چگونه فناوری صفحه انقلابی می تواند نیروها را از آسیب ها نجات دهد و هزینه های دفاع را کاهش دهد


در حال حاضر ، بیش از 55000 سرباز آمریکایی – که توسط زخم ها و جراحات نظامی لرزیده اند – غیر قابل استفاده تلقی می شوند.

در سال 2018 ، بیش از نیمی از سربازان دچار نوعی ضربه فیزیکی شده اند – بیش از 70٪ آنها به عنوان اسکلت عضلانی – میکروترومایی (اندام تحتانی) و یا آسیب دیدگی ناشی از “استفاده بیش از حد” تشخیص داده شده اند.

و علاوه بر شکافی که در عرصه دفاع و امنیت ایجاد می کند ، هزینه های پزشکی مرتبط با بیماری MSK در تمام شاخه های نظامی بیش از 575 میلیون دلار در سال برای مودیان ایالات متحده هزینه دارد.

تفنگداران دریایی ایالات متحده با استفاده از سیستم علمی

تفنگداران آمریکایی با استفاده از سیستم علمی اسپارتا به مدرسه آموزش پیاده نظام غرب در MCB Camp Pendleton ، کالیفرنیا منتقل شدند. (با مجوز از Sparta Science)

اما در تلاش برای حل بن بست و كاهش هزینه ها ، وزارت دفاع برای شناسایی نقاط مشكل احتمالی برای پیشگیری از بیماری های آینده ، حفظ فرسایش و افزایش ، به یك نیروی جدید و فن آوری یادگیری ماشین – از Sparta Science – روی آورده است. تناسب اندام.

این فناوری قبلاً توسط تفنگداران دریایی ، ارتش و نیروی هوایی پیاده سازی شده است. قانون گذاران اخیراً آن را در قانون اجازه دفاع ملی مجلس نمایندگان 2021 (NDAA) ، که سیاست های سالانه و اولویت های بودجه پنتاگون را تعیین می کند ، برجسته کردند.

آمریکا برای اولین بار در یک آزمایش موفق ICBM را در فضایی از جنگ شلیک کرد

“این فن آوری ها می توانند اطلاعات دقیق و به روز در مورد وضعیت جسمی هر فرد خدمتی و برنامه های تناسب اندام شخصی برای هر کارمند فراهم کنند تا به حداقل آسیب ها در هنگام جنگ کمک کنند ، بنابراین آمادگی جسمانی و چرخه زندگی نظامی کارمندان افزایش می یابد. in the service ”، نسخه 2021 خانه NDAA خوانده شده است. ” [House Armed Services] کمیته خاطرنشان می کند که برخی از عناصر ارتش وجود دارد که قبلاً از این فناوری برای افزایش آمادگی ، کاهش آسیب ها و جلوگیری از هزینه های قابل توجه مرتبط با آسیب های غیر ضروری استفاده کرده اند. “

حتما بخوانید:
باربری تهران نو - تجربه یک اسباب کشی رویایی با اتوبار در محدوده تهران نو

اگر سنا متن نهایی NDAA را تصویب کند ، وزیر دفاع مجاز خواهد بود تا سپتامبر سال آینده گزارشی درباره استفاده و تأثیر این فناوری به کنگره ارائه دهد. این گزارش همچنین باید کاهش ساییدگی و پارگی حاصل از این فناوری را مشخص کند و اینکه کدام یک از سرویس ها مسئول اجرای برنامه های آموزشی سفارشی توصیه شده با استفاده از این ابزار هستند.

“شناسایی و هزینه های مربوط به جنگنده های نظامی که نمی توانند اعزام شوند ، بیشتر از همه زمان است. با عدم اطمینان و کاهش بالقوه بودجه ، وزارت دفاع دیگر نمی تواند هزینه های دارایی های غیر قابل استقرار ما را نادیده بگیرد.” فیل واگنر ، مدیر عامل و بنیانگذار Sparta Science ، به فاکس نیوز گفت. “کنگره این موضوع را تصدیق کرد و گام مهمی برای جلوتر از آن برداشت.”

بنابراین دقیقاً چگونه کار می کند؟

سربازان در صفحات فلزی 30 کیلوگرمی تحت یک توالی حرکات قرار می گیرند. سپس این نرم افزار بلافاصله آسیب پذیری های آسیب را شناسایی می کند. سپس متخصصان تناسب اندام و پزشکی را به تدوین برنامه های خاص جهت کاهش مشکلات مستعد مشکلات سوق می دهد.

سرلشکر (عقب نشینی) مالکوم فراست ، یک ژنرال دو ستاره بازنشسته که به عنوان ژنرال فرمانده در مرکز آموزش های اولیه نظامی بود ، توضیح داد: “یک نفر. سه اسکن. 3000 امتیاز داده در ثانیه جمع آوری شده. نتایج در زمان واقعی.” “با ترکیب داده های فردی در سراسر صنایع ، بخش ها و مرزهای بین المللی ، ما تیم ها ، سازمان ها و آژانس های دفاعی را فراتر از راه حل های آموزش جهانی حرکت می دهیم. این ضریب نیروها است.”

چگونه میلیاردها خطای مفرط در جنگ افغانستان مستی کرده ایم

پنتاگون آمریکایی در واشنگتن دی سی ، ساختمانی با نمای هوایی از بالا

پنتاگون ایالات متحده در واشنگتن دی سی ، ساختمانی با نمای هوایی از بالا
(iStock)

حتما بخوانید:
راهنمای چنگیزخان برای لباس بچگانه Excellence

به گفته واگنر ، در برخی از بخشهای نظامی – پس از دو هفته استفاده – مشخصات MSK آنها در حال حاضر بیش از 75 درصد کاهش یافته است.

“اساساً ، آن دسته از جنگجویان نظامی که نمی توانند اعزام شوند ، اکنون سالم هستند و می توانند مستقر شوند. آنها همچنین متوجه کاهش جراحات” بزرگ 4 “خود شده اند ، به ویژه آسیب دیدگی در قسمت کمر ، شانه ها ، زانوها و مچ پا.” او توضیح داد. “سرانجام ، (فناوری صفحه نیرو) به فرماندهان این امکان را می دهد تا آستانه های مختلف خطر را بر اساس آستانه های جراحت خاص جنسیت و شغل خاص درک کنند. به عنوان مثال ، خطر آسیب کمر برای یک سرباز زره پوش کاملا متفاوت است. به یک سرباز پیاده نظام. “

علاوه بر مشارکت با ارتش ، نیروی هوایی ایالات متحده ، نیروی دریایی و فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده ، از فناوری Sparta نیز توسط تیم های مختلف در برنامه های ورزشی MLB ، NFL ، NBA و عمده NCAA استفاده می شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فراست همچنین تأكید كرد كه پس از 20 سال جنگ و “تقریباً غفلت از علوم بهداشتی در همان دوره” ، سطح آمادگی ارتش آمریكا برای آموزش بدنی در پایین ترین سطح تاریخی است و درجه سایش به طور مداوم در حال افزایش است – اما آینده روشن تری وجود دارد .

فراست افزود: “وزارت دفاع و اداره جانبازان باید هم اکنون برای افزایش آمادگی نیرو ، کاهش سایش و از همه مهمتر حفظ تناسب اندام مادام العمر فردی برای کارمندان و پیشکسوتان ما اقدام کنند.” “اثر خالص کاهش سایش و سطح بالاتر آمادگی واحد است. این نوع موفقیت در ارتش ایالات متحده منجر به مراقبت بهتر از کارمندان ما در طول کار آنها و میلیون ها پس انداز دلار ، اگر نه میلیاردها دلار شود. مودیان مالیات. “


منبع: router-news.ir