هک فناوری هوشمند: نحوه نوشتن متن از رایانه یا Mac شما


پیام های متنی سریع و آسان هستند در حالی که چنین نیستند. شاید خدمات شما وحشتناک باشد و پیام های شما رد نشوند – چه درد. برای تقویت دریافت سلول ، روی ایده های روشن من ضربه بزنید یا کلیک کنید.

وقتی داستان طولانی برای گفتن دارید اما وقت برقراری تماس تلفنی ندارید ، پیام رسان صوتی را امتحان کنید. اگر رابطه شما نیز خراب باشد ، آنها می توانند ناجی باشند. برای ارسال پیام های صوتی به iPhone و Android ، روی مراحل ضربه بزنید یا کلیک کنید.

اگر روی رایانه خود کار می کنید یا نمی خواهید از انگشت شست برای پیام استفاده کنید ، مستقیماً از طریق رایانه یا Mac خود پیام ارسال کنید. راه اندازی آن آسان است.

گزارش آیفون به آیفون

iMessage سرویس پیام رسانی اپل است که با Apple ID شما مرتبط است – همان اطلاعات ورود به سیستم شما که در App Store ، iTunes Store و iCloud استفاده می کنید. این یک روش آسان برای ارسال متن ، پیام کوتاه و حتی Facetime از Mac یا iPad است.

اگر iMessage را تنظیم نکرده اید ، اطلاعات Apple ID خود را وارد کنید و فشار دهید ثبت نام. برای شروع مکالمه جدید:

 • کلیک پیام جدید در بالای پنجره پیامها کلیک کنید.
 • نام ، آدرس ایمیل یا شماره گیرنده را وارد کنید. اگر این شخص در برنامه تماس شما باشد ، Messages با تایپ کردن او را پیدا می کند. برای شروع مکالمه گروهی ، گیرندگان بیشتری اضافه کنید.
 • پیام خود را در کادر پایین پنجره وارد کنید ، سپس روی ضربه بزنید برگشت برای ارسال آن

مقداری سبز ذخیره کنید: 12 روش برای کاهش صورتحساب ماهانه شما برای اینترنت ، کابل و جریان

iMessage اپل مدتهاست که به شما امکان می دهد از برنامه iMessage در Mac خود به سایر کاربران آیفون پیام ارسال کنید ، اما آیا می دانید از Android نیز می توانید پیام ارسال و دریافت کنید؟

فقط مطمئن شوید که از طریق Mac به iCloud وارد شده اید و iPhone و رایانه از همان Apple ID استفاده می کنند. برای انجام این کار ، فقط باز کنید تنظیمات سیستم از Mac خود ، به iCloud رفته و با Apple ID وارد سیستم شوید ، سپس برنامه Messages را در Mac خود باز کنید.

در iPhone خود به بروید تنظیمات. اگر با Apple ID وارد سیستم شده باشید ، نام شما در بالای صفحه نشان داده می شود. برای تأیید مطابقت آدرس های ایمیل ، روی نام خود ضربه بزنید.

آیا از رایانه ویندوزی استفاده می کنید؟ شما چندین گزینه دارید.

مثل آنچه خواندید؟ من هر روز نکات هوشمند ، اخبار و هشدارهای ایمیل را به اشتراک می گذارم. برای امتحان خبرنامه های رایگان من ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

برنامه ای برای این کار وجود دارد

برنامه Microsoft Your Phone تلفن Android شما را به رایانه متصل می کند. این برنامه فوق العاده مفید به شما امکان می دهد متن و تماس بگیرید ، اعلان دریافت کنید ، به آلبوم عکس خود دسترسی داشته باشید و برنامه را باز کنید.

حتما بخوانید:
مقاوم سازی ساختمان و سازه اسکلت فلزی در برابر حریق (آتش سوزی)

اگر مدل صحیح سامسونگ داشته باشید ، می توانید فوراً با استفاده از عملکردهای کپی ، ویرایش و کشیدن ، فایلها را از تلفن خود با رایانه خود به اشتراک بگذارید. شما به یک رایانه Windows 10 با بلوتوث و یک تلفن سازگار با Android 7 یا بالاتر نیاز دارید.

توجه: پیکربندی این مورد می تواند کمی دردناک باشد ، اما پس از اتصال ، قایقرانی صاف است.

برای بارگیری و نصب برنامه در رایانه ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. شما همچنین به برنامه Your Phone Companion در تلفن Android یا اتصال Windows از قبل نصب شده Samsung نیاز دارید.

 • برنامه Your Phone را باز کنید و Android را از لیست انتخاب کنید.
 • وارد حساب Microsoft خود شوید.
 • وقتی از شما خواسته شد ، یک مرورگر در Android خود باز کنید و به aka.ms/yourpc بروید.
 • برای دریافت کد QR به سیستم حساب Microsoft خود در تلفن وارد شوید.
 • کادر را علامت بزنید من برنامه Your Phone Companion را روی تلفن خود نصب کرده ام در رایانه خود ، سپس کلیک کنید جفت شدن با کد QR. کد QR دریافت خواهید کرد.
 • اکنون تلفن شما باید در برنامه همراه ، صفحه دوربین را باز کند. کد QR را روی صفحه رایانه خود اسکن کنید.
 • مجوزهای دستگاه را بپذیرید.

آیا احساس می کنید شخصی همیشه گوش می دهد؟ برای جلوگیری از ضبط سخنان دستیار Google ، روی ضربه بزنید یا کلیک کنید.

از پیام های Android استفاده کنید

اگر از Android استفاده می کنید ، به احتمال زیاد از برنامه Google Messages برای ارسال و دریافت پیام های متنی ، عکس ها ، پیام های صوتی و فیلم ها استفاده می کنید. همچنین می توانید به هر یک از رایانه های خود پیام متنی ارسال کنید. این برنامه همچنین سرویس ها و ویژگی های Google مانند دستیار و حالت تاریک را در گپ های شما ادغام می کند.

 • مطمئن شوید آخرین نسخه Messages را در تلفن Android خود نصب کرده اید.
 • از طریق رایانه به آدرس messages.android.com بروید و یک کد QR دریافت خواهید کرد.
 • پیامها را در تلفن خود باز کنید و سپس روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید پیام های شبکه.
 • روی QR ضربه بزنید اسکنر کد و تلفن خود را به سمت صفحه رایانه هدایت کنید.
 • اکنون باید مکالمات خود را در سمت چپ صفحه رایانه مشاهده کنید.

ارسال از طریق ایمیل

به عنوان آخرین چاره ، ایمیل راهی عالی برای ارسال متن است. اگر می خواهید به تلفن خود پیامی ارسال کنید این نکته نیز کارایی دارد. چرا؟ شاید آن را جایی در خانه خود قرار دهید. برای ارسال ایمیل به کسی ، به شماره تلفن و اپراتور وی احتیاج دارید. بیایید در اینجا از T-Mobile به عنوان نمونه استفاده کنیم.

 • برنامه ایمیل خود را باز کرده و پیام خود را وارد کنید.
 • شماره تلفن 10 رقمی مخاطب را در قسمت گیرنده وارد کنید.
 • شماره را با نماد @ و درگاه پیام کوتاه صحیح برای اپراتور دنبال کنید. T-Mobile @ tmomail.net است. به همین دلیل ، آدرسی که پیام خود را به آن ارسال می کنید 1234567890@tmomail.net خواهد بود.
 • سپس پیام را به صورت معمول ارسال کنید.
حتما بخوانید:
جاعلان عمیق تام کروز در تیکتوک به مشکلات جدی تری درباره فیلم های جعلی واقع گرایانه اشاره می کنند

در اینجا یک لیست کامل از ایمیل به کدهای متن وجود دارد:

 • T-Mobile – number@tmomail.net
 • ویرجین موبایل – number@vmobl.com
 • AT&T – number@txt.att.net
 • Sprint – number@messaging.sprintpcs.com
 • Verizon – number@vtext.com
 • تراكفون – number@mmst5.tracfone.com
 • تینگ – number@message.ting.com
 • تقویت موبایل – number@myboostmobile.com
 • تلفن همراه ایالات متحده – number@email.uscc.net
 • Metro PCS – number@mymetropcs.com

نکته پاداش: زنی مورد آزار و اذیت و آزار قرار گرفته است. چگونه آن را پیدا کردیم

پادکست Kim Commando توضیحات من را در Apple ، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود بررسی کنید.

زنی برای کمک به یک غریبه بدخواه که هر حرکت دخترش را تعقیب می کرد ، با نمایش رادیویی ملی من تماس گرفت. با گذشت زمان ، سو abuse استفاده افزایش می یابد. این خزیدن تمام خانواده او را هدف قرار داده است ، حتی عکس های مادر را در سایت های دوست یابی پرخطر قرار می دهد. گوش کنید و بیاموزید که چگونه استاکر را ماسک زدیم!

برای شنیدن اینکه چگونه یک تعقیب کننده زندگی خود را انجام داده و برای فهمیدن اینکه کیست ، اینجا را ضربه بزنید یا کلیک کنید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه سوالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای پیدا کردن او در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. شما می توانید نمایش کیم کوماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است با کلیک بر روی لینک های خرید ، شما از تحقیقات من پشتیبانی می کنید. من به عنوان یک کارمند آمازون ، کمیسیون کمی در خریدهای واجد شرایط کسب می کنم. من فقط محصولی را توصیه می کنم که به آن اعتقاد دارم.

در مورد آخرین فن آوری ها اطلاعات کسب کنید کیم کماندو شاو، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور. کیم تماس می گیرد و در مورد سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در مراجعه کنید Komando.com.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme