حملات مردم متمرکز هستند.

حتما بخوانید:
ورزش ایکس بادی چیست + معرفی بهترین باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیت Vipfit

NAVY RADAR کشتی جدید برای پشتیبانی از استراتژی اجرایی دریایی حمله

عکس پرونده - در تاریخ 1 مه 2019 ، عکس ارائه شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده ، کشتی حمله کننده USS Boxer (LHD 4) از خلیج سن دیگو در سن دیگو ، کالیفرنیا عبور می کند.  رئیس جمهور دونالد ترامپ گفت: ناو آمریکایی یو اس اس باکسر در میان تنش های شدید بین دو کشور یک هواپیمای بدون سرنشین ایرانی را در تنگه هرمز منهدم کرد.  ترامپ می گوید او جدیدترین است "خصومت آمیز" اقدام ایران.

عکس پرونده – در این 1 مه 2019 ، عکس ارائه شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده ، کشتی حمله کننده USS Boxer (LHD 4) از خلیج سن دیگو در سن دیگو ، کالیفرنیا عبور می کند. رئیس جمهور دونالد ترامپ گفت: ناو آمریکایی یو اس اس باکسر در میان تنش های شدید بین دو کشور یک هواپیمای بدون سرنشین ایرانی را در تنگه هرمز منهدم کرد. ترامپ می گوید این آخرین اقدام “خصمانه” ایران است.
(متخصص ارتباطات جمعی کلاس 2 جسی مونفورد / نیروی دریایی ایالات متحده از طریق AP)

فراخوان هجوم گسترده دوزیستان متغیر قابل توجه دیگری را به وجود می آورد … طلوع حمله نسل پنجم به حمله فرود. یک سکوی فرود و فرود عمودی ، مانند F-35B Marine ، سکویی که قبلاً در WASP و دوزیستان کلاس آمریکایی مستقر شده است ، ابعاد جدیدی از پشتیبانی از نمای نزدیک و توانایی حمله به هوا را به ارمغان می آورد. به عنوان بخشی از این معادله ، F-35B همچنین می تواند نظارتی بدون سرنشین مشابه را برای حملات فرماندهی فراهم کند ، در حالی که ISR را با قابلیت حمله فوری ترکیب می کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این پویا این ممکن است توضیح دهد که چرا با برنامه ریزی بیشتر اقدامات نظامی ، دوزیستان به طور فزاینده ای قادر به “فرافکنی قدرت” در مناطق پیش رو و به شدت در معرض خطر به روشی تقریباً حامل هستند. در حقیقت ، برخی پیشنهاد می کنند که نیروی دریایی ناوگان دوزیستان خود را به عنوان یک مأموریت کاملتر توسعه دهد ، یا حداقل این توانایی را با سایر مأموریت های دوزیستی ارتقا دهد.

حتما بخوانید:
23 روایت مختلف محرم در کتاب کعشوب

“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و ویرایشگر محافظت شده منافع ملی –

کریس آزبورن سردبیر امنیتی در منافع ملی. آزبورن پیش از این در پنتاگون به عنوان یک متخصص بسیار واجد شرایط در دفتر دستیار وزیر ارتش – تحصیل ، تدارکات و فناوری خدمت می کرد. علاوه بر این ، آزبورن به عنوان یک متخصص نظامی پیشرو و زمینی در شبکه های تلویزیونی ملی کار کرده است. او یک متخصص نظامی مهمان در فاکس نیوز ، MSNBC ، کانال نظامی و کانال تاریخ است. وی همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات تطبیقی ​​از دانشگاه کلمبیا است.


منبع: router-news.ir