چگونه می توان همه مواردی را که Google برای شما دنبال می کند مشاهده و حذف کرد


یک دقیقه تصور کنید کل سابقه جستجو برای همه باز است. این یک فکر ترسناک است ، نه؟

گذشته از سeriesالات ناجور ، مواردی وجود دارد که شما هرگز به دلیل کاملاً متفاوتی نباید آنها را با Google جستجو کنید. این می تواند شما را در برابر کلاهبرداری و بدافزار کاملاً باز کند. برای جلوگیری از هفت کلمه جستجوی مخاطره آمیز ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

و سپس مواردی وجود دارد که شما ترجیح می دهید در دسترس جهانیان نباشد. در اینجا نحوه حذف خانه خود از نمای خیابان Google وجود دارد.

اگر تا به حال فکر کرده اید که Google چه رازهایی درباره شما می داند ، در اینجا فرصت پیدا کردن این فرصت را خواهید یافت. در اینجا یک راه سریع برای دیدن دست اول وجود دارد.

آماده شوکه شدن

ابتدا مطمئن شوید که به سیستم حساب Google خود وارد شده اید. اگر از Chrome استفاده می کنید و عکس یا عکس اصلی خود را در گوشه بالا سمت راست مشاهده می کنید ، ایده خوبی است که شروع به کار کنید. در غیر این صورت ، به myaccount.google.com بروید و وارد سیستم شوید.

سپس ، یک برگه جدید در مرورگر خود باز کنید و “تنظیمات Google Ad” را جستجو کنید.

بر روی اولین نتیجه ظاهر شده کلیک کنید. با این کار به صفحه شخصی سازی تبلیغات خود می روید. این یک لیست طولانی از آنچه Google در مورد شما “می داند” و موضوعاتی که شرکت فکر می کند بیشتر به آنها علاقه دارید نشان می دهد.

احتمالاً ده ها نتیجه خواهید دید. یک جستجوی سریع می تواند نشان دهد که شما نسبت به خانواده سلطنتی یا حتی چیزهای مبهم تری به عنوان وسایل مدرسه وسواس دارید.

فرضیات گوگل همیشه درست نیستند. نتایج من را بگیرید گوگل فکر می کند من بچه ، مرد ندارم و موسیقی هوی متال را دوست دارم. اما در میان این سه ضربه ، گوگل آن را با تکنولوژی ، جت و چای میخکوب کرد.

مرتبط: بیمار از ردیابی؟ از این گزینه های Google برای جستجو ، نامه و سایر موارد استفاده کنید.

با یک کلیک سفارشی کردن تبلیغ خود را متوقف کنید

اکنون که قسمت سرگرم کننده (یا آزار دهنده) به پایان رسیده است ، وقت آن رسیده که به کار خود بپردازید. این اطلاعات شخصی از همه جستجوهایی که انجام داده اید ، پیوندهایی که روی آنها کلیک کرده اید ، فیلم های YouTube که مشاهده کرده اید ، مقالاتی که خوانده اید و موارد دیگر تشکیل شده است.

حتما بخوانید:
هنر بیان نقطه کور زندگی مردم

شما ممکن است لیست خود را اسکن کرده باشید و از دیدن انحراف Google در رابطه با علایق شما لذت ببرید. یا شاید آنها بیش از حد برای پول راحتی بودند.

با یک کلیک می توانید سفارشی سازی تبلیغات را در بالای صفحه تنظیمات Google Ad خود خاموش کنید. برای گسترش یک قسمت دیگر ، حتماً روی Advanced کلیک کنید. در اینجا می توانید به Google اجازه دهید یا از داده های “وب سایت ها و برنامه هایی که با Google شریک هستند” استفاده کند تا بیشتر آنچه را در وب می بینید سفارشی کند.

همچنین می توانید درباره اینکه چرا جزئیات خاصی به حساب شما وارد شده بیشتر بدانید.

روی یک علاقه یا کد جمعیتی کلیک کنید تا یک پنجره بازشو را بدست آورید که کمی بیشتر در مورد اینکه چرا بخشی از حساب شما است اطلاعات بیشتری به شما می دهد. “حذف” را انتخاب کنید تا با حذف برچسب از حساب خود ، این گروه جمعیتی به طور کامل حذف شود.

مرتبط: یک حرفه ای باشید و این پنج نکته سریع و آسان را برای نتایج بهتر جستجوی Google امتحان کنید.

داده های خود را حذف کنید

اگر سفارشی سازی تبلیغات را خاموش کرده اید ، انتظار نداشته باشید که دیگر تبلیغات را مشاهده نکنید. این بدان معنا نیست که شما داده های خود را به طور کامل از پایگاه داده های Google پاک کرده اید.

برای انجام این کار ، باید بیشتر به تنظیمات حساب Google خود بروید. ما یک راهنمای گام به گام داریم که به شما نشان می دهد چگونه می توانید همه چیز را حذف کنید.

البته اولین قدم پاک کردن سابقه فعالیت و جستجو است.

  • به myaccount.google.com بروید و وارد سیستم شوید. روی مدیریت حساب Google خود کلیک کنید.
  • کلیک کنید داده ها و شخصی سازی خود را مدیریت کنید ، تحت حریم خصوصی و شخصی سازی واقع شده است.
  • در زیر صفحه کنترل فعالیت ، نشانک ها را در کنار آن مشاهده خواهید کرد ردیابی فعالیت شبکه و برنامه ، سابقه مکان ، و سابقه YouTube برای تنظیم تنظیمات ، روی هر یک کلیک کنید. برای جلوگیری از پیگیری بیشتر می توانید آنها را خاموش کنید.
  • در بخش کنترل های فعالیت ، کلیک کنید فعالیت من تحت فعالیت و برنامه.
  • روی منویی که در نوار کناری سمت چپ ظاهر می شود کلیک کنید حذف فعالیت از. انتخاب کنید که چه مدت قبل می خواهید سابقه خود را از فهرست بازشو حذف کنید. کلیک حذف برای تایید.
حتما بخوانید:
خرید کاندوم | بهترین کاندوم تاخیری | خریدی راحت راحت راحت

این تنها آغاز است. برای حذف سایر مواردی که Google می داند ، باید روی آن ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

آیا شما به یک دست با یک کامپیوتر کند ، س ONالاتی در مورد تلفن هوشمند یا مشکلی با نرم افزار نیاز دارید که نمی توانید تخریب کنید؟ س questionsالات فنی خود را برای پاسخهای خاص من و سایر متخصصان فنی ارسال کنید. از انجمن پرسش و پاسخ من بازدید کنید و اکنون از کمک فنی بهره مند شوید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای پیدا کردن او در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. می توانید نمایش کیم کماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و نکاتی درباره سبک زندگی دیجیتال امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها را منتشر می کند. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.


منبع: router-news.ir