تستوسترون نیز خصایص مردانه را ایجاد می کند که توده عضلانی و موهای بدن از آن جمله اند. خانم های باردار که جهت زایمان مراجعه می کنند باید مدارک شناسایی خود و همسرخود (شناسنامه و کارت ملی) را همراه داشته باشند و در موارد اورژانسی که مدارک را همراه ندارند باید تا قبل از ترخیص به بخش مربوطه ارائه دهند. بیماران کاندید جراحی حداقل یک هفته قبل از عمل جهت انجام مشاوره بیهوشی و سایر مقدمات لازم جهت جراحی، به درمانگاه (کلینیک آمادهسازی) مراجعه کنید. این خطرات و سایر موارد خاص مربوط به شرایط شما باید قبل از اینکه به شما اجازه عمل جراحی داده شود، به طور کامل توسط پزشک تان مورد بحث و بررسی قرار گیرد. غالباً از بیماران خواسته میشود تا چند هفته پس از جراحی گن فشرده کننده مخصوص به تن کنند تا ورم به حداقل برسد و بافتهای در حال التیام نگه داشته شود. مادران باردار تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح از هفته 35 بارداری با در دست داشتن آخرین سونوگرافی 8 ماهگی می توانند نسبت به تهیه دفترچه بیمه نوزاد خود اقدام نمایند. ترخیص نوزادان با بیمه نیروی مسلح فقط با ارائه دفترچه خود نوزاد قابل قبول اجرا می باشد.

در صورت بستری نوزاد با بیمه نیروهای مسلح، در اولین فرصت دفترچه را تهیه کرده و به پذیرش بستری تحویل دهید. اگر از نوشیدنی های الکلی استفاده می کنید، مصرف آن را قطع کنید چون الکل باعث کاهش تولید اسپرم در بدن می شود. تولید اسپرم میتواند تحت تأثیر سوء مصرف استروئیدها، سوء مصرف کوکائین و استعمال سیگار یا ماری جوانا قرار گیرد. زیادهروی در مصرف الکل یا سوء مصرف مواد مخدر نیز به بزرگ شدن سینه آقایان منجر میشود. معمولا بزرگی سینه ی مردها (ژنیکوماستی) بعد از بلوغ کم کم از بین می رود ولی چنانچه بعد از بلوغ ظرف سه سال از بین نرود بزرگ شدن سینه در مردان (ژنیکوماستی) برای همیشه باقی خواهد ماند.در مردان سال خورده و مسن بطور طبیعی به دلیل کاهش سطح هورمون تسترون در 25 درصد آنها که بیش از 50 سال سن دارند سینه ها مقداری بزرگتر است.استفاده زیادی از مشروبات الکلی و چاقی هم در بزرگ بودن سینه مردان بی تاثیر نیستند بزرگی سینه (ژنیکوماستی) امکان دارد علت مادرزادی (ارثی) داشته باشد برای مثال در معاینه جراح به عوامل دیگر غیر طبیعی مادرزادی شک کند بخصوص اگر کوچکی بیش از حد بیضه ها را در مردان جوان رشید و تنومند خوش اندام ولی با سینه های بزرگ پیدا کند که به سندروم کلن فیلتر مادرزادی سوء ظن پیدا کند و یا گروه دیگر ناراحتی های نادر مادرزادی که اغلب در اثر کمبود آنزیم های هورمونی هستند به ذهنش بیاید.گروه آخر که امکان دارد علت بزرگی سینه (ژنیکوماستی) باشند اراحتی های کبدی، کلیوی و پر کاری تیروئید را می توان نام برد که شرح آنها در این خلاصه نمی آید.

جتی منجر به رشد بیش از حد بافت پستان در مردان جوان و بزرگسال می شود. جراح پلاستیک با برش دادن بافت میتواند مقدار زیادی بافت غدهای و یا پوست غیرقابل رفع با لیپوساکشن را خارج کند. اکثر بیماران فقط پس از چند روز با توجه به نوع کار فعالیت خود را از سر میگیرند. در این نوع جراحی از لیپوساکشن قفسه سینه برای خارج کردن بافت چربی و غدد سینه استفاده میشود که برای این کار تعدادی برش کوچک در پوست به وجود خواهد آمد. درمان ژنیکوماستی به دو روش جراحی و ورزش امکان پذیر است. یکی دیگر از راه های درمان، روش های لاغری موضعی سینه مردان با لیپوماتیک که دستگاهی مطمئن و تایید شده توسط سازمان جهانی غذا و دارو است، می باشد . در این روش درمانی از اشعه ایکس با انرژی بالا یا انرژی دیگر برای از بین بردن سلول های سرطانی استفاده می شود. بیماران پس از جراحی دیگر از این که با بالاتنه برهنه دیده شوند، خجالت نمیکشند و اعتماد به نفسشان افزایش مییابد.

بافت غدهای و چربی اضافی در این جراحی زیبایی پلاستیک برداشته میشود تا سینه حالت مردانهتر، صافتر و محکمتری پیدا کند. بافت چربی در پستان: برخی مردان و پسران دارای چربی در بافت پستان هستند که به ژنیکوماستی تشابه دارد. درصورتی که بیمار به سن قانونی نرسیده باشد و یا در شرایط جسمی و روحی نابالغ باشد، حضور پدر یا قیم قانونی بیمار با همراه داشتن شناسنامه یا کارت شناسایی در هنگام پذیرش الزامی است. بنابراین مراجعه به جراح پلاستیک باتجربه و مسلط به تکنیکهای پیشرفته لیپوساکشن که در عمل کوچک کردن سینه مردان تخصص داشته باشد، شرط اصلی موفقیت درمان است. نوسانات هورمونی مربوط به مشکلات کبدی و همچنین داروهایی که برای سیروز یافت می شوند ، همراه با ژنیکوماستی است. هر نشانهای که حاکی از وجود مشکلات هورمونی باشد، مورد ارزیابی قرار میگیرد. 1. از سلامت خوبی برخوردار هستند و مبتلا به بیماریهایی نیستند که فرایند التیام را مختل میکند. یک سالاد را با سبزیجات مختلف، مرغ کبابی و یک سس خانگی برای ناهار درست کنید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ژنیکوماستی و ورزش ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر