وسیله نقلیه سبک جدید برای عملیات ویژه لیزر را راه اندازی می کند


حملات سریع غافلگیرانه با حملات و فرارها ، نجات سریع گروگانها ، پشتیبانی آتش غیرمستقیم یا عملیات شناسایی با خطر بالا در پشت استحکامات دشمن ، انتظارات ماموریت نیروهای عملیات ویژه با آتش دشمن در خودروهای تاکتیکی سبک است. محموله بیشتر ، به ویژه برای وسایل نقلیه که می توانند با تیرکمان بارگیری شوند و هوا را به مناطق غیرقابل دسترسی مانند زمین های ناهموار یا ارتفاع زیاد در مناطق کوهستانی منتقل کنند ، نه تنها می تواند به نیروهای مانور کمک کند بلکه توانایی حمل سلاح ، تجهیزات ، مهمات و تجهیزات پزشکی را به مناطق پر خطر برای جنگ افزایش دهید.

اپراتورهای ویژه آمریکایی در حال دستیابی به یک حمله تاکتیکی سبک سریع و سریع و سریع برای حملات سریع ، شناسایی و حمل و نقل واحدهای کوچک در مناطق خشن در مناطق نظامی هستند. آنها همچنین وسیله نقلیه ای می خواهند که بتواند به سلاح های لیزری و سیستم های ضد پهپادی مجهز شود.

MRZR Alpha نام دارد که توسط شرکت Polaris Defence تولید شده است و به منظور اعزام و مسافرت با یک بالگرد باری V-22 Osprey و همچنین CH-47 Chinook طراحی شده است. مفهوم این است که واحدهای کوچک سریع را برای عملیات ویژه مستقر کنیم که باید در مناطق غیر قابل دسترس ، کوهستانی یا غیر قابل دسترسی کار کنند.

ارتش با کنترل آتش سوزی تمدید شده سیستم سلاح مخازن ABRAMS را بهبود می بخشد

این خودرو با محموله بیشتر و پیشرفت های فنی برای نیروهای رزمی ، از جمله پیشرانه قوی تر و یک بسته محفظه قطب شمال با مسیرهای برفی ، کابین ویژه و سیستم های گرمایشی ، بهره وری قابل توجهی نسبت به خودروی موجود MRZR D خود افزایش می دهد.

Polaris MRZR آلفا
(دفاع قطبی)

حتما بخوانید:
آشنایی با انواع نبشی

“در حال حاضر ما به آزمایش و پیشرفت در زمینه آماده سازی برای تولید اولیه با سرعت کم در اوایل سال 2021 ادامه می دهیم. ما کارآیی و دوام را در گرمای شدید و محفظه سرد ، تپه های شنی کویر و زمین های سنگلاخی در ارتفاع و کیلومترهای طولانی استقامت در مشخصات ماموریت خارج از جاده “، گفت: نیک فرانسیس ، مدیر دفاع قطبی ، در بیانیه ای به National National.

MRZR آلفا همچنین با ظرفیت بار بیشتر برای تخلیه قربانیان و فاصله بالاتر از زمین و بهبود سیستم تعلیق برای تحرک بیشتر در خارج از جاده ، مخالفت با سیستم های هوایی بدون سرنشین (C-UAS) ، سلاح های آتش مستقیم ، سیستم های لیزری با انرژی بالا ساخته شده است. ، شناسایی ، سیستمهای نظارتی و اطلاعاتی (ISR) ، سیستم سوخت رسانی زمینی هواپیمایی تاکتیکی ، سیستمهای کنترل و کنترل اعزامی ، بسته های خودمختار ، برانکارد برای تخلیه قربانیان و تجهیزات ارتباطی.

“ATTACK OF SPEED”: همگرایی یک پروژه ارتش و پایان جنگ سریع مونتینا

MRZR آلفا از یک گیربکس 8 سرعته اتومبیل بسیار کارآمد و یک موتور توربودیزل 4 زمانه قدرتمند اما بی صدا بهره می برد که قدرت آن 118 اسب بخار است. این 200 گشتاور گشتاور موثر فراهم می کند ، که در صورت ترکیب با کابینت درایو 2WD / 4WD اختیاری ، قدرت مانور و هندلینگ فوق العاده ای را در سخت ترین محیط ها ، از جمله شن و ماسه عمیق فراهم می کند. ” .

نسخه چهار نفره شامل محموله 2000 پوندی است که با لاستیک های تخت کار می کند ، برای کار با شن و ماسه طراحی شده است و می تواند بیش از 60 مایل در ساعت باشد. این اتومبیل اگرچه سنگین تر از نمونه قبلی خود است اما می تواند تیرهای گلوله را زیر هلی کوپتر بلک هاوک بارگیری کند.

حتما بخوانید:
از "اولین ترانه ها" تا "بانگ نی" مجموعه ای از کتاب های هوشنگ ابتهاج

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

چگونه می توان برخی از این پیشرفت های فناوری را تحت تأثیر قرار دادن تاکتیک های Special Ops در حین استفاده در MRZR Alpha قرار داد؟ سلاح های لیزری مخفی کاری ، آرام ، دقیق و متناسب با جلوه های دلخواه هستند. اگر نیازی به حداقل رساندن تکه تکه شدن مواد منفجره ناشی از انفجار باشد ، آنها می توانند مزایای زیادی در برابر هواپیماهای بدون سرنشین دشمن به ویژه در مناطق شهری به همراه داشته باشند. افزایش استقلال باعث می شود اپراتورهای ویژه بتوانند بر روی ویژگیهای با ارزش بالا ، مانند هدف قرار دادن یا ارزیابی قربانیان ، بدون انجام بسیاری از عملکردهای استاندارد رویه ای که توسط رایانه های پیشرفته بهتر انجام می شود ، تمرکز کنند.

– کریس آزبورن سردبیر Warrior Maven و سردبیر دفاعی The National Interest است –


منبع: router-news.ir