پاور بانک بلک شارک با ظرفیت 10000 میلیآمپر ساعت، یکی از نمونه های جدید برند شیائومی است که طراحی آن بسیار به گوشی گیمینگ بلک شارک شباهت قابل توجهی دارد. اتصالدهنده بزرگتر نوع A برای متصل کردن پاور بانک به دستگاههای دیگر و شارژ کردن آنها استفاده میشود. با پاوربانک خورشیدی این مشکل دیگر وجود نخواهد داشت زیرا در هر زمان دسترسی به انرژی برای شما فراهم است. قابلیت ریست فوری، همانند آنچه در گوشیهای هوشمند و سایر وسایل الکترونیک دیده میشود در این شارژرهای تعبیه شده است. تفاوت این دو نسخه در خروجی محصول است. با وجود آنکه هدف شیائومی ساخت گوشیهای هوشمند با قیمتی کمتر از رقبای بزرگش است اما این برند محصولات الکترونیکی دیگری را نیز به بازار معرفی کرده است. این پاوربانک از سه پورت خروجی برخوردار است و حداکثر توان 18 وات را ارائه میدهد.

پاور بانک شیائومی
با وجود آنکه قیمت روز پاوربانک شیائومی را نمیتوان بهطور دقیق حدس زد اما درکل میتوان گفت این محصولات قیمت مناسبی برای کاربران دارند. اما نکته منفی این سری از مدلهای پاوربانک شیائومی عدم پشتیبانی از توان شارژ 45 واتی است. این شرکت چینی طی سالهای اخیر موفق شد به بازارهای جهانی راه پیدا کند. ویژگیهای خاص و نوین یک پاوربانک مانند توان خروجی 45 وات را میتوان در مدلهای سری Mi شرکت شیائومی پیدا کرد. بهترین پاور بانک، شارژرهای قابل حمل طی چند سال گذشته با گسترش همه گیر شدن تلفن های هوشمند ، محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

پاور بانک فست شارژ و سوپر فست شارژ پاور بانک زیبا چیست؟ روی بدنهی این پاور بانک یک صفحه LCD جهت نمایش وضعیت شارژ وجود دارد که میزن شارژ باقی مانده را بصورت درصدی نمایش میدهد. لازم به ذکر است، پاور بانکهای شیائومی علاوه بر اینکه با گوشی و تبلت سازگار هستند، میتوان دوربینهای دیجیتالی، کنسول بازی و حتی سایر دستگاههای کممصرف مثل هدستهای بلوتوثی و دستبندهای سلامتی را با استفاده از این محصولات شارژ کرد. با مدل «PB2800qi» از سری محصولات نزتک شما قابلیت شارژ یک گوشی موبایل بهصورت بیسیم و دو دستگاه مختلف نظیر گوشی موبایل و تبلت با استفاده از کابل USB را خواهید داشت. شما می توانید از این وسیله برای شارژ کردن وسایلی مانند اسپیکر، تبلت ها و یا به طور کلی هر وسیله ای که دارای usb است استفاده کنید. پاوربانکهای این برند فرعی نیز از کیفیت خوبی برخوردارند و با قیمت اقتصادی به کاربران ارائه میشوند.

گذشته از آن، کیفیت خوب و دوام قابل توجه این شارژرهای قابل حمل در برابر قیمت اقتصادیشان نیز موجب بالابودن فروش پاوربانک شیائومی شده است. این ساخت کشورخودمان هست ومعمولآبایدازجنسهای چینی ارزانترباشدتاکسانی که نیازدارندبتوانندبخرندوطرف جنسهای آشغال چینی نروند.درکل ازنظرکیفیت خوب است ولی ازنظرقیمت قضاوت باخودتان . همانطور که احتمالا تاکنون میدانستید، ردمی برندی مستقل و از زیرمجموعههای شرکت شیائومی است که گوشیهای محبوبی را وارد بازار کرده است. پاوربانک 20000 میلیآمپر ساعتی ردمی که دو درگاه خروجی دارد از توان 18 وات پشتیبانی میکند. از دیگر نمونههای Power Bank شیائومی، می توان به مدلهای 10000 و 20000 میلیآمپر ساعتی ردمی اشاره کرد.

ایندکسر