پنتاگون ، لاکهید به نوعی در سال 2020 در بین یک بیماری همه گیر 123 فروند F-35 جدید ساخت


این یک منطقه بزرگ است … یک انبار سرپوشیده در فورت ورث ، تگزاس ، که تقریباً شبیه یک شهر کوچک به نظر می رسد ، در مراحل مختلف ساخت و ساز با مجموعه ای از اجزا و سازه های مخفیکاری F-35 پر شده است. مخفی به نظر می رسد، قطعات سبز بدنه ، سیمها ، بالها ، تپانچه های 25 میلیمتری و هواپیماهای نیمه تمام خط به خط در امتداد مسیری به ظاهر بی پایان پر می شوند.

این ساختمان محل استقرار ایستگاه های کاری بزرگ هواپیماهای در حال کار در نزدیکی یکدیگر و محل سکونت کارگران ، کارشناسان ، مهندسان و دیگر افرادی است که در ایجاد F-35 کار می کنند. آنهایی که در بالای خود یک فن جعبه مانند نشان می دهند بدنه F-35B است، کسانی که بزرگترین بالها را دارند F-35C هستند و همه سارقین یک منطقه گرد و صاف برای توپ 25 میلیمتری هواپیما دارند. (چند سال پیش این فرصت را داشتم که از تأسیسات تولید Fort Worth F-35 بازدید کنم و گزارش دهم.)

به نوعی ، فرایندی که با آوردن هواپیمای تمام شده سبز رنگ به درون یک آشیانه تحت کنترل آب و هوا برای به دست آوردن رنگ خاکستری خود به پایان رسید در تمام بیماری COVID به پایان رسید. در سال 2020 تولید کننده F-35 لاکهید مارتین موفق به ساخت 123 فروند F-35A شد ، دقیقاً کمتر از تعداد مورد انتظار قبل از 141. قبل از COVID. لاکهید در بیانیه ای اعلام کرد 123مین هواپیمای سال در یک مرکز مونتاژ در ایتالیا ساخته شده و به نیروی هوایی ایتالیا تحویل داده شده است.

“در پاسخ به تأخیر تأمین کنندگان مربوط به COVID-19 ، در ماه مه هدف اولیه تحویل سالانه از 141 هواپیما به 117-123 هواپیما تجدید نظر شد تا از افزایش استراتژیک که باعث افزایش هزینه های تولید و تأخیرهای آینده ایجاد کنید و قطع در سال 2020 ، 74 فروند هواپیمای F-35 برای فروش به ارتش ایالات متحده ، 31 فروند به کشورهای شریک بین المللی و 18 فروند به مشتریان نظامی خارجی تحویل داده شد. “

حتما بخوانید:
لباس مرد عنکبوتی شگفت انگیز خرید ارزان

کیت تقویت لیزر F-35

عکس پرونده - جنگنده مشترک F-35A Lightning II در یک پرواز آموزشی در پایگاه نیروی هوایی Eglin ، فلوریدا ، در تاریخ 6 مارس 2012 پرونده عکس.

عکس پرونده – جنگنده مشترک F-35A Lightning II در یک پرواز آموزشی در پایگاه نیروی هوایی Eglin ، فلوریدا ، در تاریخ 6 مارس 2012 پرونده عکس.
(رویترز / عکس توسط نیروی هوایی ایالات متحده / رندی گون / توزیع)

اگرچه ، البته ، تمام F-35 ها در تگزاس ساخته نشده اند ، اما تاسیسات آنجا دریچه ای برای پیچیدگی ها ایجاد می کند که احتمالاً با یافتن راه هایی برای اطمینان از ادامه تولید در طی بیماری همه گیر COVID همراه است. برای کارگران در تأسیسات می توان تعیین ، آزمایش و دستورالعمل پیروی از پروتکل های ایمنی سختگیرانه را دنبال کرد ، اما چنین اقداماتی ، البته ، خطر را کاملاً از بین نمی برد.

بزرگترین چالش برای طراحی F-35 ، توسعه دهندگان توضیح می دهند ، اطمینان از عملکرد و عملکرد مداوم در میان است فروشندگان کوچکتر به عنوان تامین کننده F-35 کار می کند. بسیاری از ارائه دهندگان امکانات کمتری دارند ، افراد آموزش دیده کمتر و کارمندان کمتری برای سازگاری با شرایط بحرانی دارند. همچنین احتمالاً فضای باز یا پراکنده کمتری برای کار دارند.

“لاکهید مارتین اقدامات پیشگیرانه ای را برای کاهش تأثیر تأمین کننده COVID-19 و موقعیت برنامه برای بهبودی احتمالی با تنظیم برنامه کار کارمندان ، حفظ کارمند متخصص مجموعه مهارت ها و ارائه پرداخت های سریع برای ارائه دهندگان کوچک و آسیب پذیر. لاکهید مارتین پرداخت بیش از 400 تامین کننده F-35 در 45 کشور و پورتوریکو را تسریع کرده است. “

لاکهید در ادامه اعلام کرد که زیرساخت های تولیدی آن در آستانه تأمین نیازها در سالهای آینده است که با توجه به افزایش تقاضای جهانی برای F-35 بیانیه قابل توجهی است.

حتما بخوانید:
سوپاپ در سرسیلندر قرار گرفته است

چگونه هوش مصنوعی ماموریت حمله و ماموریت های بمب گذاری را تغییر می دهد

به عنوان بخشی از کشت گسترش بین المللیکه شامل خریدهای بزرگ F-35 ژاپنی ، اسرائیلی و کره جنوبی است ، از جمله سایر موارد ، نیروی هوایی سلطنتی استرالیا اعلام کرده است که F-35 قبلاً به ظرفیت عملیاتی اولیه خود رسیده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در گزارش لاکهید آمده است: “در حال حاضر ناوگان استرالیا 33 فروند F-35A است و خدمه RAAF تا به امروز بیش از 8780 ساعت پرواز را پشت سر گذاشته اند و بیش از 45 خلبان و 600 نگهدارنده از ناوگان پشتیبانی می کنند.” “بیش از 1200 خلبان و 10 هزار حامی در هواپیما آموزش دیده اند. در 9 کشور هواپیمای F-35 از وطن خود فعالیت می کنند.”

“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و ویرایشگر محافظت شده منافع ملی –

کریس آزبورن سردبیر امنیتی در منافع ملی. آزبورن پیش از این در پنتاگون به عنوان یک متخصص بسیار واجد شرایط در دفتر دستیار وزیر ارتش – تملک ، تدارکات و فناوری خدمت می کرد. آزبورن همچنین به عنوان یک متخصص نظامی پیشرو و زمینی در شبکه های تلویزیونی ملی کار کرده است. او یک متخصص نظامی مهمان در فاکس نیوز ، MSNBC ، کانال نظامی و کانال تاریخ است. وی همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته ادبیات تطبیقی ​​از دانشگاه کلمبیا است.


منبع: router-news.ir