واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از ۲۰ مهرماه ۱۴۰۱ وقفه بانکی تا ساعاتی دیگر برطرف می‌شود شهرآرانیوز

بانک اولیهبانک دی شرایطی را آماده کرده که متقاضیان واجد حالت بتوانند مرهون 200 میلیون تومانی طرح «فرزانه ارزش آفرین» را دریافت کنند. متقاضیان به جهت دریافت این دار وامدار می بایست در یکی از از شعب بانک دی سپرده قرض الحسنه داشته باشند. در ادامه لحاظ دولت را بر این دانست که در آغاز مجلس اذن دهد تا دولت لایحه خود را برای اصلاح ساختار به مجلس شورای اسلامی ارایه دهد. مستمری بگیران جهت ورود به سامانه در آغاز می بایست کلمه سامانه تامین اجتماعی و یا نشانی tamin.ir را در مرورگر اینترنتی خود جستجو نموده و دقیقا وارد همین برگه شوند. پیگیری‌های تجارت‌نیوز از صندوق بازنشستگی کشوری نشان می‌دهد، عامل این تغییر‌و تحول ناشی از تاکیدی می باشد که در ضابطه مدیریت سرویس ها کشوری وجود دارد.
دسته‌بندی نشده
در بیمه قدمت بازنشستگی پاسارگاد، شما بیمه گذاران گرامی می توانید به انتخاب خود، شخص یا این که اشخاصی را که می توانند از سرمایه بیمه قدمت و تامین آتیه پاسارگاد تشکیل شده در بیمه نامه استفاده نمایند را معرفی و انتخاب کنید. همانطور که در بخش معافیت مالیاتی می خوانیم ، سرمایه و سود بیمه قدمت از پرداخت مالیات معاف هستند. اخذ مرهون بر شالوده بها بازخرید بیمه قدمت بازنشستگی پاسارگاد یکی از مزایای بیمه عمر می باشد که خریداری همین بیمه ها در اختیار شما قرار میدهد. بر این مبنا شما می توانید تا سقف 90% ارزش بازخرید بیمه عمر پاسارگاد خویش فارغ از تشریفات اداری و ضامن مدیون اخذ نمایید .
دولت مشخص و معلوم بودجه اش را از چه جایی تامین می کند،دست دولت تو جیب کارگران وبازنستگان تامین اجتمایی است، چرا از ثروتمندان نمی گیرد،یارانه 300و400 هزارتومانی را می بایست تامین اجتمایی پرداخت کند،این هم دولت مردمی، شرمندگی بکشید دروغ گوها اه فقرا زندگیتان را یک روزنابودمی کند. به گفته عبدالملکی، اهمیت وجود اینکه تامین اجتماعی مستقل می باشد البته بر پایه قانون دولت ضمانت کننده عملکرد صندوق تامین اجتماعی هست و بایستی تحلیل نماید تا ورشکسته نشود. سفته تا سقف ۲۰ میلیون تومان دار وامدار خرید کردن کالا در اختیار قرار متقاضیان می‌دهد. برای دریافت این دار وامدار که اصلی همکاری بانک آتی داده می‌شود، به معرفی ضمانت کننده و ارائه نظارت نیازی نیست. در مقابل، یک اصطلاح دیگر حساس تیتر بیمه خویش‌فرما وجود داراست که مختص اشخاص خوداشتغال یا تمامی افرادی میباشد که قابلیت عمل در یک مجموعه و بهره‌مندی از حق بیمه کارمندی و کارگری برای آن‌ها مهیا نمیباشد و هیچ سازمانی به جهت آنها حق بیمه وایز نمی‌کند. در واقع کارفرما و کارگران یا این که پرسنل یک گروه در فهرست بیمه‌شدگان بیمه تحمیلی قرار می‌گیرند، اما کسانی که زیرمجموعه جایی نمیباشند و به جهت خودشان فعالیت می‌کنند، می بایست به سراغ بیمه خویش‌فرما بروند.
بعضی از اشخاص هنگامی که به جهت اولین بار آغاز به عمل می‌کنند یا این که از نحوه یک جاب سنتر در یک بیمه بهداشتی تندستی عمومی ثبت اسم می شوند، همین شماره را اخذ می کند. بهتر میباشد و قبل از بازنشستگی اساسی تحلیل و پرسش از شرکت بیمه درمانی خود، نسبت به قابلیت استفاده از همین بیمه اطمینان حاصل کند. اگر درخواست بازنشستگی بیش از حد دیر ارسال شود و یا این که تحلیل پرونده به دلیل پیچیدگی آن ارتفاع بکشد، ممکن هست حقوق و دستمزد بازنشستگی سه ماه کاهش پرداخت شود. بلکه هر میهن طبق قوانین متداول بازنشستگی خود حقوق و دستمزد بازنشستگی را پرداخت خواهد کرد. بنابراین ممکن است درخواست کننده یک‌سری دستمزد بازنشستگی از کشورهای متفاوت دریافت کنند. کسانی مثل کارمندان مدنی یا این که شاغلان فعالیت آزاد که پرداخت همین بیمه به جهت آن ها الزامی نیست، می توانند به شکل داوطلبانه بیمه بازنشستگی عمومی پرداخت کنند.

عکس‌های جام‌جهانی قطر

«خبربان» نقشی در ایجاد محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر خبر‌ها پایگاه‌های دارای خبری است. برخلاف تصویب واریزی پس از ۳۰ روز کاری حالا به بیش از ۷۰ روز رسیده علت اعلام شود. لازم به ذکر میباشد اگر شخص قوی به عمل کردن در رشته ای به جز حرفه خودش باشد، مشمول این گونه بیمه نمی شود. دیتاها ذکر شده کلیدی همین فرض که شخص دارای درآمد مشابه قبل به فعالیت خود ادامه می دهد ارزیابی می گردد. متقاضیان زمان کامل شدن درخواست، باید همه دوره‌های کاری خود در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و نیز پیمان را معین کنند. فعالان هشدار ارائه می کنند که نرخ شکاف علم آموزی در ترکیه به رخ بی سابقه‌ای در حالا ارتقا است، چون آسیب‌های اجتماعی ناشی…

  • به هر هم اکنون این که دولت قبول داراست که ارتقا ۱۰ درصدی پله‌پله دستمزد بگیران خود حساس تورم حدود ۵۰ درصد اختلاف متعددی داراست و حقوق و دستمزد ها را همسان سازی کرده است نشان از توجه به بهبود زندگی حقوق و دستمزد بگیران دارد که باید به فال نیک گرفته شود.
  • البته علاوه بر خویش افراد، تمام اشخاصی که تحت تکفل آن ها می باشند هم امکان به کار گیری از بیمه سرپرست را دارند.
  • انواع وام مجله لندو حالت تسهیلات منحصر زوج‌های برنا را بخوانید تا بتوانید حیاتی دقت به موقعیت خودتان مناسب‌ترین آن ها را خواهش دهید.
  • آخرین بار قرار اعطا کرد استعمال از خدمات درمان تکمیلی، بازنشستگان کشوری در فصل بهار ۱۴۰۱ تمدید شد و مستمری‌بگیران همین صندوق در انتخاب آن مخیر بودند.
  • نایب مدیریت اولیه کمیسیون اجتماعی مجلس جزئیات تازه همسان‌سازی حقوق و دستمزد بازنشستگان را اعلام کرد.

سایت تابناک از تکثیر نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده دارای حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است. درمورد بازنشستگان چه فکری میکنید ؟اینها همانهایی اند که جنگیدن وشهید دادندوبعدهم باجان ودل کارکردند تا مرزو بوم به آسایش رسد البته ندامت از برخی از خیانتکاران …. به جهت تغییر تحول فونت و رنگ از کلاس های nl به جهت عنوان، nd به جهت توضیحات، tm به جهت زمان، cn برای بخش و sn برای منبع به کار گیری کنید.

خبر کلیدی درباره بیمه تکمیلی بازنشستگان | بازنشستگان بخوانند

اما قبل از آن، واجب می باشد بدانید که همین دو صورت از بیمه،‌ تفاوت‌های عمده‌ای دارا‌هستند و ماهیت آنان تا حد زیادی کلیدی یکدیگر متعدد است. کارمندان دولت در بیش از سه هزار دستگاه متفاوت شاغل میباشند و همگی آن ها آن‌گاه از بازنشستگی از صندوق بازنشستگی کشوری مستمری بازنشستگی دریافت می‌کنند. در همین راستا چندی پیش، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پیگیری‌های سازمان متبوعش به جهت عملیاتی شدن این بخش از قانون خبر داد. براساس این قرارداد تازه تمدید شده، بازنشستگان مشمول تا بهار سال آینده می‌توانند از همین خدمات استفاده کنند، خدماتی که از اکنون به آن گاه اهمیت عنوان پرداخت هزینه ضرر و زیان درمان به بازنشستگان کشوری متقاضی تعلق می‌گیرد.

حتما بخوانید:
حقایق ناشناخته درباره داروهای گیاهی شناخته شده است

اجرای طرح جنجالی ارتقا سن بازنشستگی!/ تغییر تحول در قانون‌های تامین اجتماعی

در عین حالا کمپانی بیمه پاسارگاد دارای تعهد می باشد در شرایطی‌که از سرمایه گذاری بیمه شده گان سود بیشتری را کسب نمود، بیمه شدگان را به میزان 85% سود اضافی سهم دار نموده و هر ساله سود مشارکت در منافع بیمه عمر پاسارگاد را به اندوخته بیمه عمر بازنشستگی، بیشتر نماید. هنگامی که التماس به جهت اخذ مستمری بیمه قدمت به رخ 5 ساله می باشد مقدار سود متعلقه برابر اصلی نرخ سپرده های بلند مدت بانکی است. در مورد مستمری بیمه عمده از 5 سال نرخ سود پرداختی 2% بالاتر از سود سپرده های بانکی اطلاعات در مورد بیمه تکمیلی خواهد بود.بدیهی می باشد هر چه میزان که مدت بازپرداخت مسمتری بیمه بلند مدت خیس در حیث گرفته شود رقم پرداختی اهمیت دقت به سرمایه یکسان کمتر خواهد بود. اما پرداخت سود بیمه عمر بخش اعظم دو درصدی تا حدودی این کاهش را جبران می نماید. وقتی که خواهش برای اخذ بیمه مستمری به رخ 5 ساله هست میزان سود بیمه قدمت متعلقه برابر با نرخ سپرده های بلند مدت بانکی است. در مورد مستمری های بخش اعظم از 5 سال نرخ سود بیمه عمر پرداختی 2% بالاتر از سود سپرده های بانکی خواهد بود.
به گفته همین مسئول کارگری، کانون بازنشستگان قدس اصلی شرکت بیمه جمهوری اسلامی ایران به جهت بیمه خودرو اعضای همین کانون قرارداد اساسی نرخ مناسب منعقد کرده که اشخاص می توانند برای به دست آوردن اطلاع از موقعیت به دفتر کار کانون مراجعه کنند. رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی خواستار برطرف کردن پرسرعت کاستی‌ها و بی‌مهری‌های اجرای طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی شد. امروز موقعیت سازمان به شدت بحرانی است؛ سازمان الان ماهی بیش از ۵ هزار میلیارد تومان، کسری دارایی داراست که این مبلغ را حساس بهره‌ی ۳۵ % مرهون می گیرد یا این که اموال و دارایی‌های خود را مفت و به ثمن بخس می‌فروشد تا تعهدات مستمر و جاری خویش را اجرایی کند. قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی از شروع آذرماه روان به جهت مدت یک سال تمدید شد و آخرین مهلت گزینش شده به جهت حذف و طولانی تر بیمه تکمیلی تا ۳۰ بهمن ماه گزینش شده است.

پیش بینی بازی ایران علیه آمریکا در لیوان جهانی 2022

این برنامه برای تمامی اشخاصی که بیمه تامین اجتماعی پرداخت می‌کند قابل به کارگیری هست و به خصوص برای کسانی مهم درآمد پایین و حساس فرزند کاربرد متعددی دارد. به گزارش فرارو، مدافعان افزایش سن بازنشستگی در جمهوری اسلامی ایران که تا قبل از این بحث خود را در بند‌های حذف شده سند برنامه ششم توسعه گنجانده خرید بیمه تکمیلی بودند، اعتقاد و باور داشتند که به دلیل ارتقای پارامتری به اسم نرخ امید به زندگی در طی نیم قرن آخر (از ۵۶ سال به ۷۶ سال)، سن بازنشستگی نیز را می بایست ملغی کرد. همین سن در سال ۱۳۵۴ بنابر قانون تامین اجتماعی مصوب آن سال، چیزی حدود ۵۱ سال (به‌طور متوسط) نظارت شده بود.

تصاویر | مترو قطر در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ ؛ مترو قطر فوتبالی شد

نکته ديگر اينکه در تمام دنيا بازنشستگی امری حتمی و حياتی برای بشر و مالامال از اضطراب، نگرانی، فشار تلقی مي گردد و کارشناسان متعدد اين پديده را از منظرهاي گوناگون پزشکی، بهداشتی، اعصاب شناسی، جامعه شناسی، اشتغال آیتم باز‌نگری قرار می دهند. در چنین شرایطی تصمیم گیری و برنامه ریزی ها طوری می بایست باشد که نخست تورم مهار و بازار ذیل چک کردن ظریف قرارگیرد تا افزایش قیمت جنس و سرویس ها که همین ایام هر کسی برای خود نرخی را گزینش می کند صورت ندهد، چون هرآنچه ارتقا حقوقی اعمال شود و ملازم حیاتی همین ارتقا حقوق، قیمت ها نیز در بازار افزایش یابد نتیجه آن جز بی بها شدن پول آثارچندان معقولی را بر معیشت مردمان به جای نمی گذارد. آن گاه از نحوه تعیین گزینه «خدمات بیمه ای» در منوی قرار گرفته در نصیب بالای این وبسایت و در ادامه کلیک بر روی آیتم «بیمه تکمیلی درمان» از لیست گشوده شده، وارد صفحه نو شوید. بیمه شده می تواند افراد ذیل تکفل خویش را هم که دارای دفترچه شالوده هستند، پایین پوشش بیمه تکمیلی قرار دهد. بالاخره پس از گذشت حدود ۵ ماه و نیم از سال ۱۴۰۱، رقم ششمین حقوق بازنشستگان تغییر تحول خواهد کرد. بر پایه آمار صندوق تأمین اجتماعی سال‌های قبل بالغ‌ بر ۹۰ هزار میلیارد تومان بدهی به خزانه به ادله کسری منابع داشت که دولت ۷۳ هزار میلیارد تومان از بدهی‌اش را تأدیه کرد تا تامین اجتماعی بتواند بدهی خود به خزانه را بپردازد. ارتقاء حقوق دست کم بگیران تامین اجتماعی گام دولت سیزدهم در راستای عدالت‌محوری و رسیدگی به معیشت افراد کم‌درآمد جامعه است تا همین قشر پرداختی‌های معقولی داشته باشند. در چنین حالتی باید خودتان به همپا مدارک گزینه نیاز به سراغ یکی از شعبه‌های بیمه تامین اجتماعی یا این که کارگزارهای رسمی آن بروید. در سال ۱۳۹۶، دولت دور اندیشی و امید، حدود ۳۲۰ هزار میلیارد تومان درآمد به جهت مصارف خویش پیش بینی کرده بود که عمده آن محقق شد و به حیث می برسد که دولت به جهت سال طاقت فرسا تحریمی ۹۸، بودجه ای فراهم خواهد کرد که ضریب تامین منابع آن بالا خواهد بود تا دولت اهمیت قلیل ترین نقص‌ از لحاظ کسری میزان دارایی و استقراض از بانک مرکزی مواجه شود. استقراضی که می تواند مبنا پولی را تغییر و شرایط اقتصادی و معیشتی مردمان را بد تر کند. ضابطه تامین احتماعی در سال ۱۳۸۱، استقلال تامین اجتماعی را تهدید کرد و سبب شد تا دولت، قیم آن شود. از نمایندگان مجلس می خوا‌هیم تا همین ضابطه تصحیح شود تا سازمان، به رخ ۳ جانبه گرایی اداره شود.
اگر شما حیاتی پرسشی مواجه شدید،‌ مراتب را از طرز بخش کامنت حساس ما به اشتراک بگذارید. حق بیمه تامین اجتماعی 1401 کارگران بر مبنا جدول ذیل برابر حساس ۴.۰۷۳.۳۵۳ ریال به جهت ماه های 31 روزه و برابر کلیدی ۳.۹۷۵.۸۲۵ ریال به جهت ماه های 30 روزه میباشد. شما اساسی پرداخت هزینه بیمه اختیاری تامین اجتماعی میتوانید از مزایا بیمه تامین اجتماعی بهره ببرید و از خدمات درمانی و بقیه سرویس ها به کارگیری نمایید. به این ترتیب حق بیمه تامین اجتماعی 1401 کارگران بر پایه جدول زیر برابر دارای ۴.۰۷۳.۳۵۳ ریال به جهت ماه های 31 روزه و برابر اهمیت ۳.۹۷۵.۸۲۵ ریال به جهت ماه های 30 روزه میباشد. در واقع میتوان گفت در شغل ها آزاد باتوجه به آن که نمیتوانند از بیمه ناخواسته به کارگیری کنند مجبورند از بیمه خود فرما ۱۴۰۱ برای این کار بهره ببرند. همان طور که در نوشته بالا تفسیر دیتا شد حقوق و دستمزد 1401 نسبت به سال پیشین 57درصد ارتقا داشته است. دارای ۱۵ سال بیمه مبلغ۱۷۵۰۰۰۰تومن اخذ میکنم روزی۵۸۰۰۰تومن وچهر نفر .لطفا یک پرفسور اقتصاد منو هدایت وروشی بگه حیاتی این مبلغ به چه صورت هزینه غذا .بهداشت .دارو .پوشاک .اجاره خونه .برق .اب .گاز و..پرداخت کنم ومبلغی نیز به صندوق صدقات امداد کنم .ضمنا هزینه سفر .مهمونی خبر استانی .سینما تاتر .بلیط مترو .تاکسی وتفریحات بخاطر عدم نیاز نظر نکنند .طراح فرمول جایزه نوبل ودیگر جوایز برازنده اوست . درود، آیا بهتر نمی باشد که جلوی تورم رو بگیرید وهرسال سر افزایش دستمزد چانه نزنیدو ما بتانیم حتی اساسی این دستمزد آبرو مندانه گذران زندگی داشته باشیم. اولا افزایش سن بازنشستگی موجب افزایش نرخ بیکاری در مملکت می شود، و ظلم به جوانهای بیکار است.

حتما بخوانید:
پیستون خودرو چگونه عمل می کند؟

اجرای تام متناسب‌سازی دستمزد بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری امتداد ، حیاتی اتمام قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان (آبان 99 تا آبان 1400) کانون عالی بازنشستگان رایزنی‌ها را کلیدی شرکت‌های بیمه تکمیلی برای… همسو اهمیت به اتمام رسیدن قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی رایزنی هایی مهم بقیه کمپانی های بیمه برای اخذ قرار داد نو برگزار شد که در نتیجه آن، قرارداد تازه بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی بوسیله آتیه‌سازان محافظ تمدید شد. پرداخت حقوق و دستمزد بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در همین ماه از ۲۰ شهریورماه آغاز و تا ۳۱ شهریورماه بر مبنا حروف الفبا واریز می‌شود. حقوقهای برخی از بازنشستگان در تاریخ‌های بیست و پنجم و بیست و ششم شهریورماه پرداخت نشده هست که قاعدتاً پرداخت این حقوق‌ها هم به روزهای آن‌گاه از تعطیلات موکول شده است. در نهایت، دست‌کم بیمه اجباری ماهانه کارگران در سال ۹۷، ۳۷۵ هزار تومان شد که به نظر می رسد مهم افزایش حداقل حقوق و حقوق و دستمزد در سال ۹۸، همین رقم از مرز ۵۰۰ هزار تومان فراتر رود. یعنی بیمه پردازان اختیاری خود فرما و بیمه پردازان اختیاری صاحبان صحبت و شغل ها آزاد در سال ۹۸، باید ماهانه دست کم ۵۰۰ هزار تومان حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی پرداخت کنند که به حیث می برسد رقم قابل توجهی برای بیمه پردازان غیر ناخواسته باشد.
– بنابر اعلام کانون بازنشستگان کارگری تهران، برای اخذ دار وامدار 12 دوازده میلیون تومانی، بازنشسته عضو کانون باید حقوق و دستمزد خویش را … ارتقا حقوق و دستمزد کارکنان از مهر به رخ علی الحساب/ ادامه باز‌نگری لایحه ترمیم حقوق و دستمزد از۸ آبان در جلسه امروز مجلس، برخلاف برنامه ریزی که از قبل شده بود در غایت ادامه باز‌نگری لایحه ترمیم دستمزد کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری سپس از تعطیلی یک هفته‌ای صحن علنی مجلس در روز یکشنبه ۸ آبان‌ماه خواهد بود. چندی پیش گزارش پایانی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد لایحه دوفوریتی متناسب سازی حقوق و دستمزد کارمندان دولت و بازنشستگان کشوری و لشگری منتشر شد. دوفوریت همین لایحه در جلسه علنی مورخ ۱۷/۷/۱۴۰۱ به تصویب رسید که اصلی تصمیم مورخ ۲۴ مهرماه صحن علنی مجلس، ضمن ثبت کلیات آن، برای اعمال بعضا تغییرات مجددا به کمیسیون برنامه و میزان دارایی اعاده شد. پس از ورود به سامانه، از نصیب میز سرویس که در زیر صفحه قرار داراست مورد فیش حقوقی مستمری بگیران را که از جملهخدمات اینترنتی سازمان تامین اجتماعی eservices.tamin.ir می باشد را انتخاب نمایند. به این مضمون‌ که پس از گذشت ۱۰ سال از پرداخت حق بیمه عمر، شخص می‌تواند اندوخته خود به علاوه سود آن را دریافت کند، یا التماس مستمری بازنشستگی بدهد.
افرادی که تا پایان شش‌ماهه دوم سال ۱۴۰۱ بازنشسته می‌شوند، در صورتی که در چک کردن حقوق و دستمزد بازنشستگی آنها مقدار ریالی افزایش ذکر شده در بند (۱) همین قانون، کمتر از مبلغ نه میلیون (۹.۰۰۰.۰۰۰) ریال شود تا سقف ذکر شده متناسب‌سازی دریافت می‌نمایند. به اطلاع می‌رساند کانون خوب کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تامین اجتماعی مرزوبوم ضمن توافق حساس بیمه آتیه‌سازان نگهدارنده به جهت رفاه بازنشستگان و مستمری‌بگیران حیاتی رعایت پروتکل‌های بهداشتی (عدم حضور در کانون یا شعبه) در حیث دارااست مهلت ثبت‌نام و انصراف (حذف یا اضافه) بیمه تکمیلی معالجه مستمری‌بگیران را تا تاریخ ۲۹‌/۱۲‌/۱۴۰۰ تمدید کند. طبق بررسی‌های صورت گرفته روشن شد حتی با اعلام پیشین کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی مبنی بر اجرای قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان (۱۴۰۰-۱۴۰۱) از ابتدای آذرماه که منجر کاهش سهم بازنشستگان و ملزم شدن تامین اجتماعی به پرداخت ۵۰ درصد می‌شد، به حیث می‌آید قرارداد از ماه آتی اجرایی شود. پس از کش و قوس های فراون در میان نمایندگان کارگران، کارفرمایان و وزارت کار، شورای خوب کار، دستکم حقوق و دستمزد و حقوق کارگران را در سال ۹۸، ۱ میلیون و ۵۱۶ هزار و ۸۲۲ ریال گزینش کرد که به نسبت سال گذشت، ۳۶ % افزایش نشان می دهد. توده دریافتی حداقل حقوق افراد مجرد اساسی احتساب بن کارگری، سنوات و حق مسکن، ۱۸ میلیون و ۶۸ هزار و ۸۲۰ ریال خواهد شد که به نسبت سال ۹۷، ۴۷ درصد ارتقا یافت . اگر شما بیمه پرداز خود فرما (اختیاری) سازمان تامین اجتماعی هستید، از فروردین ۹۸ ، بایستی ماهانه دستکم ۵۴۰ هزار تومان حق بیمه بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagrabuy verified stripe accountMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren sitelerPendik EscortBağlama büyüsü