وب سایت رهبر معظم ایران تصویری تهدیدآمیز از ترامپ را به اشتراک می گذارد


یک تصویر هوایی از گلف ترامپ با پیام “انتقام مصمم است” روز جمعه در صفحه اصلی وب سایت رسمی برتر انگلیس ایران نمایش داده شد.

عکس صفحه https://english.khamenei.ir/ (منبع: تصویر Fox News)

عکس صفحه https://english.khamenei.ir/ (منبع: تصویر Fox News)

توییتر پس از انتشار همان تصویر در توییتر ، به FOX Business گفت که حساب به خطر افتاده است یکی از چندین حساب مرتبط با آیت الله علی خامنه ای را متوقف کرد سیاست دستکاری سیستم عامل و هرزنامه، “به ویژه ایجاد حسابهای جعلی.”

او همچنین توئیت را به دلیل تخلف حذف کردسیاست سو abuse استفاده. “

مشخص نیست که آیا حساب معلقKhamenei_site مورد بحث یک حساب رسمی متعلق به خامنه ای است یا خیر. توییتر بلافاصله نگفت که چگونه این حساب را “جعلی” دانسته است.

روزنامه اسرائیلی هاآرتص روز جمعه گزارش داد که این تصویر بیانیه ای است که خامنه ای در ابتدا در ماه دسامبر توئیت کرد.

توییتر ، مطابق با سیاست جدید ، “غلط تصور” ایران از رهبران برتر واکسن های کوید 19 را از بین می برد

در ترجمه توئیت خامنه ای آمده است: “کسانی که دستور ترور ژنرال سلیمانی را صادر کرده اند ، و همچنین کسانی که آن را مرتکب شده اند مجازات شوند.” “این انتقام قطعاً در زمان مناسب اتفاق خواهد افتاد.”

حسابKhamenei_site 8000 دنبال کننده داشت ، در حالی که حساب توئیتر دیگری که با رهبر معظم انقلاب ارتباط داشت ، 2Khamenei_ir ، 880،000 دنبال کننده داشت و همچنان فعال بود ، به گفته سردبیر شورای آتلانتیک IranSource هالی داگرس.

توییتر به دلیل عدم موفقیت در تعطیل کردن حساب آیت الله پس از اشتراک پیام های تهدیدآمیز یا خشونت آمیز به همان روشی که پست ها یا حساب های مربوط به سیاستمداران آمریکایی – از جمله ترامپ – را به دلیل ادعاهای تقلب تایید نشده در انتخابات ریاست جمهوری حذف کرده بود ، مورد انتقاد قرار گرفت.

حتما بخوانید:
انجین آرتز

کمیته های هولوکاست ایران درخواست های کنگره توییتر برای علامت سانسور

خامنه ای در پاسخ به ترور نظامی قاسم سلیمانی ، رئیس نیروی قدس سپاه پاسداران ایران ، از حسابKhamenei_ir خود تهدید به “انتقام” از ایالات متحده را تهدید کرد.

آیت الله همچنین چندین توییت در پروفایل خود دارد که خواستار “نابودی” اسرائیل یا “رژیم صهیونیستی” است. وی در توئیتی در تاریخ 21 مه نوشت: “تنها ابزار از بین بردن تا سرنگونی رژیم صهیونیستی مقاومت مسلحانه و محکم است.”

توییتر قبلا گفته بود که وقتی توییت رهبران سیاسی به “اظهار نظر در مورد مسائل سیاسی روز” یا “لرزش سیاست خارجی با موضوعات نظامی و اقتصادی” اشاره دارد ، “آنها به طور کلی قوانین توییتر ما را نقض نمی کنند”.

مدیر عامل TWITTER JACK DORCY از منع TRUMPAN دفاع می کند ، اما مجموعه های قدرت شرکت را قبول می کند “پیشین خطرناک”

این سایت رسانه های اجتماعی “سیاست اجرای یکپارچگی مدنی” خود را پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در ایالات متحده به روز کرد “برای اجرای کامل تر برچسب زدن یا از بین بردن اطلاعات نادرست و گمراه کننده”.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این شرکت پس از انتشار ویدئویی در صفحه توئیتر خود ، رئیس جمهور وقت ترامپ ، رئیس جمهور وقت را موقتاً به دلیل “خطر تحریک بیشتر به خشونت” به حالت تعلیق درآورد ، با تکرار ادعای بی اساس “به سرقت رفتن” انتخابات سال 2020 پس از قیام کاپیتول در 6 ژانویه.
منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme