برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر بر خلاف تمامی برنامه های جمع بندی قسمتی از مطالب را به شما آموزش نداده یا اینکه تنها شامل 70 یا 80 درصد مباحث مهم باشد بلکه صفر تا صد آموزش را با استفاده از برنامه دو ماه در 2 ماه میتوانید دریافت کنید به این صورت که صفر تا صد دروس در حدود 360 ساعت آموزش داده شده است و به صورت فشرده و این بار داوطلب در هر سطحی که باشد میتواند کل کنکور را در این مدت زمان به پایان برساند و به هدف خود دست پیدا کند. از رتبه برتر های مجموعه ی حرف آخر میتوان به مینا صالحی، بهزاد خادمی، محمدرضا خوشرو ، عرفان شهبازی ، سروین سلیمان پور ، علی و نهال بابائیان خواهر و برادر تبریزی که با دین و زندگی استاد ی.سفیان پور به درصد 94/7 در درس دین و زندگی دست پیدا ششم ابتدایی کردند و … امّا برای داوطلبانی که هنوز با حرف آخر آشنایی ندارند میتوان گفت که تنها مجموعه ی آموزشی در داخل کشور که از آموزش شهودی و استفاده از الگوسازی در آموزش را پیش گرفته است.

قطعا افرادی که مجموعۀ حرف آخر را به عنوان تنها منبع آموزشی دوران کنکور انتخاب کرده اند با قدرت این مجموعه در زمینۀ آموزش آشنایی دارند و نیاز به توضیح نیست. در سال 98 این آمار به اوج رسید و 51 نفر از دانش آموزان حرف آخری توانستند با این مجموعه رتبه زیر 300 کسب کنند و آمار افرادی که 100 زدند هم بی نظیر بود. افرادی که کم کم به فکر شروع مطالعه هستند و میخواهند حجم کمی از مطالب را مطالعه کنند. افرادی که کاملا مطالب را مطالعه کرده اند امّا برای مرور و جمع بندی هیچ برنامه ای ندارند. افرادی که مطالعه داشته اند ولی دست و پا شکسته مباحث را مورد مطالعه قرار داده اند. تمامی درس ها را به شکل کامل مطالعه کرده و دوره های مرور را انجام داده اند. وویس بالا را از زبان استاد منتظری درباره برنامه 2 ماهه حرف اخر یا برنامه 6040 حرف آخر گوش دهید تا به صورت کامل با این برنامه و ویژگی های آن آشنا شوید. در ضمن شما می توانید 20 درصد از کل آزمون و آموزش و مشاوره برنامه دو ماهه حرف آخر را به صورت رایگان داشته باشید و در 5 روز با برنامه ریزی دقیق آن را اجرا کنید و توانایی پاسخگویی به 40 تست قطعی کنکور را نیز کسب کنید.

همچنین برای مشاهده شرایط مشاوره و رزومه از صفحه مشاورین ارشد حرف اخر دیدن کنید. امّا اینطور نیست که هر رتبه برتری را با نام خود مجموعه معرفی کنیم بلکه تمامی مصاحبات داوطلبان در شبکه های صدا و سیما و موجود میباشد و تمامی آن ها نیز توسط مشاورین مؤسسه راهنمایی شده اند. در ابتدای مهرماه کنکوری ها “از جمله خود من در دوران کنکور” احساس قدرت و انگیزه ی و توانایی فراوان برای درس خواندن در وجودمان حس میشود ولی مشکل اصلی دقیقا اینجاست که کسی به فکر جمع بندی نیست و برای آن هیچ برنامه ای تعیین نمیشود. در واقع با استفاده از برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر داوطلب از هر منبع دیگری حتی کتاب نیز بینیاز میشود. در برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر به دو نکته ی اساسی توجه شده است. با ارائۀ بهترین منبعی که همه ی افراد به دنبال آن میباشند در اقدام به حل مشکلات ماه های پایانی نموده است. آموزش در برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر چگونه است؟

برای دانلود برنامه دو ماهه حرف آخر از طریق لینک زیر میتوانید اقدام کنید و این برنامه را دریافت کنید. سال قبل هم برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر به اجرا در آمد و با استقبال فراوانی نیز روبرو شد. سه دستۀ آخر نیز در وهلۀ اول به درسنامۀ منسجم نیاز دارند. دستۀ اول به تست زنی و آشنایی با انواع تیپ تست های سراسری نیاز دارند. در این مقاله با معرفی یکی از جدیدترین منابع آموزشی با نام برنامه ی دو ماهه حرف آخر به شما تضمین خواهم داد که هر چهار دستۀ بالا میتوانند در دو ماه 80 درصد مطالب و در یک ماه 50 درصد مطالب را میتوان همراه با حل تست انبوه جمع بندی harfe akhar نمایند. تمامی نام های بالا با استفاده از حرف آخر به رشته های پزشکی ، دندان و دارو در دانشگاه های تاپ کشور دست پیدا کرده اند. با برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر میتوان واقعا میتوان نتیجه گرفت؟

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد استاد پیمان کامیار  لطفا از حرف آخر صفحه ما بخواهید.

ایندکسر