کشتی جنگی ساحلی دریایی اکنون برای حمله موشکی Hellfire مسلح شده است


اگر هلی کوپترهای دشمن ، هواپیماهای نظارتی یا هواپیماهای بدون سرنشین مسلح هنگام حمله در حالی که بر فراز ناو جنگی دریایی ساحلی در محدوده هایی به ظاهر غیرقابل دسترسی برای توپ کشتی نصب شده روی عرشه مانور می دهند ، فرماندهان ممکن است با چالش تعیین بهترین ها روبرو شوند سریعترین و مثرترین روش ضد حمله.

اکنون وارد موشک عرشه Hellfire LCS شوید ، مدتها در دست ساخت و آزمایش موفقیت آمیز کشتی ، که می تواند تهدیدات هوایی را در دامنه های تا چندین کیلومتر بالاتر یا موازی سطح اقیانوس هدایت و “از بین ببرد”. آتش جهنم ، مجهز به طیف گسترده ای از “انرژی” یا مواد منفجره ، می تواند در غیر این صورت حملات هوایی دشوار دشمن را انجام دهد.

با توجه به این واقعیت ، نیروی دریایی ایالات متحده به سرعت در حال پیگیری تلاش های گسترده برای مسلح کردن ناوگان کشتی های LCS خود به سلاح های Hellfire روی عرشه است که گزینه های جدید ، بردها و تاکتیک های جدیدی را برای حمله دریایی ارائه می دهد.

در حالی که LCS هیچ سیستم پرتاب عمودی ندارد ، مقامات نیروی دریایی به Warrior گفته اند كه Hellfire می تواند از جعبه های زیر سطح كشتی شلیك كند. این سلاح سالها به عنوان موشک حمله بالگرد آزمایش شده است و در سالهای اخیر برای کاربردهای اضافی مانند مأموریت های ضدهوایی به زمین مورد استفاده قرار گرفته است. Longbow Hellfire برای تعیین هدف خود می تواند از احساسات موج میلی متر در همه شرایط آب و هوایی ، هدف گیری لیزری نیمه فعال یا اندازه گیری اینرسی استفاده کند.

حتما بخوانید:
مراقب این طرح عظیم چند میلیون دلاری برای سرقت تلفن همراه و حساب رسانه های اجتماعی خود باشید

SEA ELECTRONIC WAR بسیاری از حمله های دشمن را متوقف می کند

اگرچه سلاح خاصی برای حمله فراتر از افق نیست ، اما برای مثال Hellfire می تواند از رنگ آمیزی لیزر یا تعیین توسط هواپیماهای بدون سرنشین یا هلی کوپتر برای روشن کردن اهدافی مانند کشتی های دشمن در حرکت استفاده کند.

کشتی های جنگی ساحلی USS Independence (LCS 2) چپ و USS Coronado (LCS 4) که در اقیانوس آرام در حال حرکت هستند – پرونده عکس.
(عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارشد ارتباطات جمعی کیت دیوینی / منتشر شده)

به عنوان راهی برای تحقق همه اینها ، نیروی دریایی 12 ماژول ماموریت Surface-to-Surface Mission (SSMM) را برای LCS به عنوان راهی برای مسلح کردن کشتی ها برای حمله هماهنگ خریداری کرده است. یک مقاله جالب در مجله SeaPower ، که از استقرار SSMM در USS Detroit در سال 2019 خبر می دهد ، می گوید که هر موشک در مجموع 24 موشک را حمل می کند.

“نمونه اولیه پرتاب توانایی دفاع در برابر Craft Attack Craft / Fast Inshore Attack Craft را نشان می دهد. در طی یک آزمایش ، یک موشک از شش موشک به سرعت پشت سر هم از LCS شلیک شد و با موفقیت انبوهی از شش هدف با سرعت بالا را نابود کرد ، گزارش SeaPower Magazine.

SSMM در فوریه 2019 به قابلیت عملیاتی اولیه نوع آزادی LCS رسید و در نوامبر 2019 در USS Detroit مستقر شد. نیروی دریایی به تازگی به Northrop Grumman معامله ای برای دو SSMM دیگر برای ناوگان LCS اعطا کرده است که مجموع آنها را به 4 رسیده است.

حتما بخوانید:
زندانیان (فیلم ۲۰۱۳)

آزمایش های دریایی رنگ جدید ، ویرانگر دائمی HULL در دریای خشن

نوع جدیدی از این کشتی با فناوری دفاع لایه ای در کشتی ادغام می شود تا توانایی حمله آن علیه هواپیماها و کشتی های دشمن را بهینه کند ، به ویژه در یک منطقه جنگی نیروی دریایی که بالقوه کار برای بالگردها دشوارتر است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هدف این است که توسعه ادغام سلاح ها را در زیرساخت های فنی که کل کشتی را پوشش می دهد ، به طوری که کنترل آتش ، سنسورها ، موشک های رهگیری و سلاح ها بتوانند به صورت هماهنگ کار کنند. این شامل مهندسی کشتی برای کار به عنوان بخشی از یک سیستم فنی گسترده تر برای کل کشتی ، اتصال چیزهایی مانند سونار با عمق متغیر ، اسلحه های عرشه ، هواپیماهای بدون سرنشین عمودی ، مانند Fire Scout است. علاوه بر این ، این اتصال کشتی به قابلیت های مأموریت قایق های کوچک مانند قایق های بادی سفت و سخت 11 متری یا RIBs را شامل می شود. بسته Surface Warfare Mission همچنین شامل تپانچه های 30 میلیمتری ، تپانچه 57 میلیمتری ، 50 میلیمتری است. مسلسل و یک موشک رهگیر محافظ به نام SeaRAM.

– کریس آزبورن سردبیر Warrior Maven و سردبیر دفاعی National National است –


منبع: router-news.ir