هواپیماهای بدون سرنشین آینده نیروی دریایی سلاح و رادار پیشرفته دریافت خواهند کرد


یک زیردریایی بزرگ ، مسلح و بدون سرنشین که در یک توزیع شده ظرفیت با جنگنده های سرنشین دار و مراکز عملیاتی متحد شده است، ناوگان کوچکی از هواپیماهای بدون سرنشین خودمختار را به فضا پرتاب می کند در جنگ به جلو پیش بروید برای ضد حمله به پرتابگرهای موشکی دشمن تازه کشف شده در دامنه های غیرقابل شناسایی تا کنون … توسط نسل جدید رادارهای کشتی بسیار حساس و تبعیض آمیز امکان پذیر شده است.

یا … شاید یک موشک بالستیک برد متوسط ​​، یک هواپیمای بدون سرنشین کوچک دشمن یا یک موشک کروز ضد کشتی نزدیک شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین در محدوده های بسیار بالاتر از سیستم های رادار دید مستقیم فعلی؟ کشتی های سرنشین دار ، oمراکز عملیاتی ، یا حتی ایستگاه های کنترل زمینی در یک فاصله ایمن ، می توانند دشمنان بسیار کم خطر را از بین ببرند و یک پنجره زمانی قابل توجهی طولانی تر دارند که می توانند تصمیمات اصلی حمله و دفاع را بگیرند.

این سناریوها ، که در آنها هواپیماهای بدون سرنشین بزرگ ، متوسط ​​و کوچک می توانند تهدیدات دشمن را با دامنه و دقت بی سابقه ای جستجو کنند ، در برابر پس زمینه عظیم توزیع شده جنگ دریایی ، به همین دلیل است که نیروی دریایی ایالات متحده برای ادغام و گسترش خانواده جدیدی از سیستم های راداری دستیابی به موفقیت ، با حساسیت بالا ، به نام AN / SPY-6 ، بسیار سریع پیش می رود. رادارها ، که باعث افزایش تصاعدی در کشف ، ردیابی و کارآیی آتش می شوند ، اکنون در ناوشکن ها ، ناوچه ها ، ناوهای حامل و دوزیستان ادغام شده اند. این سرویس اکنون در حال بررسی امکان ادغام رادارهای Raytheon SPY-6 در هواپیماهای بدون سرنشین است.

حتما بخوانید:
معرفی ۶۰ تا از بهترین فیلم های 2022 که حداقل یکبار باید ببینید

اسکات اسپنس ، مدیر سیستم های رادار نیروی دریایی موشک های دفاعی و دفاعی Raytheon ، در مصاحبه با Warrior گفت: “ما در حال بررسی کشتی های سطح بدون سرنشین و آنچه که نیروی دریایی ممکن است بخواهد مقیاس آن را برآورده کند ، می شود.”

جنگ الکترونیکی NAVAL بسیاری از حملات اندیشه دشمن را متوقف می کند

عکس پرونده - در این عکس که توسط نیروی دریایی ایالات متحده تهیه شده است ، دوشنبه ، 6 ژوئیه 2020 ، ناوهای اعتصاب ناو USS Ronald Reagan (CVN 76) و USS Nimitz (CVN 68) در دریای چین جنوبی تشکیل می شوند.

عکس پرونده – در این عکس که توسط نیروی دریایی ایالات متحده تهیه شده است ، دوشنبه ، 6 ژوئیه 2020 ، ناوهای اعتصاب ناو USS Ronald Reagan (CVN 76) و USS Nimitz (CVN 68) در دریای چین جنوبی تشکیل می شوند
(متخصص ارتباطات جمعی کلاس 3 جیسون تارلتون / AP نیروی دریایی ایالات متحده)

تجهیز پهپادها به سطح جدیدی از رادار دفاع هوایی و موشکی یکپارچه ، این سکو را قادر می سازد تا موشکهای بالستیک ورودی دشمن ، موشکهای کروز یا هواپیماهای بدون سرنشین یا هواپیماهای جنگی را شناسایی ، ردیابی و احتمالاً حتی بازیابی یا رهگیری کند. سیستم های جلوتر و بزرگتر بیکار می توانند به عنوان واحدهای حفاظتی یا فرماندهی و کنترل عمل کنند که در مناطق پر خطر با عملیات جنگی بالا فعالیت می کنند و به خدمه اجازه می دهد تا در مسافت امن تری کار کنند. یک وسیله نقلیه بدون سرنشین مجهز به رادار SPY-6 ممکن است بتواند حملات نزدیک به افق یا پوسته رادار را برای تشخیص یک کشتی سرنشین دار در فاصله بیشتر ببیند.

به نظر می رسد ، یک فرصت جالب دیگر برای توسعه ممکن است شامل کاهش فاکتور فرم یا پیکربندی های اندازه باشد تا امکان ادغام قدرتمند SPY-6 در هواپیماهای بدون سرنشین کوچکتر را فراهم کند. با توجه به روند فنی فعلی ، که اکنون با تلاش در طراحی برنامه های کوچکتر ، متحرک ، اما با چگالی بالا برای انتقال برق ، موفقیت آمیز به نظر می رسد ، چنین دیدگاهی مطمئناً عملی به نظر می رسد.

حتما بخوانید:
اخذ جواز کسب فوری !!! اخذ پروانه کسب تمامی مشاغل در کمترین زمان 1

جالب اینجاست که ایده استفاده از نوآوری های دارای چگالی توان ، مانند مواردی که برای سیستم های راداری SPY-6 استفاده می شود ، در هواپیماهای بدون سرنشین با اندازه های مختلف در مطالعه ای توسط RAND Corp. از سال 2019 ، نامیده می شود “بهبود سیستمهای خودمختار: تحلیلی از فناوریهای آینده و فعلی برای تفنگداران دریایی بدون سرنشین”.

مطالعه RAND ، در حین بحث در مورد تنظیمات سخت افزاری و نرم افزاری احتمالی برای انطباق سیستم های راداری با شناورهای بدون سرنشین ، شایستگی های چگالی توان رادار را از نظر دامنه سیستم مورد بحث قرار می دهد. در این مطالعه آمده است: “افزایش قدرت انتقال قدرت سیگنال های منعکس شده را افزایش می دهد و احتمال دریافت سیگنال های منعکس شده توسط مبدأ را افزایش می دهد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بحث در مورد بررسی افزایش چگالی توان با تمرکز علمی Raytheon مطابقت دارد ، مجموعه ای از مطالعات و مطالعات در طول سال ها که در نهایت منجر به توسعه فناوری اصلی برای افزایش چگالی قدرت برای نیمه هادی های SPY-6 ، نیترید گالیم شد ( GAN) GAN یک فناوری عمدتاً مسئول افزایش بسیار زیاد برد و حساسیت رادار SPY-6 است و دارای چگالی قدرت بسیار بیشتری نسبت به ماژول های آرسنید گالیوم است.

“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و ویرایشگر محافظت شده منافع ملی –


منبع: router-news.ir