[ad_1]

آنها با استفاده از دید در شب و مانور سرعت بالا حملات هدفمند کوچکی را به قایق های تحت پوشش تاریکی انجام می دهند ، در زیر آب برای مسافت طولانی شنا می کنند تا به سواحل دشمن نزدیک شوند ، عملیات شناسایی پنهانی و مقابله با آتش دشمن را در میان نجات گروگان یا ارزش زیاد ماموریت های حمله … فقط چند مورد از مأموریت های پرخطر با تلفات سنگین را که نیروهای عملیات ویژه نیروی دریایی و تفنگداران در حال آماده سازی برای یک جنگ بزرگ دریایی هستند ، نقل می کنم.

با توجه به چند دهه گذشته مبارزات نظامی ایالات متحده در عراق و افغانستان ، بسیاری احتمالاً نیروهای عملیات ویژه مانند مهرهای دریایی یا یگان های ویژه دریایی را به عنوان اصلی تمرکز بر و با تجربه در مأموریت های شورشی. گرچه چنین دیدگاهی در مورد دامنه مأموریت SOF واقعاً درست است ، اما برنامه ریزان نظامی همچنین در مورد احتمال درگیری دریایی در مقیاس گسترده ، اپراتورهای ویژه را بیش از پیش مهم می دانند.

این واقعیت می تواند وارد شود اندازه بزرگ به همین دلیل یک سند استراتژیک جدید از نیروی دریایی ، تفنگداران دریایی و گارد ساحلی مکان ویژه ای را برای برجسته کردن نیروهای دریایی برای عملیات ویژه به عنوان اساسی برای چرخش نیروی دریایی به سمت جنگ بزرگ برای قدرت اختصاص داده است.

دریایی می تواند یک تخریب کننده جدید را با یک عقیده متعارف پیوند دهد که می تواند در هر ساعت در هر کجا به زمین برخورد کند

عکس پرونده - در این عکس که توسط نیروی دریایی ایالات متحده تهیه شده است ، دوشنبه ، 6 ژوئیه 2020 ، ناوهای اعتصاب ناو USS Ronald Reagan (CVN 76) و USS Nimitz (CVN 68) در دریای چین جنوبی تشکیل می شوند.

عکس پرونده – در این عکس که توسط نیروی دریایی ایالات متحده تهیه شده است ، دوشنبه ، 6 ژوئیه 2020 ، ناوهای اعتصاب ناو USS Ronald Reagan (CVN 76) و USS Nimitz (CVN 68) در دریای چین جنوبی تشکیل می شوند.
(متخصص ارتباطات جمعی کلاس 3 جیسون تارلتون / AP نیروی دریایی ایالات متحده)

“عملیات ویژه نیروی دریایی به آماده سازی محیط عملیاتی در مناطق مناقشه و انکار شده کمک می کند مهارت و دسترسی برای اینکه نیروی دریایی بتواند شرکای آسیب پذیر را منزوی کند و نیروهای دریایی را در مناطق مورد مناقشه مانور دهد. ” مزیت در دریا .. عمدتا با قدرت دریایی یکپارچه در تمام حوزه ها، نشان میدهد.

تفنگداران دریایی حتی برای پشتیبانی از انواع خاصی از مأموریت های شناسایی ، نجات یا حمله ، کوچکتر ، هدفمند ، اما حیاتی ، چیزی به نام MEUSOC یا واحد ویژه اعزامی تفنگداران دریایی را به کار می گیرند.

شاید گروه کوچکی از تفنگداران دریایی که توانایی انجام عملیات ویژه را دارند باید برای جمع آوری اطلاعات یا حتی انجام عملیات مخفی در پشت خطوط دشمن وارد شوند. حمله به ماموریت ها در غیر این صورت امکان پذیر نیست.

استراتژی دریایی به سرعت یک سلاح جدید برای حمله به مهاجم به دست می گیرد

اینها عواملی است که باعث عمده شدن تعدادی می شود سکوهای دریایی به ویژه برای پشتیبانی ، حمل و نقل و فعال کردن ماموریت های عملیات ویژه طراحی شده اند. بسته های مأموریت Littoral Combat Ship شامل ، به عنوان مثال ، قایق های بادی سفت و سخت 11 متری ، شناورهای کوچک که اغلب توسط SOF برای حمل و نقل سریع استفاده می شود ، ماموریت های نجات، تخلیه تلفات دریایی یا عملیات تهاجمی کوچک ، پنهان و بسیار جراحی با هدف جراحی.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

زیردریایی های تهاجمی کلاس ویرجینیا نیز با ذهنی خاص برای پشتیبانی از ماموریت های SOF ساخته شده اند. به عنوان مثال Block III Virginias ، که بسیاری از آنها در حال کار هستند ، با آنچه Lock Out Trunk نامیده می شود ، تعریف شده است ، منطقه جداگانه در داخل زیردریایی ، که می تواند گروههای کوچکی از نیروها را در خود جای دهد و سپس با آب پر شود تا غواصان SOF بتوانند بدون نیاز به سطح آمدن ، برای انجام ماموریت های مخفی شناسایی یا تهاجمی ، بی سر و صدا از زیر دریایی بیرون بیایند. این نوع نوآوری که نوع خاصی را ایجاد می کند قدرت سرقت وارد کردن واقع گرایانه تر است و به احتمال زیاد موفقیت را به دنبال دارد ، زیرا می خواهد از مهارت های آموزشی و جنگی ویژه نیروهای عملیات ویژه استفاده کند.

“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و دبیر دفاع ملی منافع

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر