چرا Google می تواند عکس ها ، فیلم ها و موارد دیگر شما را حذف کند


گوگل ، غول جستجوی اینترنت که با یک دادخواست ضد انحصاری از وزارت دادگستری دولت ترامپ روبرو است ، در حال توزیع خدمات رایگان به کاربران از سرویس های معروف ایمیل و ذخیره عکس است.

این شرکت مستقر در مانتین ویو ، کالیفرنیا ، این هفته گفت که شارژ تصاویر و فیلم های جدید را بالاتر از حد مجاز آستانه شروع می کند ، تغییری که به گفته گوگل به آن کمک می کند تا با نیازهای روزافزون استفاده همگام شود. که با زنگ خطر توسط خبرهای فنی و وبلاگ ها مورد استقبال قرار گرفت.

کسانی که فضای ذخیره سازی خود را زیر محدودیت اندازه جدید نگه نمی دارند ، هزینه ای پرداخت نمی کنند یا حساب خود را فعال نگه نمی دارند ، خطر حذف محتوا از محصولات Google از جمله Gmail ، Google Drive و عکس ها را دارند – مانند Google Docs ، Sheets ، Slides ، Pictures و Forms.

APPLE ماساژهای جدیدی را کشف می کند که می توانند تقریباً در یک روز کامل به سر ببرند

دیوید لیب ، مدیر محصولات Google Photos ، در توییتر خود نوشت: “برای بسیاری ، این ناامید کننده خواهد بود.” “ما می دانیم. ما مدت طولانی است که با این تصمیم مبارزه می کنیم ، اما فکر می کنیم این تصمیم درستی است.”

این تغییر پس از اول ژوئن 2021 اعمال خواهد شد.

مدیران Google گفتند: “ما قبل از اقدام به حذف هرگونه محتوا چندین بار به شما اطلاع خواهیم داد تا فرصت کافی برای اقدام داشته باشید.” “آسان ترین راه برای فعال نگه داشتن حساب خود بازدید دوره ای از Gmail ، Drive یا Photos در وب یا تلفن همراه است در حالی که وارد سیستم شده اید و به اینترنت متصل هستید.”

در صفحه پشتیبانی Google ، این شرکت به صراحت می گوید که کاربران همچنین می توانند با استفاده از “برنامه رسمی Google” داده های خود را فعال نگه دارند.

حتما بخوانید:
باور غلط درباره "ظروف مسی" ظروف مسی می تواند باعث "مسمومیت شدید" شوند- اخبار اجتماعی تسنیم

برای مدیریت محتوای کاربر ، Google به مدیر حساب غیرفعال اعتماد می کند ، که در صورت غیرفعال بودن حساب برای سه تا 18 ماه می تواند مخاطب را مطلع کند. Mashable روز چهارشنبه اعلام کرد که می توان از این مدیر برای دستور دادن به Google برای حذف داده ها پس از یک دوره خاص استفاده کرد.

Google همچنین ابزارهای جدید Google Photos را برای کمک به کاهش میزان داده ذخیره شده ارائه می دهد ، از جمله یکی که باعث سهولت در حذف عکس های ناخواسته می شود. این شرکت کیفیت بالای نامحدود – وضوح 1080p – ذخیره سازی عکس و فیلم را متوقف می کند. همه پرونده های اضافه شده به Google Photos که بیش از 15 گیگابایت سرویس داده رایگان هستند ، هزینه دریافت می کنند.

کاربران می توانند 100 گیگابایت فضای ذخیره با پرداخت 1.99 دلار در ماه ، از جمله داده های Gmail و Google Drive ، ذخیره کنند. این شرکت دارای ویژگی هایی است که به مدیریت فضای ذخیره سازی کمک می کند و ارزیابی شخصی از میزان فضای کاربران را فراهم می کند.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

طبق TechCrunch ، Gmail ، Photos و Google Drive هر روز بیش از 4.3 میلیون گیگابایت بارگذاری می کنند و گوگل می گوید این تغییرات برای “فراهم آوردن تجربه ذخیره سازی عالی برای همه و همگام شدن با تقاضای روزافزون” مورد نیاز است.

“از آنجا که بسیاری از شما به عنوان عکس خاطرات زندگی خود به Google Photos اعتماد می کنید ، ما اعتقاد داریم این مهم است که نه تنها یک محصول عالی است بلکه می تواند برای مدت طولانی در خدمت شما باشد.” روز چهارشنبه در یک توییت توضیح داد.

حتما بخوانید:
شرکت لباس بچگانه

“برای اطمینان از اینکه این کار نه تنها در حال حاضر امکان پذیر است ، بلکه در طولانی مدت تصمیم گرفته ایم هزینه های اصلی ارائه خدمات (ذخیره سازی محتوای شما) را با ارزش اصلی مورد استفاده کاربران (با دسترسی جهانی و مفید سابقه زندگی او) “، او گفت.

گوگل ، که بخشی از محصولات رایگان را برای جذب کاربران جدید ارائه می دهد ، یکی از سودآورترین شرکت ها در جهان است. درآمد این شرکت در سه ماه منتهی به سپتامبر با 14 درصد جهش به 46 میلیارد دلار رسید ، اگرچه هزینه های عملیاتی باعث کاهش درآمد عملیاتی به 12.6 میلیارد دلار شد.

مدیر عامل شرکت Sundar Pichai ، که بخشی از قدرت خود را به سرویس پخش ویدیوی YouTube YouTube ، محصول ذخیره سازی Google Cloud و فروشگاه برنامه Google Play در طول مصاحبه با سرمایه گذاران اختصاص داده است ، گفت که اطمینان دارد محصولاتش برای مصرف کنندگان مفید است و خوشحال است که ادعای ضد انحصاری وزارت دادگستری را مطرح کند.

شکایت دولت ، گوگل را به مسدود کردن “جاده های اصلی” که کاربران اینترنت برای دسترسی به موتورهای جستجو به آن اعتماد می کنند ، متهم کرد ، تا حدی با الزام Google به موتور پیش فرض میلیاردها دستگاه تلفن همراه و رایانه در سراسر جهان.

این دادخواست در پس زمینه کنترل فزاینده گوگل که ارزش بازار آن 1.2 تریلیون دلار و غول های دیگر در سیلیکون ولی است ، تشکیل شد. دموکرات ها شکایت دارند که شرکت ها رقابت را خفه می کنند ، در حالی که جمهوری خواهان مدت هاست آنها را به سرکوب عقاید محافظه کارانه متهم می کنند ، انتقادی که اغلب توسط رئیس جمهور ترامپ انجام می شود.
منبع: router-news.ir