اطلاعات کامل تر و جزی تر در مورد ساخت بک لینک در یک پست جداگانه در آینده ارسال می شود. این که چه محتوایی خوب است در یک کلام محتوایی که نیاز کاربر را کامل برطرف کند و برای کاربران مفید باشد. لینک طبیعی به لینکی گفته میشود که یک کاربر در اثر رضایت، اعتماد یا قدردانی به سایت شما میدهد. لینک طبیعی یا Natural Link : به لینک هایی گفته می شود که شما خودتان آن ها را به صورت مستقیم و دستی نمی سازید. بعد از یافتن این پست ها فهرستی از بک لینک ها را ایجاد کنید. مهم ترین نکته این است که نباید مستقیم به سایت خودتان لینک دهید. لینک دستی یا Manual Link : لینک های دستی را خودمان برای ارتقا سئو سایت و به صورت مستقیم می سازیم. اشاره دارد. اما سئو خارجی بطور کل موضوع متفاوتی است، در سئو خارجی مسئله ایجاد بک لینک، فعالیت در شبکه های اجتماعی، سئو محلی و موارد این چنینی است.

این پروسه مانند یک دایره و حلقه می باشد که هر یک از موارد بر روی دیگری تاثیر می گذارد. با بررسی این لیست شاید با اسم های عجیبی از وب سایت ها مواجه شوید که هر چه بیشتر آنها را بررسی کنید می بینید که عجیب تر می شوند. این ها چیزی نیست جزء backlink بک لینک ها و سئو خارجی. و اصلا کسی سمت اش نمی رود تا ببیند آیا خوشمزه است یا خوشمزه نیست؟ به این نکته هم توجه داشته باشید که درس سئو، درس ادبیات نیست که شعر و داستان روخوانی کنید و در صورت اشتباه، برگردید و از نو بخونید. همانطور که در قسمت قبلی هم اشاره کردیم. ما برخی از لینک های ورودی غیر طبیعی که توسط گوگل معرفی شده است را تجزیه و تحلیل کرده ایم و سایت هایی که با جریمه گوگل مواجه شده بودند را بررسی کردیم. این رتبه بندی باکیفیت (که با ارزیابی انسانی انجام می شود)، به این صورت است که سایت موردنظر از جنبه های تخصص، اعتبار و اعتماد مورد بررسی قرار می گیرد.

امکان انتقال این محبوبیت از شبکه های اجتماعی به موتورهای جستجو بسیار کم است. موتورهای جستجو از لینک ها برای ارزش گذاری به یک محتوای خاص و یا یک سایت مشخص استفاده می کنند. شما باید تمام توجه خود در شبکه های اجتماعی را بر روی افزایش ارتباط با مشتریان بگذارید و اینکار را با ایجاد محتوای جذاب می توان انجام داد. برای افزایش اعتبار و موفقیت یک وب سایت باید نکات سئو را به خوبی رعایت کرد و مطابق چارچوبها پیش رفت. این سایت ها همیشه منتظر مقالات ارزشمند از طرف کاربران هستند و در مقابل به شما اجازه میدهند لینک خود را در محتوای مقاله قرار دهید. بدون شک همه ما می دانیم که برای تبیلغ یک محتوا، باید ابتدا یک محتوای با کیفیت وجود داشته باشد. اگر 10 سال پیش می خواستید شروع به پیاده سازی سئو برای وب سایت خود کنید، باید محتواهایتان را مملوء از عبارات کلیدی می کردید؛ در این صورت محتوای شما برای عبارات کلیدی بسیار زیادی رنک خوبی می گرفت؛ شاید با خود بگویید که پس تجربه کاربری چه می شود؟

تولید محتوای جدید و مفید و منحصر به فرد که کاربر را به خود جذب کند بهترین اقدام برای سئو است . ساخت بک لینک با استفاده از بازنشر محتوا یکی از بهترین کارهایی است که شما در پروسه سئو سایت تان می توانید انجام دهید. این تحقیقات بازار همه معیارهایی که در رتبهبندی تأثیر دارد را شامل خود کرده است. وب دایرکتوریها معمولا مشاغل را بر اساس بازار هدف، محل و دسته خدمت دستهبندی میکنند و وقتی شخصی از یک دایرکتوری آنلاین استفاده کند، در واقع قسمتی را جستجو میکند که واقعاً به نیازهای او مربوط است و دقیقا همانطوری جستجو میکند که به آن نیاز دارد. هرچه شما بتوانید رای بیشتری برای سایت خود کسب نمایید، گوگل و دیگر موتورهای جستجو به شما اعتبار بالاتری خواهند داد و به هنگام سرچ کاربر، نسبت به کوئری های مد نظر، سایت شما در پیشنهادات اول برای کاربر به نمایش داده خواهد شد.

در این مقاله از مقاله های آموزش سئو به نحوه پاک کردن این بک لینک ها خواهیم پرداخت. میتوانید از بهترین فروم ها برای بک لینک استفاده کنید. اما در اینجا سعی داریم در بهترین لینک های اشاره شده در مقاله بکلینک سازی وبمستر سلام اشاره کرده و تجربیات خود در سئو ۶ را هم به آن بی افزاییم تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید. اگر رتبه گوگل برایتان واقعاً مهم است دریافت بک لینک با کیفیت بهترین ساز و کاری است که برای رسیدن به این هدف می توانید اتخاذ کنید. در موتورهای جستجو هم گوگل اینطوری هست که، اگر سورس تمیزی را نبیند و موارد فنی درست اجرا نشده باشد؛ اصلا نمی آید ببیند که این آش چی هست و اصلا چه مزه ای دارد. تمرکز SEO Off Page در درجه ی اول در به دست آوردن لینکه خارجیه (لینک هایی که از سايتهای ديگر به سايت شما اشاره میکنن) سپس با استفاده از روشهايی که در خارج از وب سايت انجام میشه، به بهينهسازی موتورهای جستجو میپردازه. در واقع در سئو کلاه سیاه، هدف بیشتر افزایش رتبه ی وبسایت در موتورهای جستجو است و هیچ تمرکزی روی کاربران وبسایت وجود نداره.

در سئو خارجی هدف ما این است که این محتوا را به مخاطب عرضه کنیم. در زمستان کجا سفر کنیم؟ پیش از این ، تکنیک های SEO در پیوندهای لینک PBN برخی از وب سایت ها و وبلاگ های اصلی هستند که به وب سایت ما پیوند دارند ، و مزایای آن از معنای کلمه پول در وب سایت ناشی می شود. اما شاید بپرسید اگر در فروم ها و انجمن ها اقدام به ساخت بک لینک کنید ممکن است با جریمه گوگل روبرو شوید؟ اگر یک کسب و کار محلی دارید سئو محلی یک ضرورت برای شما است. شما این کار را انجام میدهید زیرا محتوای آنها به محتوای شما مربوط است یا برای مخاطبان مفید است و به پشتیبانی از مقاله شما کمک میکند. در هجدهمین مرحله از آموزش سئو خارجی سایت باید عرض کنیم محتوای تصویری و گرافیکی به شما این امکان را میدهد که کار خود را جذاب تر کنید. باید توجه داشته باشید که سیاست های دریافت بک لینک به کلی تغییر کرده است.

1. سوشیال مدیا Social Media: فعالیت در شبکه های اجتماعی متنوعی که این روزها بسیار در زندگی روزمره کاربرد دارند. اما فرصتی که شبک های اجتماعی برای ارتباط برقرار کردن با مخاطب بلقوه و مشتریان سایت به شما می دهد را نیز نباید فراموش کرد. در این بین همیشه عده ای هستند که به دنبال میانبر و راه های کوتاه و کم هزینه برای بهینه سازی وب سایت خود هستند. چرا که با بازایابی محصولات تولید شده هزینه ای که بابت بازاریابی می پردازید به صورت مستقیم منجر به افزایش نرخ تبدیل سایت شما خواهد شد. اگریک شاگردی نزد من بیاد و بگه رتبه کنکور پارسال من 50000 بعد از یک سال که با من کلاس خصوصی برمیداره و حدود سی میلیون هزینه میکنه من بعد از یک سال رتبه اون رو به 45000 برسونم به نظر شما من کار مهمی کردم؟ امروزه گوگل برای جلوگیری از روش های سئو کلاه سیاه ابزار مختلفی را طراحی و اجرا کرده، و هرگونه کار خلاف قوانین گوگل می توانند منجر به پنالتی شدن سایت شود. با نوشتن پست مهمان در وبلاگ ها یا سایت های مرتبط با حوزه کاری شما، میتوانید یک لینک بسیار معتبر دریافت کنید و ترافیک خود را افزایش دهید این کار موجب افزایش رتبه شما در گوگل نیز خواهد شد.

حالا که این ها پخت و توانستیم داخل کاسه نیاز به متخلفاتی به یک چیزهایی که آن آش را خاص می کند و بهترش می کند. بدون توجه به اینکه شما یک سایت انتشار ویدئو رایگان را اداره می کنید و یا یک سایت فروشگاهی را مدیریت می نمایید، هدف نهایی شما از ایجاد سایت و سئو کردن آن افزایش مخاطبان سایت است. الف- وبسایت یا وبلاگی را در زمینه کاری خود پیدا کنید که به خدمات ارائه شده توسط شما علاقمند باشد. با این تعریف بنظر می رسد که سئو خارجی بخش اعظمی از خواسته تمام مدیران سایت ها در تمام زمینه ها باشد. معمولا Social Bookmarking برای ایجاد فهرست منابع آموزشی و اشتراک گذاری در زمینه مورد علاقه کاربران استفاده می شود. به این صورت، چنین بوک مارکهایی توسط افراد دیگر به اشتراک گذاشته میشود. اطلاعات آماری و مقایسه با رفتار سایت های دیگر به گوگل امکان میدهد تا سلامت سایت شما را تایید کند. الگوریتم های گوگل محتوا و لینک های سایت شما را بررسی می کنند و در صورتی که متوجه شوند شما به دنبال رشد غیرطبیعی سایت خود هستید، شما را پنالتی می کنند. کامنت گذاری زیر مطالب شما، نقد و بررسی در سایت ها و شبکه های مجازی و …

ایندکسر