[ad_1]

شما سیستم عامل های دستگاه خود را به روز نگه دارید. شما از نرم افزار امنیت اینترنت استفاده می کنید. شما بسیار باهوش هستید که کلاهبرداری آنلاین را دوست ندارید.

با این حال ، بدافزارها و مجرمان اینترنتی همچنان می توانند منتقل شوند. این بررسی رایگان را انجام دهید تا ببینید آیا روتر شما توسط مجرمان هک شده است یا خیر ، به آنها امکان دسترسی آزاد به تمام پرونده ها ، رمزهای عبور و موارد دیگر را می دهد.

زرادخانه امنیتی شما شامل یک دیوار آتش است. در اینجا یک تست رایگان برای اطمینان از اینکه دیوار آتش شما مانع دسترسی بازیگران و ربات های بد است ، ارائه شده است.

چند دستگاه به شبکه بی سیم خانه شما متصل هستند؟ مشتی؟ ده ها؟ با گذشت زمان و افزودن اسبابک های جدید ، از دست دادن همه چیزهای متصل آسان است و یا حتی بدتر اینکه متوجه چیزهایی شوید که متعلق به آن نیستند.

در اینجا نحوه تعیین آنچه در شبکه شما وجود دارد و قطع هر آنچه که نباید باشد ، آمده است.

وارد صفحه مدیر روتر خود شوید

این یک روش نسبتاً آسان برای درک اینکه چه کسی از شبکه شما استفاده می کند است. پاداش: رایگان است! برای دیدن لیست به روز دستگاههای متصل به روتر خود وارد شوید. رایانه شما دارای یک آدرس IP یا آدرس پروتکل اینترنت منحصر به فرد است.

برای شروع ، به آدرس IP رایانه خود نیاز دارید. برای یادگیری نحوه پیدا کردن ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

سپس آدرس IP را در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنید. با این کار منوی روتر شما باز می شود. اگر هرگز یکی از آنها را تنظیم نکرده اید ، با نام کاربری و رمز عبور روتر خود یا با اطلاعات پیش فرض وارد شوید. در اینجا دستورالعمل هایی برای یافتن و تغییر رمز عبور خود در صورت عدم اطلاع از آن وجود دارد.

پس از ورود به سیستم ، لیستی را که می گوید مشتری DHCP یا دستگاه های متصل است بررسی کنید. از آنجا لیستی از دستگاه هایی را مشاهده می کنید که در حال حاضر از شبکه شما استفاده می کنند. اگر متوجه چیزی شدید که آن را تشخیص نمی دهید ، وقت آن است که اقدام کنید.

گذرواژه Wi-Fi خود را تغییر دهید و فقط دستگاههایی را که به آنها اعتماد دارید دوباره وصل کنید. این یک روند طولانی است ، اما ارزشش را دارد.

لیست: در اینجا همه بهترین برنامه های رایگان ویندوز در یک مکان وجود دارد.

از Advanced IP Scanner استفاده کنید

اگر احساس خوبی در حفر شبکه خود ندارید ، همیشه می توانید برنامه ای داشته باشید که این کار را برای شما انجام دهد.

IP اسکنر پیشرفته یک گزینه رایگان و قابل اعتماد است که با ورودی کم از شما نتایج سریع را ارائه می دهد. با ویندوز 10 سازگار است. از اینجا لینک مستقیم بگیرید.

برای استفاده از Advanced IP Scanner ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را بارگیری و نصب کنید و سپس برنامه را برای تحلیل شبکه بی سیم خود اجرا کنید. روی دکمه بزرگ سبز با برچسب SCAN کلیک کنید. Network Scan شروع به نمایش همه دستگاههایی می کند که در حال حاضر به Wi-Fi متصل هستند.

فقط چند ثانیه طول می کشد و می توانید نتایج خود را برای ذخیره سازی صادر کنید.

امنیت 101: دستگاه جدیدی راه اندازی می کنید؟ 5 دقیقه وقت بگذارید تا به درستی ایمن شود.

از اکریلیک وای فای حرفه ای استفاده کنید

اگر به دنبال چیزی با صدای بسیار بیشتر هستید ، برنامه Acrylic Wi-Fi Professional را امتحان کنید.

نسخه رایگان حداکثر در پنج دستگاه به شما اطلاعات می دهد در حالی که نسخه پولی دستگاه های نامحدود به شما می دهد. این برنامه همچنین می تواند ترافیک موجود در شبکه شما را کنترل کند ، رمزهای عبور را مدیریت کند و موارد دیگر. این یک راه حل یا گزینه تجاری خارق العاده برای هر کسی است که چندین شبکه دارد.

آگاهی بهتر از اینکه چه کسی از شبکه شما استفاده می کند گامی مهم برای سرعت و حریم خصوصی اینترنت شماست – و همه ما می توانیم در این مورد هوشیارتر باشیم.

به یک دست با رایانه آرام نیاز دارید ، س FORالاتی برای یک تلفن هوشمند یا یک مشکل نرم افزار که نمی توانید عکس بگیرید؟ س getالات فنی خود را ارسال کنید تا پاسخ های سریع و ویژه من و سایر متخصصان فنی را دریافت کنید. از انجمن پرسش و پاسخ من بازدید کنید و اکنون از کمک فنی بهره مند شوید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای پیدا کردن او در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. نمایش کیم کماندو را می توانید از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و نکاتی درباره سبک زندگی دیجیتال امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها را منتشر می کند. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر