[ad_1]

پس از اینکه هیئت نظارت بر فیس بوک اخیراً چهار پرونده را نقض سیاست این شرکت لغو کرد ، مت ویتاکر دادستان کل دادستان سابق همچنان به استقلال این بدبینی شک دارد.

ویتاکر به The Morning. Maria گفت: در FOX Business جمعه.

ویتاکر گفت که هیئت نظارت بر فیس بوک مسئولیت دارد سعی کند مقادیر آزادی بیان را هنگام برخورد با تخلفات اعمال کند.

ویتاکر ادامه داد: “و هرچه جلوتر می روید ، سخنرانی بیشتر سرکوب می شود ، محتوای بیشتری بارگیری می شود ، و می دانید که شرکتهایی که تحریف می شوند و پیروان بزرگ خود را از دست می دهند ، مانند صفحه فیس بوک رئیس جمهور ترامپ ، بیشتر می شوند.” ، من فکر می کنم این واقعاً استقلال این شورا را آزمایش کنید ، زیرا برخی از این اقدامات قابل توجیه نیستند و در نهایت باید لغو شوند. ”

بدن متوقف شده پس از کاپیتول ریوت “ناتمام” را حفظ کنید

هیئت نظارت بر فیس بوک ، که در حال بررسی حذف حساب ها است ، قصد دارد در تصمیم این شرکت در مورد تعلیق حساب رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ برای مدت نامعلوم تجدید نظر کند و تأیید این ممنوعیت را تأیید کند یا خیر.

مدیر عامل فیس بوک ، مارک زاکربرگ در 7 ژانویه اعلام کرد که این شرکت حساب های ترامپ در فیس بوک و اینستاگرام را به مدت نامحدود برای “حداقل” دو هفته “تا پایان گذار صلح آمیز به قدرت” مسدود کرده است.

نیک کلگ ، معاون رئیس جمهور در امور جهانی فیس بوک روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “امروز ، فیس بوک به تصمیم خود برای تعلیق دسترسی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده به حساب های فیس بوک و اینستاگرام خود به هیئت نظارت مستقل اشاره دارد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

توییتر سرانجام در 8 ژانویه پس از ناآرامی ها “به دلیل خطر تحریک بیشتر به خشونت” حساب شخصی ترامپ را تعطیل کرد.

مدیر عامل توییتر ، جک دورسی بعداً از تصمیم این شرکت دفاع کرد و در توییتی گفت که “آسیب آفلاین گفتار آنلاین کاملاً واقعی است” ، در حالی که تأیید کرد که قدرت توییتر در “سخنرانی عمومی در سطح جهانی” یک پیشینه “خطرناک” ایجاد کرده است.

آدری كنكلین از فاكس نیوز در تهیه این گزارش مشاركت داشته است.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر