کیفیت تصویر تلویزیون: 6 مرحله سریع برای تصاویر بهتر ، صرف نظر از قیمت تلویزیون شما


در طول این سالها چقدر زمان صرف سفارشی سازی ابزارهای خود کرده اید تا دقیقاً همانطور که می خواهید کار کنند؟ از نمادها گرفته تا تصاویر پس زمینه تا آهنگ های زنگ ، می توانید بی وقفه بازی کنید.

قبل از بروزرسانی iOS 14 در iPhone ، Safari به عنوان مرورگر پیش فرض و Apple Mail برای ایمیل باقی مانده بود. اکنون می توانید آنها را به یکی از گزینه های مختلف تغییر دهید. ضربه بزنید یا کلیک کنید تا برنامه های iPhone خود را با آن برنامه ها سفارشی کنید شما می خواهم

اگر رایانه ویندوزی دارید ، آماده باشید تا ببینید چه چیزی را از دست داده اید. از تم های رنگی تا حالت تاریک تا منوی باریک شروع ، چند دقیقه طول می کشد تا دستگاه خود را سفارشی کنید. برای دستورالعمل های مرحله به مرحله ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

تلویزیون شما چطور؟ وارد فروشگاه لوازم الکترونیکی شوید و مدلهای جدید خیره کننده هستند. عکسها روشن و واضح هستند. سپس آن را به خانه می برید و چندان چشمگیر نیست. چرا؟ ممکن است تنظیمات شما اشتباه باشد.

1. وضوح را متعادل کنید

شما فکر می کنید افزایش وضوح تصویر شما را واضح تر می کند ، اما در بیشتر تلویزیون های مدرن برعکس عمل می کند. در عوض ، وضوح بهبود لبه ها را کنترل می کند. این بر لبه های تصاویر با یک کانتور یا هاله تأکید می کند.

این تنظیم می تواند تصاویر را واضح تر کند ، اما در عین حال جزئیات را از دست می دهید. افزایش لبه جزئیات را پنهان می کند و باعث می شود تصویر کمتر طبیعی به نظر برسد.

اگر از یکی از حالت های از پیش تعیین شده فیلم یا فیلم در تلویزیون خود استفاده می کنید ، وضوح به طور پیش فرض کاهش می یابد. برای تغییر این تنظیمات خود ، وضوح تصویر را تا زمان مشاهده طرح کلی کاهش دهید.

برای کنترل بیشتر ، آن را تا انتها بچرخانید و در مراحل کوچک بیرون بیاورید تا از تصویر راضی باشید.

مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ دفترچه راهنما را در تلویزیون خود بیابید. می دانم که سالها پیش آن را دور انداخته ای. این خوبه. برای یافتن آنلاین ، روی آن ضربه بزنید یا کلیک کنید.

2. کاهش سر و صدا

سر و صدا به دانه های فیلم ، مصنوعات و پیکسل اشاره دارد. این بیشتر مشکل تلویزیون های قدیمی و محتوای استاندارد یا وضوح پایین تر بود.

کاهش نویز می تواند تصویر واضح تری ایجاد کند ، اما جزئیات را نیز پاک می کند – همه چیز را روی صفحه نرم و غیر طبیعی جلوه می دهد.

اگر در حال تماشای محتوای با کیفیت بالا و 4K هستید ، کاهش نویز را غیرفعال کنید. اگر آن را روشن بگذارید ، ممکن است جزئیات و بافت های ظریف را از دست بدهید.

رایانه شما نیز نیاز به عشق دارد. مراحل را لمس یا کلیک کنید تا مانیتور صفحه نمایش برای بهترین تصویر ممکن انجام شود.

3. زمان صاف کردن یا لکه گیری را بدانید

بسته به اینکه کدام شرکت تلویزیون شما را ساخته است ، این تنظیم را تحت نام های مختلف پیدا خواهید کرد ، اما همه چیز به یک چیز خلاصه می شود. Motion Smoothing سعی می کند تصاویر متحرک را با افزودن مصنوعی فریم ها هموار کند.

حتما بخوانید:
معرفی کامل فیلم قهرمان ساخته اصغر فرهادی

اکثر فیلم ها با سرعت 24 یا 30 فریم در ثانیه پخش می شوند. هنگامی که هموارسازی حرکت را روشن می کنید ، تلویزیون شما – که می تواند نرخ تجدید 60 ، 120 یا حتی 240 هرتز را داشته باشد – فریم هایی را برای بازگرداندن تصویر به استانداردهای خود اضافه می کند.

نتیجه آن فیلمی است که می توان آن را حس کرد هم واقعی این می تواند تولیدات سطح بالا را شبیه فیلم های عجولانه ساخته شده در YouTube جلوه دهد. این به اثر اپرا صابون معروف است.

همچنین می تواند آنچه را می بینید گیج کند. بگو در حال تماشای یک بازی فوتبال هستید. اگر توپ روی صفحه نمایش پرواز کند ، می تواند برای ادامه الگوریتم خیلی سریع حرکت کند ، در نتیجه با افزودن فریم های جبران بیشتر ، تصویری با ظاهر مصنوعی ایجاد می شود.

در بازی های ویدئویی ، هموارسازی حرکت می تواند تأخیر ایجاد کند. این خبر بدی است.

تقریباً در همه موارد ، بهتر است هموارسازی حرکات را به طور کامل خاموش کنید.

ترفندهای فناوری بیشتری می خواهید؟ دو بار در هفته ، من و تیمم یک خبرنامه کاملاً رایگان از طریق ایمیل به نام The Current ارسال می کنیم. هر شماره شامل یک مشاوره فنی سریع و کاربردی است. اینجا امتحان کنید. رایگان است!

4. حالت صحیح را انتخاب کنید

تلویزیون ها بهترین و درخشان ترین فروشگاه هستند. با نورهای روشن و تصاویر روشن بر روی صفحه نمایش ، این عالی به نظر می رسد. در خانه چندان زیاد نیست.

این تنظیمات را تحت نام هایی مانند روشن ، ورزشی ، پویا و روشن خواهید یافت. بیشتر رنگها و تصاویر را می زنند.

به جای آن تنظیمات فیلم یا فیلم را امتحان کنید. با این کار عکس شما به آنچه که کارگردانان در ابتدا قصد دیدن آن را داشتند نزدیک می شود و فقط در نور کم و طبیعی بهتر به نظر می رسد.

فیلم های رایگان؟ به دنبال مطالب رایگان آنلاین نباشید. شما خود را در سایت های شماتیک خواهید یافت. ما کار را برای شما انجام دادیم برای تماشای 13 فیلم رایگان برای تماشای آنلاین فیلم ها ضربه بزنید یا کلیک کنید.

5. تنظیم دقیق با چشم

گاهی اوقات ایستگاه از پیش تنظیم شده آن را قطع نمی کند. ارزش وقت گذاشتن برای تنظیم دقیق تنظیمات تلویزیون را دارد شما مثل آنها.

تنظیماتی که می توانید تنظیم کنید شامل کنتراست ، رنگ ، روشنایی ، وضوح و دمای رنگ است. در اینجا بهترین راه برای انجام این کار آمده است.

  • چند فیلم مورد علاقه خود را انتخاب کنید که مجموعه ای از صحنه ها با نور متفاوت دارند. شامل صحنه های بسیار تاریک ، بسیار روشن ، پر از مردم و بسیار رنگارنگ است.
  • هنگام تماشای تلویزیون ، نور اتاق خود را مطابق معمول تنظیم کنید.
  • در صحنه های تاریک ، روشنایی را طوری تنظیم کنید که سایه ها تا جایی که ممکن است سیاه و در عین نمایش جزئیات باشند.
  • در یک صحنه روشن ، کنتراست را افزایش دهید تا فضاهای سفید تا حد امکان بدون پاک کردن جزئیات سفید شوند.
  • سپس دمای رنگ را تنظیم کنید تا رنگ و رنگ پوست طبیعی به نظر برسد.
  • اگر تلویزیون شما دارای کنترل های اشباع است ، می توانید میزان روشن بودن رنگها را تنظیم کنید. شما می خواهید نقطه ای شیرین بین “شسته شده” و “تماشای آن به چشم شما آسیب می رساند”.
حتما بخوانید:
نیروی دریایی اولین ناوشکن جدید Flight III را با سلاح های نسل بعدی مسلح می کند

هنگامی که همه چیز خوب به نظر می رسد ، تنظیمات خود را با چند فیلم دیگر در سطوح مختلف نور در اتاق آزمایش کنید. همچنین ممکن است لازم باشد چند بار تلویزیون را خاموش کنید و در چند دقیقه برگردید تا تغییرات خود را با چشمانی تازه ببینید.

اگر به کمک بیشتری نیاز دارید ، می توانید یک دیسک یا فیلم کالیبراسیون را امتحان کنید. Netflix حتی یکی از آنها را می توانید امتحان کنید. اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید و به پایین شماره 3 بروید.

6. آیا خوشحال نیستید؟ از نو شروع کنید

فرض کنید شما زمان زیادی را صرف تنظیم تنظیمات خود می کنید تا تصویری بدتر از زمان شروع را دریافت کنید. نترس. به راحتی می توان از نو شروع کرد. این کار را با بازنشانی تنظیمات تصویر به تنظیمات کارخانه انجام دهید.

  • در تلویزیون های سامسونگ به تنظیمات > عکس > تنظیمات متخصص > تصویر را بازنشانی کنید > آره.
  • اگر سونی دارید بروید تنظیمات > اولویت ها > عکس > بازنشانی > باشه.
  • با رفتن به این قسمت می توانید همین کار را با تلویزیون های LG انجام دهید تنظیمات > همه تنظیمات > تنظیم حالت تصویر > بازنشانی > آره.

نکته پاداش: رمز ارز 101

آیا می خواهید سرعت رمزنگاری را افزایش دهید؟ پادکست من “Kim Commando Explains” را در Apple ، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود ببینید.

بیت کوین ، Dogecoin ، Digging ، Ethereum ، قیمت گاز ، Binance … ارزهای رمزنگاری شده در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند ، اما این بدان معنا نیست که پیمایش آسان است. قبل از شیرجه زدن به این پادکست گوش دهید. من و تیم من همه چیز را که باید برای حفظ امنیت پول خود بدانید به شما ارائه می دهیم.

برای گوش دادن به پادکست من “رمز ارز 101: راهنمای سریع شما برای ارزهای دیجیتال” اکنون ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

چه سوالاتی در مورد سبک زندگی دیجیتال دارید؟ با برنامه رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و روی آن ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید تا آن را در ایستگاه رادیویی محلی خود بیابید. می توانید The Kim Komando Show را در تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چند رسانه ای WestStar. همه حقوق محفوظ است. با کلیک روی پیوندهای خرید ، از تحقیقات من حمایت می کنید. من به عنوان شریک آمازون ، کمیسیون کمی برای خریدهای واجد شرایط دریافت می کنم. من فقط محصولاتی را پیشنهاد می کنم که به آنها اعتقاد دارم.

درباره آخرین فناوری های موجود در نمایش کیم کماندو، بزرگترین نمایش رادیویی در کشور در آخر هفته. کیم در مورد شیوه زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک اطلاعات ، تماس می گیرد و مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در آدرس زیر مراجعه کنید Komando.com.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme