پنتاگون در حال تولید سلاح های جدید برای جلوگیری از حملات موشکی مافوق صوت “در نزدیکی فضا” است


حمله به سلاح های کشویی مافوق صوت می تواند در امتداد مرزهای بالای جو زمین حرکت کند ، با استفاده از مسیر حرکت و سرعت نزولی اهداف را با نیرویی بی سابقه از بین ببرد.

بنابراین ، مطمئناً بحث در مورد چگونگی بهتر دفاع یا جلوگیری از این نوع حملات موشکی مافوق صوت زیاد است ، تا حدی به این دلیل که آنها منطقه خاصی از جو را اشغال می کنند که حداقل برای حال حاضر برای حسگرها و موشک ها دشوار است. رهگیرها برای رسیدن.

این پویایی ، که اخیراً توسط مایکل وایت مدیر کل امور شخصیت های پنتاگون توضیح داده شده است ، به این معنی است که حملات مافوق صوت در حال حرکت از بالاترین مناطق جو زمین ، آنچه را “بین فضا” خوانده می شود ، به این معنی که آنها برای رسیدن به بسیاری از رادارهای زمینی و دفاع موشکی بسیار زیاد هستند … اما هنوز آنقدر بالا نیستند که رهگیرهای فضایی بتوانند از بین بروند.

وایت اخیراً بر اساس متن پنتاگون به خبرنگاران گفت: “سیستم های دفاع هوایی و سیستم های دفاع موشکی ما به گونه ای طراحی شده اند كه در دو طرف این منطقه عملیاتی نزدیك به فضا كار می كنند.”

“ATTACK OF SPEED”: همگرایی یک پروژه ارتش و پایان جنگ سریع مونتینا

بنابراین پنتاگون در حال حرکت سریع است تا آنچه را که می تواند “شکاف” در دفاع باشد ، از بین ببرد.

تصاویر این هنرمند نشان می دهد که یک موشک مافوق صوت هنگام حرکت در امتداد لبه جو زمین ممکن است چه شکلی باشد.
(Rayton)

“سامانه های پدافند هوایی تا حدود 70،000 فوت به خوبی کار می کنند و به گونه ای طراحی شده اند که دارای رادارهایی هستند که برای تشخیص موشک های کروز در ارتفاع پایین و فراتر از افق آنها قادر به مقابله با تهدیدها هستند – تهدیدهای هواپیما و موشک تا حدود 70 000 پا وی توضیح داد: “سامانه های موشکی بالستیک ما به گونه ای طراحی شده اند که به دنبال رهگیری در وسط مسیر ، رهگیری برون گرمایی موشک های بالستیک هستند و همه عناصر سیستم ما برای این ماموریت طراحی شده اند.”

حتما بخوانید:
طراحی دکوراسیون داخلی مغازه

سلاح های مافوق صوت نه تنها می توانند در ارتفاع 80000 تا 150،000 فوت پرواز کنند ، در نتیجه بالاتر از 70،000 است که وی ذکر کرد ، بلکه وایت گفت که این نوع حمله های مافوق صوت می تواند با “سرعت ثابت” حرکت کند. که ردیابی آنها توسط برخی از سیستم های راداری را دشوار می کند. در حالی که بدون شک سلاح های مافوق صوت سریع حرکت می کنند ، در بسیاری از موارد در چند دقیقه به هدف اصابت می کنند ، طولانی ترین پنجره برای رهگیری ممکن هنگام صعود یا نزول نیست ، بلکه بیشتر آن در بیشتر پروازهای خود در این ارتفاعات خاص در ” فضای نزدیک ».

“چالش با سیستم های مافوق صوت این است که آنها در جو پرواز می کنند ، سرعت های مافوق صوت اجازه می دهد پروازهای طولانی در جو بالایی انجام شود ، بنابراین آنها در محدوده ای پرواز می کنند که بعضی از مردم آن را نزدیک به فضا می نامند ، مثلاً بین 80،000 تا 150 000 پا بدون سرعت های مافوق صوت ، آسانسور کافی برای پرواز در این ارتفاع کم تراکم ندارید. بنابراین سرعت مافوق صوت واقعاً پرواز طولانی را در آنجا امکان پذیر می کند. “

SEA ELECTRONIC WAR بسیاری از حمله های دشمن را متوقف می کند

بنابراین راه حل این نوع وضعیت تاکتیکی چیست؟ چندین چیز به ذهن خطور می کند ، شاید اولین مورد ممکن است فکر اولیه “ابرقهرمان در مقابل ابرقهرمان” باشد. چرا سیستم های مافوق صوت محافظ ایجاد نمی شود که توانایی سفر در این مناطق غیرقابل دسترسی را داشته باشد؟ این نوع رویکرد می تواند از قابلیت های پیشرفته تشخیص هوش مصنوعی با سرعت بالا استفاده کند که تشخیص در میلی ثانیه را تسهیل می کند تا رهگیر سرعت مافوق صوت را برای برخورد و از بین بردن یک مهاجم هدایت کند. شاید حسگرهای ماهواره ای بتوانند به طور فزاینده ای سلاح های مافوق صوت را ردیابی کنند و در حالت ایده آل به عنوان ماکت یا “گره” رهگیری رهگیرها عمل کنند.

حتما بخوانید:
سوئیس در حال آماده سازی خرید F-35 است

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هر نوع رهگیری که قادر به از بین بردن شخصیت های فرعی باشد ، طبیعتاً باید سریعتر حرکت کند و ممکن است چابک تر از رهگیر فضایی باشد که برای حذف ICBM طراحی شده است. هدف قرار دادن قسمت عمده ای از پرواز یک وسیله نقلیه کشویی در هوا ممکن است بهترین رهگیری را ایجاد کند ، شاید نیاز به انواع جدیدتر رهگیرهای سریعتر و نزدیک به فضا را تشویق کند.

– کریس آزبورن سردبیر Warrior Maven و سردبیر دفاعی National National است –


منبع: router-news.ir