پنتاگون در حال تولید سلاح های مافوق صوت خودران ، “خودمختار” است


پنتاگون در صدد طراحی سلاح های مافوق صوت خودآموز با سطوح ظهور خودمختاری است تا به سرعت مسیر را در هنگام پرواز تنظیم کند ، با اهداف در حال ظهور سازگار شود ، از تهدیدات دفاعی جلوگیری کند و به اصطلاح “زنجیره کشتار” را تسریع کند.

البته ، مردم تصمیمات لازم را برای فرماندهی و کنترل در هنگام استفاده از نیروی کشنده ، مطابق با آموزه موجود پنتاگون ، اما اجازه دادن به موشک ها می گیرند سفر با مافوق صوت سرعتهای استفاده شده توسط سنسورهای پیشرفته و فناوری هدف گیری می تواند به عنوان مثال این امکان را برای حمله فراهم سازد تا به سرعت با مقاومت دشمن سازگار شود ، رهگیر نزدیک را از بین ببرد یا حتی مسیر خود را تغییر دهد تا مانعی برای حمله نداشته باشد.

این نوع تمرکز فنی ، که توسط مدیر ابرقراری پنتاگون ، مایکل وایت ذکر شده است ، سعی در ایجاد خودمختاری در حال پیشرفت سریع دارد.

وایت طبق گزارش رونوشت پنتاگون به خبرنگاران گفت: “بنابراین شما می توانید در مورد خودمختاری و ابرشخصیت ، که در نحوه رانندگی یکپارچه است ، و کارهایی که می توانید با این وسایل نقلیه انجام دهید ، فکر کنید.”

PENTAGON سلاح های حسگر جدیدی را برای جنگ فضایی ایجاد می کند

این نوع فناوری از قبل به طور عمده به عنوان حسگر و سیستم های هدایت فعال شده توسط الگوریتم های پیشرفته رایانه ای می تواند اشیا moving در حال حرکت را شناسایی کرده و به آنها کمک کند تا به هواپیماهای بدون سرنشین ، هواپیما و حتی برخی از سیستم های تسلیحاتی در پاسخ به اطلاعات تهدید ، سرعت خود را تغییر دهند. به عنوان مثال ، موشکهای Tomahawk اکنون می توانند از فناوری رهگیری پیشرفته و پیوندی برای انتقال اطلاعات پرواز در پرواز برای از بین بردن اهداف متحرک در دریا استفاده کنند. این پیشرفت که از طریق دریای تاکتیکی نیروی دریایی انجام می شود توماهاوک برنامه ، گزینه های حمله را به طور گسترده تغییر می دهد فرماندهان در دریا با افزایش برد و دقت در حمله به کشتی های دشمن. به عنوان یک پسوند ، موشک نیروی دریایی SM-6 این برنامه اکنون با به روزرسانی های نرم افزاری طراحی شده است که به یک جستجوگر حالت دوگانه اجازه می دهد تا پینگ الکترومغناطیسی خود را به جلو بفرستد تا اهداف در حال تغییر را تشخیص دهد.

برداشت هنرمند از سلاح های مافوق صوت.
(Rayton)

حتما بخوانید:
مطالعات فوق برنامه کلید موفقیت دانش آموز است

چرا بعضی از این سیستم های هدف گیری را نمی توان با سلاح های مافوق صوت که با سرعت بسیار بالاتری حرکت می کنند سازگار کرد؟ به نظر می رسد پاسخ این است که احتمالاً ممکن است باشد ، که ممکن است دلیل وایت اصرار وایت بر ادغام خودمختاری بیشتر در شخصیت های شخصی را توضیح دهد. کتابچه راهنمای مهندسی و فناوری جستجو قادر به کار با این سرعت ها می تواند چالش های فنی ایجاد کند ، زیرا فن آوری سنسور مجبور است هنگام حرکت با پنج برابر سرعت صدا ، جایی که درجه حرارت بالا می تواند عملکرد فنی را با مشکل روبرو کند ، با موفقیت کار کند. همچنین ، با چنین سرعت سریع جنگ ، سلاح های مافوق صوت خودمختار به سرعت پردازش رایانه ای بسیار سریعتر متکی خواهد بود که در آن سیستم های فنی می توانند بر حسب میلی ثانیه محاسبات را انجام دهند.

علاوه بر دستورالعمل های حمله خودکار ، وایت همچنین بر نقش خودمختاری هنگام “محافظت در برابر ابرقهرمان های دشمن” تأکید می کند ، به این معنی که الگوریتم های پیشرفته می توانند برای مواردی مانند ماهواره یا موشک رهگیر استفاده شوند. با توجه به این موضوع ، وایت به کار مداوم با آژانس دفاع موشکی برای پالایش و بهبود دفاع جدید اشاره کرد. این می تواند در استفاده از الگوریتم های پیشرفته برای رهگیرهای وسیله نقلیه اعمال شود ، که به طور فزاینده ای قادر به شناسایی طعمه ها و اقدامات متقابل تهدیدهای واقعی هستند. به احتمال زیاد چندین روش جدید برای همگام سازی سنسورهای ماهواره ای با فناوری درحال ظهور کشتار خودرو وجود دارد ، زیرا توانایی فنی در ردیابی تهدیدات متعدد پیش رو از چندین سال پیش وجود داشته است و پنتاگون به سرعت و فشرده در تلاش است تا توانایی نظارت بر ماهواره را گسترش دهد.

حتما بخوانید:
بررسی کرم لایه بردار لوکاسید 0.05% برای درمان جوش ، لک و چروک

“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و دبیر دفاع منافع ملی –


منبع: router-news.ir