[ad_1]

همین اطلاعات ، وقتی نوبت به اتصال نیروی مهاجم در یک شبکه برای افزایش زمان از سنسور به تیرانداز و سرعت بخشیدن به “شبکه کشتار” می رسد ، به طور فزاینده ای به عنوان یک سلاح تعیین کننده جنگ دیده می شود. این پیش فرض که اغلب به توانایی هوش مصنوعی در جمع آوری ، تجزیه و تحلیل ، سازماندهی و به اشتراک گذاری داده های حساس به زمان متکی است ، ستون فقرات مفهومی برنامه در حال ظهور و کنترل پنتاگون (JADC2) را تشکیل می دهد.

این برنامه و کارهای پیشرفته برای بهبود توانایی تسلیحاتی اطلاعات و شبکه ها ، یکی از معدود مناطق اصلی وزارت دفاع و عمده علوم صنعتی ، فناوری و واحدهای تسلیحاتی مانند Lockheed’s Skunk Works و Raytheon’s Concepts and Technologies Advanced (ACT) است که اخیراً ظهور کرده است. )

تایلندی فیتزجرالد ، سرپرست معاون ACT ، Raytheon Intelligence & Space ، به Warrior گفت که برنامه JADC2 از سازمان خود بسیار مورد توجه قرار می گیرد ، که عمیقا در آزمایش و توسعه الگوریتم های پیشرفته برای پردازش سیگنال ، میکروالکترونیک ، شبکه و خودمختاری غوطه ور است. برای داده ها

جالب توجه است ، در حالی که بیشتر کارهای ACT به سیستم های هدایت سلاح و سیستم عامل های نسل بعدی بزرگ مانند هواپیماها و وسایل نقلیه زرهی مربوط می شود ، اکنون بیشتر تمرکز بر روی پشتیبانی از سیستم های فرعی مانند رایانه ، سیستم های پردازش است. از اطلاعات و سنسورهایی که بیش از حد قبلی یا محدودیت عملکرد طراحی شده اند.

“ATTACK OF SPEED”: همگرایی یک پروژه ارتش و پایان جنگ سریع مونتینا

فیتزجرالد توضیح داد ، دستیابی به موفقیت در کشف و تجزیه و تحلیل اطلاعات ، به دلیل مقیاس و میزان تأثیر آنها بر روی سیستم عامل ، اغلب اگر نه بیشتر ، به همان اندازه تأثیرگذار است. به عنوان مثال ، وی اشاره کرد که چگونه دانشمندان ACT با همکاری دانشگاهی ، یک آشکارساز تابش مایکروویو جدید تولید کردند که 100000 برابر حساس تر از فن آوری های موجود است. اطلاعات حاصل از Raytheon ACT نشان می دهد که فناوری حسگر پیامدهای عمده ای برای ماهواره ها ، رادارها و سیستم های لیزری دارد. در مقاله ریتون آمده است که این سنسور که بولومتر نامیده می شود ، با استفاده از ماده ای به نام گرافن و دستگاهی که “به عنوان سوئیچ نیمه رسانا عمل می کند تا تشعشع مادون قرمز را با سرعت بسیار بالا با حساسیت بسیار بالا تشخیص دهد” به حد اختلاف خود می رسد.

پنتاگون آمریکایی در واشنگتن دی سی ، ساختمانی با نمای هوایی از بالا

پنتاگون ایالات متحده در واشنگتن دی سی ، نمای هوایی
(iStock)

فیتزجرالد توضیح داد ، سرعت توسعه ، كه مهندسان ACT به شدت بر آن تأكید دارند ، مبتنی بر مفهوم تحقیق ، آزمایش و پالایش هنر ممكن است. منحنی یادگیری و مسیر توسعه می تواند با تمایل ماجراجویانه به شکست و به خطر انداختن خطرات اساسی ، به طور دسته جمعی تسریع شود. فیتزجرالد گفت ، این می تواند شامل مناطقی مانند مهندسی دیجیتال باشد ، زیرا شبیه سازی پیشرفته و مدل سازی رایانه ای می تواند پارامترهای عملکرد و مدلهای طراحی را بر روی سیستم عاملهای بزرگ قبل از اینکه موردی ساخته شود ، با دقت تخمین بزند.

مهندسی دیجیتال ، جایی که می توان پیکربندی های فنی رقابتی را قبل از خم شدن فلز تصفیه و تحلیل کرد ، بخشی از دلیل پرواز هواپیماهای نسل ششم نیروی هوایی سالها قبل از برنامه است. در حالی که جزئیات مربوط به هواپیما و هر گونه اطلاعات در مورد تأمین کنندگان شرکت کننده به طور طبیعی ناشناخته است ، نیروی هوایی اعلام کرد که نمونه اولیه نمایش یک جنگنده پنهانکار نسل ششم پرواز کرده است.

تأكید ACT بر پرورش فرهنگ ریسك پذیری كه برای تسریع نوآوری و آزمایش طراحی شده مطابق با استراتژیهایی است كه بطور منظم توسط ارتش و پنتاگون ترسیم شده است. به عنوان مثال ، اخیراً دکتر ویلیام روپر ، مدیر عامل شرکت جذب نیروی هوایی مقاله ای در زمینه مهندسی دیجیتال منتشر کرده و به طور منظم نحوه تغییر سریع چشم انداز کسب از طریق برنامه هایی مانند هواپیمای جدید نسل ششم را ذکر می کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تمام این کارهایی که در وزارت دفاع و صنعت در جریان است ، نیازی به ذکر نیست که محیط خطرناک و سرعت تغییر فن آوری است ، ممکن است یکی از دلایلی باشد که اخیراً ژنرال جان موری ، فرمانده کل فرماندهی آینده ارتش ، به من گفت که این واحد در حال آماده سازی برای جنگ در “میدان نبرد بیش فعال” تا سال 2040 است ، اگر نه زودتر.

تو“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و ویرایشگر محافظت شده منافع ملی –

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر