وزارت دادگستری می گوید هکرها به 27 شرکت حقوقی آمریکایی در ایالات متحده حمله کرده اند


در بیانیه ای که روز جمعه منتشر شد ، وزارت دادگستری ایالات متحده جزئیات حملات سایبری را که در دسامبر 2020 به دفترهای دادستانی فدرال در سراسر کشور انجام شد ، به روز کرد.

بر اساس این بیانیه ، حساب های ایمیل یک یا چند کارمند شرکت های حقوقی ایالات متحده در 15 ایالت و منطقه کلمبیا تحت تأثیر نفوذ به فناوری مدیریت شبکه این دفاتر SolarWinds قرار گرفته است.

ایالت نیویورک چهار دفتر مجزا را تحت تأثیر قرار داد. تگزاس ، فلوریدا و پنسیلوانیا سه دفتر را تحت تأثیر قرار دادند. کالیفرنیا و ویرجینیا هر کدام دو. بر اساس این بیانیه ، در حالی که نه ایالت و ناحیه کلمبیا در یک دفتر مورد حمله قرار گرفتند.

تهیه کتاب: اسلحه های سایبری روسیه جنگی در شبکه های ایالات متحده و ذهن آمریکایی انجام می دهد

در این بیانیه آمده است که این 9 ایالت عبارتند از جورجیا ، کانزاس ، مریلند ، مونتانا ، نوادا ، نیوجرسی ، کارولینای شمالی ، ورمونت و واشنگتن.

به گفته وزارت دادگستری ، این حمله اهداف بخش خصوصی را تحت تأثیر قرار داد ، اما در این بیانیه به این اهداف اشاره ای نشده است.

وزارت دادگستری اعلام کرد تحقیقاتش با این حمله طوری رفتار می کند که گویی مجرمان به ایمیل ها و پیوست های موجود در حساب کارکنان دسترسی گسترده ای داشته اند. دادگستری گفت او معتقد است که عاملان بین 7 مه تا 27 دسامبر 2020 به اطلاعات ایمیل دسترسی داشته اند.

با یک قدم ساده به بهترین راهنمایان کمک کنید

وزارت دادگستری در بیانیه ای اعلام کرد که داده های به خطر افتاده شامل همه پیام های ارسال شده ، دریافت و ذخیره شده و پیوست ها می شود.

حتما بخوانید:
اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون

در این بیانیه آمده است که این حمله ممکن است به مهاجمان در دسترسی به حسابهای حداقل 80 درصد کارکنانی که برای دادستان های فدرال کار می کنند ، کمک کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وزارت دادگستری اعلام کرد که به کارکنان خود راهنمایی کرده است تا به آنها در شناسایی تهدیدات سایبری کمک کند.

در ماه دسامبر ، SolarWinds مستقر در آستین ، تگزاس ، به حدود 33000 مشتری خود اطلاع داد که “دولت-ملت خارجی” که تصور می شود روسیه است ، به محصول مدیریت شبکه Orion خود باز گشته است. فاکس بیزنس در آن زمان گفت که این نقض ادعایی توسط FireEye ، یک شرکت امنیت سایبری که در بین مشتریان آسیب دیده SolarWinds قرار دارد ، مشاهده شده است.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme