برای تهیه توابع شرح داده شده در بالا ، ردیاب ها و ریز تراشه های GPS به م hardwareلفه های مختلف سخت افزاری متکی هستند ، هر کدام برای اهداف منحصر به فرد استفاده می شوند. میزان شارژ ردیاب به صورت لحظه ای در برنامه نمایش داده می شود و همچنین ردیاب دارای نشانگر نور می باشد که در صورت کم بودن شارژ دستگاه به شما اطلاع داده می شود.ردیابی از طریق GPS و LBSردیاب حیوانات D69 مجهز به جی پی اس هست که هر لحظه می توانید موقعیت حیوان خانگی خود را پیدا کرده و ردیابی کنید. ردیاب A21P ظاهری زیبا دارد و به پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا مجهز می باشد.

ردیاب حیوانات به شما در نگهداری حیوان مورد علاقه تان کمک می کند.با این ردیاب شما می توانید در هر زمان از مکان حیوان خود با خبر شوید.با خرید ردیاب حیوانات خانگی , GPS های مخصوص این موارد، می توان با بستن جی پی اس به نقاط مختلف حیوان خانگی مورد نظر از جمله پا، گردن و یا سایر نقاط بدن حیوان مورد نظر با توجه به جثه و هیکل آن از بروز مشکلات برای آنها جلوگیری نمود. اگر در منطقه ای با پوشش جی پی اس هستید، ردیاب مکان حیوان خانگی شما را به برنامه همراه خود می فرستد.

و هر روز شاهد هستم که در جامعه افرادی با خود حیوانات خانگی بهع همراه دارند، یا در منازل از حیوانات خانگی نگهداری می کنند، یکی از بزرگترین مشکلاتی که برای صاحبان حیوانات خانگی به وجود می آید گم شدناین حیوانات و در برخی مواقع فرار کردن آن ها می باشد که می توان با استفاده از تکنولوژی جدید GPS – ردیاب از بروز این مشکل تا حدود زیادی جلوگیری نمود. در مقابل ، ردیاب های GPS باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا شامل سخت افزار فوق الذکر شوند.

اجزای لازم ردیاب GPS شامل ماژول GSM ، آنتن GPS ، چراغ LED ، بلندگو ، باتری و سیم کارت است. ردیاب GPS به شما امکان می دهد سگ خود را در زمان واقعی بیابید. معمولا بیشتر ردیاب های حیوانات کاملا ضد آب می باشند. ضد آب بودن و مقاومت بالا در برابر ضربه و گرد و غبار و دماهای بسیار بالا و بسیار پایین که به صاحبان حیوانات اطمینان خاطر می دهد که در هر شرایطی قابلیت ردیابی حیوان خود را دارند. ردیاب های GPS انواع مختلفی از ویژگی ها را برای کمک به شما در یافتن سگ خود ارائه می دهند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دانلود ردیاب حیوانات لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر