پنتاگون گفت: هواپیماهای بدون سرنشین می توانند در یک جنگ “قطع” شبکه متروک ، مأموریت های خود را انجام دهند


مزایا و مزایای هواپیماهای بدون سرنشین زیردریایی ، سطحی و هوایی بیش از حد قابل ذکر نیست ، زیرا با افزایش سریع سرعت خودمختاری رایانه ای و فعال شده توسط هوش مصنوعی ، باز تعریف سریع جنگ های فعلی و پیش بینی شده آینده ادامه می یابد. و اما یک ویژگی جالب و فوق العاده مهم ، البته کمتر شناخته شده وجود دارد که توسط سطح پیشرفته خودمختاری ارائه می شود – افزایش توانایی برای ماموریت های کامل اگرچه شبکه ها در اثر حمله دشمن گیر ، قطع و یا غیرفعال می شوند.

“همه نیروها باید بپذیرند که وقفه ایجاد شود. بنابراین فرماندهان ستاد مشترک ارتش ، ژنرال ارتش مارک میلی در گفت: گزارش از SeaPower مجله

استراتژی عملیات توزیع نیروی دریایی نیروی دریایی خواستار افزایش سریع مأموریت های گسترش فضای جنگی پراکنده ، تفکیک شده ، استفاده از سنسورها و آتش سوزی های دوربرد و البته افزایش قابلیت زنده ماندن است. پراکنده اما بهم پیوسته نیروی دریایی می تواند در دامنه وسیع تری از حمله فعالیت کند ، در حالی که از تراکم کمتری برخوردار است و به طور بالقوه در مقابل آتش ورودی دشمن آسیب پذیر است. همه اینها بخشی از دلیل رسیدن “نقطه هدف” ناوگان است 500 کشتی شامل عملیات حداکثر 250 هواپیمای بدون سرنشین ، که عمدتا توسط استقلال گسترده تقویت می شود. انگیزه یا موفقیت این نوع وضعیت عملیاتی به شدت به یک “شبکه” موثر و جامع متکی است.

ارتش سیستم کنترل مخزن را با کنترل مجدد آتش بهبود می بخشد

هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی Predator بر فراز میدان هوایی قندهار ، جنوب افغانستان پرواز می کند ، یکشنبه ، 31 ژانویه 2010 - پرونده عکس.

هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی Predator بر فراز میدان هوایی قندهار ، جنوب افغانستان پرواز می کند ، یکشنبه ، 31 ژانویه 2010 – پرونده عکس.
(AP Photo / Kirsty Wigglesworth)

حتما بخوانید:
هدرز موتور B3 (پراید قدیم) - سام تیونینگ

با این حال ، شاید نه به طور کامل ، زیرا استقلال همچنین می تواند به حفظ عملکرد در صورت اختلال در شبکه ها کمک کند ، همانطور که Millie توصیف می کند. حمله از پیش سفارش شده به نظر می رسد که حتی اگر توانایی دریافت داده های زمان واقعی از طریق شبکه های مختلف جنگی از بین رفته باشد ، این ماموریت ها می توانند ادامه داشته باشند. به عنوان مثال ، كشتی های بدون سرنشین بدون سرنشین كه در جستجوی مین ها هستند ، ممكن است در حین استفاده از آنها به جستجوی مین ها ادامه دهند. فناوری رایانه برای فهرست اطلاعات مهم برای هرگونه تلاش نظامی.

همچنین ، با تکیه بر الگوریتم های پیشرفته که امکان خودمختاری را فراهم می کنند ، هواپیماهای بدون سرنشین می توانند اهداف یا حتی نیروهای دشمن را شناسایی کرده و به آنها پاسخ دهند ، مسیر را به طور خودکار هدایت می کنند تا از موانع جلوگیری کنند یا هنگام ظهور اطلاعات جمع کنند ، در غیر این صورت نیروی دشمن شناخته نشده جنبش. هنگامی که تصمیم گیرندگان مجبور به “کنترل از راه دور” یا کنترل از راه دور هیچ مانوری نیستند ، زیرا نسل های جدید استقلال به سیستم های بدون سرنشین اجازه می دهند طیف وسیع تری از عملکردها را بدون دخالت انسان انجام دهند ، برای ادامه در صورت به خطر افتادن دستور و کنترل.

این ممکن است یکی از دلایلی باشد که داشتن کشتی های بیشتر ، چه سرنشین و چه بدون سرنشین ، می تواند یک مزیت را فراهم کند ، زیرا ابزار بیشتر است شبکه به نقطه اگر برخی از اتصالات در اثر حمله غیرفعال شوند ، عملیات می تواند بین برخی از گره ها ادامه یابد.

حتما بخوانید:
قیمت گوشی های شیائومی لیست قیمت امروز - گندم

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مبحث Millie همچنین به آگاهی فزاینده مبنی بر اینکه شبکه ها نه تنها سخت می شوند بلکه با افزونگی داخلی کار می کنند نیز صحبت می کند ، زیرا احتمال از بین رفتن یک یا چند فناوری شبکه در لایه حمل و نقل بسیار زیاد است. جنگ برای قدرت. می توان GPS را انکار کرد ، ارتباطات رادیویی را گرفتار کرد و برنامه های راداری الکترونیکی را نیز از بین برد ، با وجود همه عوامل اصلی منطقی برای Millie توضیح می دهد که ایالات متحده باید برای جنگ آماده شود ، مثل اینکه یک یا چند مورد سیستم های اصلی شبکه آنها “بریده می شود”. خودمختاری می تواند کمک کند.

“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و ویرایشگر محافظت شده منافع ملی –


منبع: router-news.ir