پس از شورش کاپیتول ، سناتور مارک وارنر از فیس بوک خواست که “شواهد دیجیتالی” را حفظ کند


به دنبال ناآرامی های مرگبار هفته گذشته در پایتخت ، سناتور مارک وارنر از فیس بوک و دیگر غول های شبکه های اجتماعی خواست “شواهد دیجیتالی” از صحنه های آشفته اطراف ساختمان را نگه دارند.

حساب توئیتر حزب دموکرات ویرجینیا روز شنبه گفت: “در پی حمله شورشیان به پایتخت در کشور ما ، من از شرکت های ارتباطات از راه دور و رسانه های اجتماعی می خواهم که شواهد دیجیتالی مربوط به شورش های پایتخت را نگهداری کنند.”

وارنر در نامه ای به مارک زاکربرگ مدیر عامل فیس بوک گفت که “کنگره ایالات متحده اکنون یک صحنه جنایت است”.

اعتراضات کاپیتول: نصب FANBIN برای مشکوک های ضروری با تکنولوژی پیشرفته انجام می شود

“اگر قبلاً چنین کاری نکرده اید ، لطفاً فیس بوک فوراً برای ذخیره همه پست ها ، ارتباطات ، فیلم ها و سایر رسانه ها ، فراداده ، پشتیبان گیری ابری و اطلاعات مشترک ، چه در حال حاضر در سیستم عامل خود هستید یا در بایگانی ، تلاش کنید یا یک دولت بایگانی شده در فیس بوک ، اینستاگرام و واتس اپ که ممکن است به حمله شورشیان روز چهارشنبه به پایتخت ایالات متحده مرتبط باشد ، “وارنر ، دموکرات از ویرجینیا نوشت.

سخنگوی فیس بوک روز یکشنبه به ایمیل فاکس نیوز گفت: “ما تماس های پیشگیرانه خود را با نیروی انتظامی ادامه می دهیم و تلاش کردیم تا سریعاً به درخواست های قانونی معتبر پاسخ دهیم.” “ما محتوا را حذف می کنیم ، حساب ها را غیرفعال می کنیم و با نیروی انتظامی کار می کنیم تا از تهدیدهای مستقیم امنیت عمومی محافظت کنیم.”

حتما بخوانید:
گیت فلزیاب بازرسی بدنی EGS WT33 ،راکت فلزیاب بازرسی بدنی،ایکس ری بازرسی چمدانی

تصاویر شورشیان طرفدار ترامپ که به ساختمان کاپیتول هجوم می آورند ، امواج دنیا را لرزاند. این خشونت ها منجر به کشته شدن پنج نفر ، از جمله یک افسر پلیس کاپیتول شد ، و یک جستجوی پیشرفته FBI را برای یافتن مظنونان شورش آغاز کرد.

FACEBOOK بلوک TRUMP را به طور ناخواسته پس از پاسخ کاپیتول ریوت

فیس بوک همچنین کانون تصمیم خود برای مسدود کردن نامحدود حساب های رئیس جمهور ترامپ در فیس بوک و اینستاگرام در پی واکنش وی به شورش کاپیتول است.

زاکربرگ روز پنجشنبه در یک پست فیس بوکی گفت که “حوادث تکان دهنده 24 ساعت گذشته به وضوح نشان می دهد که رئیس جمهور دونالد ترامپ قصد دارد از زمان باقیمانده در کار خود برای تضعیف انتقال مسالمت آمیز و قانونی قدرت به جان بایدو جانشین خود استفاده کند.” “

وی افزود: “ما معتقدیم كه خطرات اجازه دادن به رئیس جمهور برای ادامه استفاده از خدمات ما در این دوره بسیار ساده است.” “به همین دلیل ما در حال گسترش بلوکی هستیم که در حسابهای فیس بوک و اینستاگرام وی قرار داده ایم به مدت نامحدود و حداقل برای دو هفته آینده تا پایان گذار مسالمت آمیز به قدرت.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

استفانی پاگونز و بروک سینگمن از فاکس نیوز در این مقاله مشارکت داشتند.

جیمز راجرز را در توییتر دنبال کنید jamesjrogers
منبع: router-news.ir