حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اثاثیه خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی محصول Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی مجموعه مولودی مال مهم بیش از سه دهه فعالیت فن ای در حوزه اثاثیه خانگی، به این معنی که از سال 1370 درگیر به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی مال در راستا فروش لوازم خانگی با دقت به استانداردها و نیاز مشتریان کلیدی بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم حال مولودی مال مفتخر میباشد که حیاتی دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی جمهوری اسلامی ایران باشد. در گفتگویی که اصلی مادح مولودی رئیس ارشد این گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این تیم همراه آوردیم:

  امید هست که مشتریان مستمر و سابق نیز اساسی حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی اسباب خانگی مولودی کالا به جهت مشتریان دیرین به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خرید کننده عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وب سایت مولودی فرآورده میتوانید از نشانی پایین به کارگیری نمایید:

  آدرس سایت رسمی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالهای پیشین به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این شرکت عمل خود در راستا اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ حساس واردات محصولات اهمیت کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اساسی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از همان نخست بر این اصل بوده هست که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک کالا با کیفیت و رضایت بخش است و نه هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست وقتی که هدف شما نیز ارائه محصولات دارای کیفیت و نیز بها مطلوب و رقابتی میباشد عمل مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. البته این تیم امیدوار میباشد که به امداد آفریدگار و تلاش همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق این اهمیت موفق بوده‌اند در آتی هم جهت جلب رضایت مندی اکثر مشتریانشان کارایی ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی حریف در قیمت محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی کلیدی قیمت رقابتی و دوچندان عالی به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت گزینه پسند برای بانوان و نوعروسان ایراد پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از نخست سرمایه خویش را بر تهیه محصولات با کیفیت سازه گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اصلی خدماتی متفاوت و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اصلی نگاهی اصلی و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، حیاتی کیفیت‌تر و مهم بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

  در رابطه با وبسایت خانگی لند با رئیس فروش با شخصیت این گروه توانا و با میزان مرغوب بودن کلام کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع مضاعف همین تارنما به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری دیدنی و به اندازه بود:

  در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حیاتی مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و کلیدی متخصصین همین حوزه در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش مجموعه خانگی لند

  مشاهده و باز‌نگری محصولات سایت خانگی لند توصیه میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که برای تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس تارنما خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک تارنما جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آنان بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، همین دکان در سال 1400 اهمیت فروش محصولات تارنما آمازون در کشور‌ایران و اساسی ارزش کاهش از این وبسایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به شکل جدی، عمل خویش را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی با میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین تیم فروش محصولات مهم کیفیت و اهمیت بها های مطلوب و خدمات مختلفی از دیگر سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال عملکرد بر ارسال محصولات در سریع ترین زمان و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید دارای خیال راحت ثبت توصیه نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو فرآورده را در گوشه ای همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت چیره آمازون در محصولات همین وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین تارنما بزنید، احتمال دارد شما هم مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک وبسایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمین آیتم از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی اما حتمی برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

  حتما بخوانید:
  باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان مهیا می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته دیدنی در آیتم لپ تاپ استوک ارزش آن است. دارایی مورد نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی آیتم نیاز به جهت خرید یک لپتاپ نو اهمیت مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متمایز می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی حساس این تیم در رابطه باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید بدون نگرانی

  مسئله حیاتی در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی تصور مشتریان، مسلما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کار گیری مشخصی را به جهت کاربران در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در زمان به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را بازگشت دیتا و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می‌کنند و یا دستگاهی فارغ از مشکل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حساس دقت به حجم بالای سفارشات، عملکرد کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا مشاهده دسته های محشر لپ تاپ استوک صد رد صد به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتوانیم این چهار دکان رو اهمیت نیز مقایسه کنیم:

  در جدول زیر همت کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما نیز دکان خوبی میشناسید مسلما معرفی کنید.

  نکات با در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از شیوه اینترنت، عاملی اهمیت به جهت موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به این مدل معاملات شک و تردید دارند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان بوسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. دارای یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بیشتر خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید نوآوری می‌شود. با وجودِ این، هنوز نیز بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از internet شک وتردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته دارای که در خرید کردن اینترنتی باید به آن اعتنا نمایید این است که خرید خود را از یک تارنما اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. بدون شک نظرات اعضا در ارتباط اصلی ارآیه محصول و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

  به همین نکته اعتنا نمایید که برای پیدا کردن سایت های معتبر در نتیجه های کاوش ممکن هست تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش کنید وب سایت هایی که میشناسید را گزینش کنید خیر لزوما وب سایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم سایت مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و مسلما از صدق و صدق آدرس تارنما اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای با ssl معتبر خرید کردن کنید

  هرگز با استفاده از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده هست ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما همین مورد را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که حساس SSL رمزگذاری شده می باشد نشانی اینترنتی آن کلیدی HTTPS شروع می شود خیر تنها اهمیت HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در آدرس توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار حالت پایین قرار داراست که رده قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS هم اکنون حتی در سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. همین استاندارد تا جایی اساسی هست که وب سایت گوگل Chrome هر برگه ی بدون رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در داخل مملکت شروع شده، ثبت و جهت دهی مغازه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به مغازه های آنلاین دیتا می شود بهترین رویه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت معتبر از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند اهمیت تصویب نام اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش تصویب اطلاعات و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی دکان های آیتم تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همپا یک یا چندین نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی کار چندان دشواری نیست. در نتیجه چنانچه می خواهید از امنیت یک وب تارنما به طور کامل مطمئن گردید به اندازه هست به ورقه به دست آوردن و کارهای مهم نماد اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه کنید و حیاتی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت آیتم نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در همین در آغاز بایستی دقت داشته باشید که هیچ وقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی استفاده می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی کلیدی به کار گیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را حساس خزانه آیتم نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب در صورتی که به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از شیوه فروشگاه به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را مشاهده کنید. اگر صفحه بانک آیتم لحاظ حساس عبارت http میباشد هیچوقت داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  حتما بخوانید:
  اهداف رشته علوم کامپیوتر

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن اطلاعات کارتتان در ورقه بانک مورد نظر، حتی در صورتی که همه حالت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ کلید های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری کنید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی نظیر مدرسه ها و دانشگاه به جهت انجام خرید کردن اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز استفاده کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مثل اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای سابق دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه نمائید که چنانچه به تندرست داده ها خود اساسی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خویش ببینید، از نهایی نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان به کار گیری کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خود کلیدی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که مهم کشف آنان نسخه‌ای جدید جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین نسخه مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی به کار گیری کنید.

  از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی دارای روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در میهن بسیار گسترده شده و اکثری از افرادی که دیتاها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در وضعیت رمز اثبات شما برای خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مثل شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه رمزی میباشد که می‌تواند صرفا برای یک بار در تراکنش آیتم استعمال قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ استدلال شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به همین خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اهمیت جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهیدست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و تنها به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از نحوه پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده برای ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز با هدف آنالیز و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه سرویس ها الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت اخذ هدایت و سرویس ها دارای ارتباط اهمیت رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همینطور در رخ پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این حساس را از روش روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که اساسی مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از روش یک عدد از بانک‌های مرزوبوم دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از طریق کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اساسی طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد کردن دیتاها بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری اساسی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد کاغذ جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا این که در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن منتخب از پول متاع به عنوان پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و بعد از آن انقطاع ارتباط می‌کنند.

  در پایان گشوده نیز می بایست به این نکته اشاره نماییم که یک مغازه اعتبار را نمی اقتدار تنها حیاتی دقت به مرتبه آن در وب سایت هایی مانند الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن است یک برگه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما مالامال زرق و الکتریسیته اینترنتی حساس هزاران مشاهده کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. حیاتی رعایت همین نکات معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، حساس توجه به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی تمایل دوچندان متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که حیاتی اعتنا به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا فراروگریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی است که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما یاری نماید و درایت شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا برنده شود تا در غایت خرید کردن اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این مقاله توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوبتر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  فراوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy verified stripe accountMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahis